• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • fasadų danga iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Fasadų danga iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. ALU-TREND FASSADENBAU GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALU-TREND FASSADENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Weilbach, Vokietija.

 2. KALZIP GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KALZIP GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alu roofs, Aluminium roofs, Aluminium roofing, Aluminium façades, Concrete support shells, Arched roofs, Roof cladding, roof renovation, bei Non-penetrative pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Koblenz, Vokietija.

 3. FRONT ART GMBH

  Vokietija

  Įmonė FRONT ART GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 4. OTTO MAYR GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė OTTO MAYR GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Fornitore servizi, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sipbachzell, Austrija.

 5. METADECOR

  Nyderlandai

  Įmonė METADECOR, – tai Subfornitore, veikianti Fasado dangų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Perforated plates made from expanded metal, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Aluminium roof covering, bei architectural façades pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kampen, Nyderlandai.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FEILMEIER AG

  Vokietija

  Įmonė FEILMEIER AG, – tai Grossista, veikianti Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Santechninės armatūros instaliavimas, Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Santechninės armatūros instaliavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osterhofen, Vokietija.

 2. GUT BEDACHT

  Vokietija

  Įmonė GUT BEDACHT, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Plastmasės - statybos pramonė, Plastmasės - pusgaminiai, Lakštai, plastmasiniai, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Plastmasės - statybos pramonė, Plastmasės - pusgaminiai, bei Lakštai, plastmasiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gau-Bickelheim, Vokietija.

 3. KF-HANDEL.NET GMBH

  Vokietija

  Įmonė KF-HANDEL.NET GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Plastmasės - statybos pramonė, Plastmasės - pusgaminiai, Lakštai, plastmasiniai, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Plastmasės - statybos pramonė, Plastmasės - pusgaminiai, bei Lakštai, plastmasiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wittingen, Vokietija.

 4. KLAIBER GMBH

  Vokietija

  Įmonė KLAIBER GMBH, – tai Distributore, veikianti Inertinės statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Plastmasės - statybos pramonė, Lakštai, plastmasiniai, Mediena, neapdirbta, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Plastmasės - statybos pramonė, Lakštai, plastmasiniai, bei Mediena, neapdirbta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hermaringen, Vokietija.

 5. GERHARD BODAMER

  Vokietija

  Įmonė GERHARD BODAMER, – tai Distributore, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - statybos pramonė, Plastmasės - pusgaminiai, Lakštai, plastmasiniai, Plastmasės - pramoniniai produktai, Plastmasės - statybos pramonė, Plastmasės - pusgaminiai, Lakštai, plastmasiniai, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuweiler, Vokietija.

 1. METALPERFIL ROS

  Ispanija

  Įmonė METALPERFIL ROS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinės užuolaidos, metal profiles, metal sheets, bei Metalinės užuolaidos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torre Pacheco, Ispanija.

 2. CERRAJERÍA METÁLICA CEYCONSE S.L

  Ispanija

  Įmonė CERRAJERÍA METÁLICA CEYCONSE S.L, – tai Fornitore servizi, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Carmona, Ispanija.

 1. KÖNIG GMBH FASSADENTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė KÖNIG GMBH FASSADENTECHNIK, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdailos darbai, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamm, Vokietija.

 2. BENJAMÍN MARTÍ

  Ispanija

  Įmonė BENJAMÍN MARTÍ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium, bei aluminium frame pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Benicarló, Ispanija.

 3. CERNE GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė CERNE GESELLSCHAFT M.B.H., veikianti Fasadų danga metalinė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Perdengimų medžiaga - tuščiaviduris betonas, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Perdengimų medžiaga - tuščiaviduris betonas, bei Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Feldkirchen, Austrija.

 4. COBA-BAUSTOFFGESELLSCHAFT FÜR DACH + WAND GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė COBA-BAUSTOFFGESELLSCHAFT FÜR DACH + WAND GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Stogo dangų medžiagos, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osnabrück, Vokietija.

 5. LUMON

  Ispanija

  Įmonė LUMON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Málaga, Ispanija.

 6. ALIUMO-SERVICE LTD

  Ukraina

  Įmonė ALIUMO-SERVICE LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Durys, namų, Langai, Durys, namų, bei Langai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Donetsk, Ukraina.

 7. BEEZ & JESKE GMBH DACH- UND FASSADENBAUSTOFFE

  Vokietija

  Įmonė BEEZ & JESKE GMBH DACH- UND FASSADENBAUSTOFFE, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Stogo dangų medžiagos, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoppegarten, Vokietija.

 8. PREFA GMBH ALU-DÄCHER UND FASSADEN

  Vokietija

  Įmonė PREFA GMBH ALU-DÄCHER UND FASSADEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stalo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys, metaliniai, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Buitiniai reikmenys, metaliniai, bei Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wasungen, Vokietija.

 1. ROSLER ITALIANA S.R.L.

  Italija

  Įmonė ROSLER ITALIANA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Fasadų danga metalinė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Concorezzo (Mi), Italija.

 2. JOHORMATERIALSCRAP

  Vokietija

  Įmonė JOHORMATERIALSCRAP, – tai Grossista, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal scrap pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Munich, Vokietija.

 3. ESTO TÜREN- UND FENSTERBAU STOCK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ESTO TÜREN- UND FENSTERBAU STOCK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Petersberg, Vokietija.

 4. HAUSPROFI BAUSYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė HAUSPROFI BAUSYSTEME GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mediena, neapdirbta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Mediena - po pjovimo ir apdorojimo, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Mediena - po pjovimo ir apdorojimo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freudenstadt, Vokietija.

 5. A L U F O R M ALUCOBONDVERARBEITUNGS-GMBH

  Vokietija

  Įmonė A L U F O R M ALUCOBONDVERARBEITUNGS-GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Rappenau, Vokietija.

 6. TORGOVO-PROMISLOVA KOMPANIYA

  Ukraina

  Įmonė TORGOVO-PROMISLOVA KOMPANIYA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Stogo dangų medžiagos, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 7. FENSTER - KELLER GMBH + CO. FENSTER + FASSADEN KG

  Vokietija

  Įmonė FENSTER - KELLER GMBH + CO. FENSTER + FASSADEN KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langai, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Langai, bei Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuenstein, Vokietija.

 8. DELMINTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Lietuva

  Įmonė DELMINTA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, – tai Grossista, veikianti Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ugnį sulaikančios statybinės medžiagos, bei Ugnį sulaikančios statybinės medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kaunas, Lietuva.

 9. VOODERPLAST AS

  Estija

  Įmonė VOODERPLAST AS, – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pusgaminiai, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Plastmasės - pusgaminiai, bei Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 10. PROFILTEC BAUSYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė PROFILTEC BAUSYSTEME GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Fasadų danga iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwäbisch Hall, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai