• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • floristika - įrankiai ir reikmenys

Rezultatai

Floristika - įrankiai ir reikmenys - Importas–eksportas

 1. MOMENTS FLORIST

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MOMENTS FLORIST, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia florists, bei funeral decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chester, Jungtinė Karalystė.

 2. TOP ROUWSTUK

  Nyderlandai

  Įmonė TOP ROUWSTUK, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Heemskerk, Nyderlandai.

 3. FLORISTERÍA LOLI

  Ispanija

  Įmonė FLORISTERÍA LOLI, – tai Fornitore servizi, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia floral crowns pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Granada, Ispanija.

 4. ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO

  Italija

  Įmonė ZF SRL ZENO FIORI E PIANTE IN TUTTO IL MONDO, – tai Distributore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, articles for florists, florists' accessories, Skintos gėlės, bei distribution of cut flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ercolano, Italija.

 5. MIRYAM FLOWERS SRL

  Italija

  Įmonė MIRYAM FLOWERS SRL, – tai Grossista, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia supplies for florists, supplies for wholesale florists, decorations for ceremonies, bei floral decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Km 31,237-Castel Volturno, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CREAM AND BROWNS FLORIST

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CREAM AND BROWNS FLORIST, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Middlesbrough, Jungtinė Karalystė.

 2. BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN-PARADIES VETTER GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Freiburg, Vokietija.

 3. ILTA GLOBAL A.Ş.

  Turkija

  Įmonė ILTA GLOBAL A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pots of flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 4. TECKNA BY FASANO

  Belgija

  Įmonė TECKNA BY FASANO, – tai Multi-Category, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laidojimo biurų reikmenys, ribbon for florists, ribbons for printers, film for printing, bei Laidojimo biurų reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Overijse, Belgija.

 5. BETSEYS BLOOMS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BETSEYS BLOOMS, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia weddings, events, bei funeral services pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kirkcudbright, Jungtinė Karalystė.

 1. GÖRGES GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė GÖRGES GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia overprinting labels, tissue paper, business cards, bei self-adhesive labels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 2. PFLANZWERK

  Vokietija

  Įmonė PFLANZWERK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neukirchen-Vluyn, Vokietija.

 1. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Italija

  Įmonė ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Floristika - įrankiai ir reikmenys, bouquets and floral compositions, Floristika - įrankiai ir reikmenys, ornamental specimen trees, bei decorations for ceremonies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lido Di Camaiore-Camaiore, Italija.

 2. EUROFLORA SRL

  Italija

  Įmonė EUROFLORA SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pots, cockades, artificial plants, bei articles for florists pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carate Brianza, Italija.

 3. FLOWER DELIVERY

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FLOWER DELIVERY, – tai Fornitore servizi, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 4. MAISON BEAUFRERE

  Prancūzija

  Įmonė MAISON BEAUFRERE, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 5. LARA ANDALUCÍA S.A.

  Ispanija

  Įmonė LARA ANDALUCÍA S.A., – tai Grossista, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale florist accessories, articles for florists, supplies for public premises, bei furnishing accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sevilla, Ispanija.

 6. FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA

  Ispanija

  Įmonė FLORISTERÍA ARTE Y ARMONÍA, – tai Fornitore servizi, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Murcia, Ispanija.

 7. HERBS BARCELONA

  Ispanija

  Įmonė HERBS BARCELONA, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 8. LE MIMOSA

  Belgija

  Įmonė LE MIMOSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Floristika - įrankiai ir reikmenys, Skintos gėlės, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, Floristika - įrankiai ir reikmenys, Skintos gėlės, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, bei creation of brides' bouquets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Queue-Du-Bois, Belgija.

 1. EL JARDÍ D'ESTHER

  Ispanija

  Įmonė EL JARDÍ D'ESTHER, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Xàtiva, Ispanija.

 2. FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION

  Šveicarija

  Įmonė FRAGRANCE FLEURS & CRÉATION, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wedding cake decorations, bei creation of brides' bouquets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lausanne, Šveicarija.

 3. GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GEM SUPPLIES INTERNATIONAL LTD, – tai Grossista, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia florists' accessories, ribbon for florists, bei supplies for florists pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Billingham, Jungtinė Karalystė.

 4. ROSE NOIRE

  Belgija

  Įmonė ROSE NOIRE, – tai Distributore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia florists, bei creation of brides' bouquets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 5. ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL

  Nyderlandai

  Įmonė ROOBOS BLOEMEN GROOTHANDEL, – tai Grossista, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale flowers, wholesale florist accessories, supplies for wholesale florists, bei wholesale of plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Honselersdijk, Nyderlandai.

 6. FLOWERS & PLANTS CO.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FLOWERS & PLANTS CO., – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia flower decorations, displays for weddings, bei artificial plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kensington-London, Jungtinė Karalystė.

 7. BLOMSTERHUSET SLAGELSE

  Danija

  Įmonė BLOMSTERHUSET SLAGELSE, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Slagelse, Danija.

 8. I.S. SUNDRIES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė I.S. SUNDRIES, – tai Grossista, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėlės, bei Gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Peterborough, Jungtinė Karalystė.

 9. ROSES ONLY LONDON

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ROSES ONLY LONDON, – tai Venditore, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 10. H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė H.U. SCHEULEN GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Floristika - įrankiai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia decorative items, bei gift items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mönchengladbach, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai