• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • durpės ir juodžemis

Rezultatai

Durpės ir juodžemis - Importas–eksportas

 1. REKYVA, AB

  Lietuva

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC is one of the biggest peat producers in Baltic region. Based in Lithuania the company produces natural peat and professional peat substrates for both hobby and professional growers. We are prepared to produce any mix our client requires. The peat of Rekyva AB is high-moor Sphagnum type peat, ideal for sowing a variety of seeds as well as plant germination and growing Our main products: Natural white/brown/black peat, pH adjusted peat, fertilized peat, professional substrates. Packaging: 20l, 45l, 70l, 250l, 300l, 3 to 6 cmb big bales. Fractions: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60. We keep modernizing, innovating, updating our machinery, and using high international management standards to be able to become one of the leaders in the peat and substrates producers in the world. Please visit our website or contact us if you have any inquiry, we will gladly help you.

 2. RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė RAIFFEISEN WAREN- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, – tai Grossista, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schönsee, Vokietija.

 3. PRESTO DURPES, UAB

  Lietuva

  UAB "Presto durpės" įkurta Lietuvoje 2000 metais. Mūsų jmonė užsiima durpių ir durpių produktų gavyba, gamyba ir pardavimu. Mes dirbame 3-juose durpių telkiniuose, kurių bendras plotas - virš 500 hektarų. Apie 98% mūsų produkcijos yra eksportuojama j daugiau nei 40 pasaulio šalių. Mes gaminame durpių substratus iš nulukštentų ir raižytų durpių naudojant PG-Mix, Perlite, Fiba Zorb, molį, smėlį ir kitus priedus, atsžvelgdami į užsakovų reikalavimus. Mūsų produktai yra sukurti tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Platus žaliavų asortimentas: Raižytos durpės Nulukštentos durpės Juodos Baltijos durpės Durpių substratai Mūsų klientų pageidavimu gaminame substratus ir dirvožemio mišinius, naudodami jvairių frakcijų durpes pridedant mikroelementų ir cheminių trąšų. Substratai jvairioms profesinės sodininkystės ir daržininkystės kategorijoms: Dekoratyviniai augalai "Daigynai” Daržovių auginimas Specialūs augalai

 4. FAUNE ET FLORE

  Belgija

  Įmonė FAUNE ET FLORE, – tai Distributore, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Durpės ir juodžemis, Naminių gyvūnų maistas, Baldai, projektavimas, Baldai ir dekoratyvieji elementai, sodo, Durpės ir juodžemis, Naminių gyvūnų maistas, Baldai, projektavimas, bei Baldai ir dekoratyvieji elementai, sodo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nandrin, Belgija.

 5. SIA GPK

  Latvija

  Įmonė SIA GPK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fertilisation, bei peat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riga, Latvija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.)

  Ispanija

  Įmonė INFERTOSA (INDUSTRIAS FERTILIZANTES ORGANICAS, S.A.), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, bei organic soil improvers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valencia, Ispanija.

 2. KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė KSK DEVELOPMENTS SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jutikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Durpės ir juodžemis, parking system, automatic car parks, bei Durpės ir juodžemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zabrze, Lenkija.

 3. ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş.

  Turkija

  Įmonė ÇORUM YILDIRIM TAVUKÇULUK A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia organic products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Çorum, Turkija.

 4. KAWO - KARL WOLPERS KG

  Vokietija

  Įmonė KAWO - KARL WOLPERS KG, – tai Grossista, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hildesheim, Vokietija.

 5. ERDENWERKE WILHELM BUSS

  Vokietija

  Įmonė ERDENWERKE WILHELM BUSS, – tai Grossista, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saterland, Vokietija.

 1. TURBAS DEL PRADO

  Ispanija

  Įmonė TURBAS DEL PRADO, – tai Distributore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Valladolid, Ispanija.

 2. HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN

  Vokietija

  Įmonė HOMETREND24 INH. JANA SANDMANN, – tai Distributore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hümmerich, Vokietija.

 1. AM ECO PRO LTD.

  Estija

  Įmonė AM ECO PRO LTD., – tai Grossista, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 2. SRIMATHI EXPORTS

  Indija

  Įmonė SRIMATHI EXPORTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Coimbatore , Tamil Nadu., Indija.

 3. MIKSKAAR AS

  Estija

  Įmonė MIKSKAAR AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 4. SIA GLOBAL PEAT

  Latvija

  Įmonė SIA GLOBAL PEAT, – tai Grossista, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia peat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riga, Latvija.

 5. CASTELLANA GREEN EXPERT

  Italija

  Įmonė CASTELLANA GREEN EXPERT, – tai Venditore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia antiparasiticides for animals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Palermo, Italija.

 6. VERDE AMBIENTE SRL

  Italija

  Įmonė VERDE AMBIENTE SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia clean-up and dismantling of asbestos buildings, room debugging, waste collecion and disposal, bei waste management pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cavallino Treporti, Italija.

 7. LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT

  Ukraina

  Įmonė LOPATINS'KIY PEAT BRIQUETTING PLANT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lopatyn, Ukraina.

 8. ELDORA SIA

  Latvija

  Įmonė ELDORA SIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Soils and substrates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lielvarde, Latvija.

 1. AQUILAND

  Prancūzija

  Įmonė AQUILAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Natūralios trašos, nursery supplies, bei Natūralios trašos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi LANDIRAS, Prancūzija.

 2. EECKHAUDT

  Belgija

  Įmonė EECKHAUDT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Natūralios trašos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Durpės ir juodžemis, Soil improvement - natural products, Durpės ir juodžemis, peat products, bei bark for mulch pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lede, Belgija.

 3. ETS CUILLERIER

  Prancūzija

  Įmonė ETS CUILLERIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Romorantin Lanthenay, Prancūzija.

 4. FLORENTER SRL

  Italija

  Įmonė FLORENTER SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia loam, bark for mulch, bei nursery worker equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ghedi, Italija.

 5. BALTIC PEAT SIA

  Latvija

  Įmonė BALTIC PEAT SIA, – tai Distributore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia peat, bark for mulch, bei wood fibres pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riga, Latvija.

 6. VERMISOL NATUREL TARIM

  Turkija

  Įmonė VERMISOL NATUREL TARIM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Atasehir, Turkija.

 7. GREENTERRA LTD.

  Latvija

  Įmonė GREENTERRA LTD., – tai Grossista, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia peat, bei peat products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riga, Latvija.

 8. ZHITOMIRTORF LLC

  Ukraina

  Įmonė ZHITOMIRTORF LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhytomyr, Ukraina.

 9. ZEOCEL LDA

  Portugalija

  Įmonė ZEOCEL LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gerinimo produktai, Durpės ir juodžemis, Vandens gerinimo produktai, bei Durpės ir juodžemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ameal, Portugalija.

 10. FALIENOR TERREAUX DE FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė FALIENOR TERREAUX DE FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia loam, bei substrates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vivy, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai