• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. RULAND ENGINEERING & CONSULTING GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Process plants for treating liquids of all kinds: That is what Ruland does best. From consulting and engineering to plant construction, assembly and installation at the customer – we provide all services from one source. Modern automation concepts, always adapted to individual customer requirements, and comprehensive services such as spare parts management and maintenance complete the offer. Ruland plans and builds tank storage facilities, dosing and mixing systems, heating systems, HTST and UHT systems, filtration systems, fermentation systems, degassing systems, pigging systems, cleaning systems for pipework, aseptic systems and CIP systems as well as systems for special requirements. We implement plant expansion and optimisation projects with single modules or turnkey projects with complex process plants. Our 320 employees are based in Neustadt an der Weinstraße, in branches across Germany and in our subsidiaries in Russia and Poland.

 2. ESAU & HUEBER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ESAU & HUEBER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schrobenhausen, Vokietija.

 3. GM GETRÄNKETECHNIK & MASCHINENBAU GMBH GERA

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GM GETRÄNKETECHNIK & MASCHINENBAU GMBH GERA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gera, Vokietija.

 4. ECKEL & SOHN GMBH U. CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ECKEL & SOHN GMBH U. CO KG, – tai Grossista, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gau-Odernheim, Vokietija.

 5. KID CATERING EQUIPMENT

  Jungtinė Karalystė

  Verified by europages badge

  Įmonė KID CATERING EQUIPMENT, – tai Distributore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Gėrimų automatai, Mikrobangų krosnelės, Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Gėrimų automatai, bei Mikrobangų krosnelės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ness, Jungtinė Karalystė.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SMF MASCHINENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė SMF MASCHINENFABRIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia manufacture of blow-moulding moulds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Troisdorf-Spich, Vokietija.

 2. BROVARNI

  Ukraina

  Įmonė BROVARNI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia systems and equipment for fermenting beer pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bila Tserkva, Ukraina.

 3. LLENADORAS Y ENVASADORAS SEMIAUTOMÁTICAS -DIMA

  Ispanija

  Įmonė LLENADORAS Y ENVASADORAS SEMIAUTOMÁTICAS -DIMA, – tai Distributore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fillers for oils pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 4. O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C.

  Italija

  Įmonė O.M.B.F. SNC DEI F.LLI BENE ANGELO E GIUSEPPE & C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vyno gamyba, mašinos ir įrengimai, systems and equipment for the wine industry, Vyno gamyba, mašinos ir įrengimai, wire hooder for corks, bei encapsulation machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Marzano Oliveto, Italija.

 5. HEINRICH FRINGS GMBH & CO KG BIO- UND CHEMIETECHNIK

  Vokietija

  Įmonė HEINRICH FRINGS GMBH & CO KG BIO- UND CHEMIETECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rheinbach, Vokietija.

 1. FELOM GROUP SRL

  Italija

  Įmonė FELOM GROUP SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alaus daryklų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Brass turned parts, bei Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Travagliato, Italija.

 2. INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS, – tai Multi-Category, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tabako pramonės mašinos ir įrengimai, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Tabako pramonės mašinos ir įrengimai, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Mechanical ventilation, bei Cold rooms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Middlesbrough, Jungtinė Karalystė.

 1. TANKS AND VESSELS INDUSTRIES LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TANKS AND VESSELS INDUSTRIES LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Used stainless steel tanks, bei New stainless steels tanks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Doncaster, Jungtinė Karalystė.

 2. SIGNORI & VILLA

  Italija

  Įmonė SIGNORI & VILLA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cilindrai, hidrauliniai, wine industry, wine system tube joints, Cilindrai, hidrauliniai, bei pumps for the wine industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lugo, Italija.

 3. RICO GMBH

  Vokietija

  Įmonė RICO GMBH, – tai Multi-Category, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ellwangen, Vokietija.

 4. TECHNOLOGIES AND RESOURCES

  Ukraina

  Įmonė TECHNOLOGIES AND RESOURCES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steam generators, steam generators for industrial use, bei gas steam generators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 5. SAMIXIR

  Turkija

  Įmonė SAMIXIR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sorbet makers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. GETRAENKEZAPFANLAGEN.NET

  Vokietija

  Įmonė GETRAENKEZAPFANLAGEN.NET, – tai Grossista, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia draught beer systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergheim, Vokietija.

 7. ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ

  Turkija

  Įmonė ÖZELLER MAKINA SANAYII- HUSEYIN KORKMAZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Apvyniojimo arba papildomo apvyniojimo mašinos, Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Apvyniojimo arba papildomo apvyniojimo mašinos, Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, bei packing machines for packing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 8. DOSELEC

  Prancūzija

  Įmonė DOSELEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninių mašinos ir įrengimai, volumetric dosers, syrup measuring cups, agri-food product machinery, bei Pieninių mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Falaise, Prancūzija.

 1. PROSECORE, S.A.

  Portugalija

  Įmonė PROSECORE, S.A., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto pramonė - mašinos ir įrenginiai, bei Maisto pramonė - mašinos ir įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lisboa, Portugalija.

 2. FIC SPA

  Italija

  Įmonė FIC SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieninių mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, bei Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mese, Italija.

 3. IN.HA.TEC VERTRIEB & SERVICE UG

  Vokietija

  Įmonė IN.HA.TEC VERTRIEB & SERVICE UG, – tai Fornitore servizi, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, food-processing packing machines, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, bei Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kirchheim, Vokietija.

 4. MBF SPA

  Italija

  Įmonė MBF SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vyno gamyba, mašinos ir įrengimai, Butelių užpildymo mašinos ir įrengimai, Vyno gamyba, mašinos ir įrengimai, Butelių užpildymo mašinos ir įrengimai, bottle rinsing machines, bei fillers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Veronella, Italija.

 5. ALBERT HANDTMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė ALBERT HANDTMANN MASCHINENFABRIK GMBH & CO KG, – tai Multi-Category, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plant engineering, bei machining centres pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Biberach, Vokietija.

 6. ANTOINE BELGIUM

  Belgija

  Įmonė ANTOINE BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kavinių ir barų mašinos ir įrengimai, draught beer systems, ice machines, Kavinių ir barų mašinos ir įrengimai, bei application programs for public businesses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 7. SUD OUEST MATERIEL BOISSONS

  Prancūzija

  Įmonė SUD OUEST MATERIEL BOISSONS, – tai Distributore, veikianti Maisto pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bealkoholinių gėrimu gamybos mašinos ir įrengimai, Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Bealkoholinių gėrimu gamybos mašinos ir įrengimai, Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Kavos virimo aparatai, profesionalūs, bei glass washer pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gradignan, Prancūzija.

 8. DISTILLERIE BEL

  Prancūzija

  Įmonė DISTILLERIE BEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Degtinė, Gaivieji gėrimai - importas-eksportas, Degtinė, bei Gaivieji gėrimai - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Thibéry, Prancūzija.

 9. COSVALINOX INDÚSTRIA METALÚRGICA E EQUIPAMENTOS LDA

  Portugalija

  Įmonė COSVALINOX INDÚSTRIA METALÚRGICA E EQUIPAMENTOS LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oliveirinha, Portugalija.

 10. COENCO

  Belgija

  Įmonė COENCO, – tai Distributore, veikianti Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alaus daryklų mašinos ir įrengimai, Alaus daryklų mašinos ir įrengimai, beer brewery consulting, plants and equipment for pasteurising beer, bei fruit juice pasteurisation systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oostkamp, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

4 363 Įmonės