• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • galvaninis cinkavimas

Rezultatai

Galvaninis cinkavimas - Importas–eksportas

 1. ROSCIC

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė ROSCIC, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, bei Galvaninis cinkavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alleur, Belgija.

 2. KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O.

  Slovėnija

  Verified by europages badge

  Įmonė KOVINOPLASTIKA LOŽ D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Auto sportas, įranga ir reikmenys, Plieno ir metalų galvanizavimas, Smulkios metalinės detalės, Galvaninis cinkavimas, Auto sportas, įranga ir reikmenys, Plieno ir metalų galvanizavimas, Smulkios metalinės detalės, bei automotive industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stari Trg Pri Ložu, Slovėnija.

 3. GLORIA KEY

  Baltarusija

  Įmonė GLORIA KEY, – tai Multi-Category, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Antikorozinės dangos, Galvaninis cinkavimas, Antikorozinės dangos, bei galvanising pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zhodino, Baltarusija.

 4. HELCO METAL

  Graikija

  Įmonė HELCO METAL, – tai Fornitore servizi, veikianti Nikeliavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chromavimas, Galvaninis cinkavimas, Chromavimas, electroplating, Galvaninis cinkavimas, bei metal copper-plating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ritsona, Graikija.

 5. DODGSTEEL

  Kinija

  Įmonė DODGSTEEL, – tai Distributore, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jinan, Kinija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ZINCOGAM SPA

  Italija

  Įmonė ZINCOGAM SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, hot galvanizing, beams, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, bei metal galvanising pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Km 14,5-Soleto, Italija.

 2. GT GALVANOTECNICA SRL

  Italija

  Įmonė GT GALVANOTECNICA SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia electroplating, polished chrome plating, galvanising, bei metal chromium-plating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Medole, Italija.

 3. GALVANOTECNICA SNC

  Italija

  Įmonė GALVANOTECNICA SNC, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų galvanizavimas, electro-galvanizing, cold white galvanizing, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei barrel galvanizing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Padova, Italija.

 4. EURO-BOX SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė EURO-BOX SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, bei Galvaninis cinkavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Swiebodzin, Lenkija.

 5. RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN

  Vokietija

  Įmonė RALF SCHMIDT FÖRDERROLLEN - TROMMELN - CNC - DREHEN + FRÄSEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Walsrode, Vokietija.

 1. GALWANIZER SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė GALWANIZER SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų galvanizavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, galvanised treatment with nickel coating, copper galvanising treatment, bei Galvaninis cinkavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dzierżoniów, Lenkija.

 2. GALVACO

  Belgija

  Įmonė GALVACO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų galvanizavimas, Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai, Antikorozinės dangos, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai, Antikorozinės dangos, bei Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ouffet, Belgija.

 1. PROTEXSUR

  Prancūzija

  Įmonė PROTEXSUR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, cataphoretic paints, Galvaninis cinkavimas, bei metal plastification pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Pierre Les Nemours, Prancūzija.

 2. GALVAMETAL SA

  Prancūzija

  Įmonė GALVAMETAL SA, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Chromavimas, galvanisation, Galvaninis cinkavimas, degreasing, bei Chromavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Embreville, Prancūzija.

 3. SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE LORRAINE DE TRAITEMENTS DE SURFACES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Galvaninis cinkavimas, chroming, bei industrial painting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bouligny, Prancūzija.

 4. SONEL

  Prancūzija

  Įmonė SONEL, – tai Subfornitore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Galvaninis cinkavimas, bei chemical nickel plating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nyoiseau, Prancūzija.

 5. ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ZINQ NEUNKIRCHEN (SAAR) GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų galvanizavimas, Lengvosios metalo konstrukcijos, Kretilai ardeliniai, metaliniai, Metalų paviršiaus apdorojimo mašinos ir įrengimai, Plieno ir metalų galvanizavimas, Lengvosios metalo konstrukcijos, Kretilai ardeliniai, metaliniai, bei Metalų paviršiaus apdorojimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neunkirchen, Vokietija.

 6. ZINQ HELDRUNGEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZINQ HELDRUNGEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Lengvosios metalo konstrukcijos, Kretilai ardeliniai, metaliniai, Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Lengvosios metalo konstrukcijos, bei Kretilai ardeliniai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heldrungen, Vokietija.

 7. METAL PROTECTION

  Prancūzija

  Įmonė METAL PROTECTION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Galvaninis cinkavimas, galvanisation, hot galvanizing, bei metal galvanising pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bléneau, Prancūzija.

 8. ZINQ ALSDORF GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZINQ ALSDORF GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Pramoninių pastatų statyba, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, bei Pramoninių pastatų statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alsdorf, Vokietija.

 1. ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ZINQ BRUCHSAL GMBH & CO. KG, – tai Distributore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Galvaninis cinkavimas, Pramoninių pastatų statyba, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Galvaninis cinkavimas, Pramoninių pastatų statyba, bei Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruchsal, Vokietija.

 2. ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA

  Portugalija

  Įmonė ELECTROFER III - TRATAMENTO DE SUPERFICIES, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų terminis apdorojimas, bei Galvaninis cinkavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marinha Grande, Portugalija.

 3. LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė LOECO-INDUSTRIEANLAGEN GMBH & CO.KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Inžinerija - pramonės rangovai, Inžinerija - pramonės rangovai, bei galvanising pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mülheim, Vokietija.

 4. ZINQ LAUSITZ GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ZINQ LAUSITZ GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Tvirtinimas - medžiagos, Santechninė armatūra, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Galvaninis cinkavimas, Tvirtinimas - medžiagos, Santechninė armatūra, bei Pramoniniai gaminiai iš metalo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Großräschen, Vokietija.

 5. DE BRUYN EN ZONEN

  Belgija

  Įmonė DE BRUYN EN ZONEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, electrolytic copper, carpentry works, Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, bei metal components pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aalst, Belgija.

 6. ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZINQ LANDSBERG/HALLE GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Lengvosios metalo konstrukcijos, Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai, Galvaninis cinkavimas, Plieno ir metalų galvanizavimas, Lengvosios metalo konstrukcijos, bei Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Landsberg, Vokietija.

 7. HNK SERVICE

  Prancūzija

  Įmonė HNK SERVICE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Staklės mechaniniam metalų paviršiaus apdorojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ėsdinimo staklės metalų, Metalų pratraukimo staklės, Paviršiaus tikrinimo sistemos, Galvaninis cinkavimas, Ėsdinimo staklės metalų, Metalų pratraukimo staklės, Paviršiaus tikrinimo sistemos, bei Galvaninis cinkavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villeurbanne, Prancūzija.

 8. PAS

  Belgija

  Įmonė PAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, galvanisation, metal galvanising, galvanizing treatments, bei Galvaninis cinkavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Londerzeel, Belgija.

 9. MITHIEUX

  Prancūzija

  Įmonė MITHIEUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, metal treatments, galvanic treatment of metals, Galvaninis cinkavimas, bei Tantalum electrolytic capacitors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chambery Cedex 9, Prancūzija.

 10. ZINCATUR RODIGHIERO SRL

  Italija

  Įmonė ZINCATUR RODIGHIERO SRL, – tai Subfornitore, veikianti Galvaninis cinkavimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montecchio Maggiore, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai