• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • galvijai

Rezultatai

Galvijai - Importas–eksportas

 1. KURT NISGAARD

  Danija

  Verified by europages badge

  Įmonė KURT NISGAARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninė galvijininkystė, Galvijai, Kiaulės, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Pieninė galvijininkystė, bei minks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Skjern, Danija.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Recklinghausen, Vokietija.

 3. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nyderlandai

  Įmonė EUROPEAN GULF COMPANY, – tai Grossista, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Galvijai, Gyvuliai ir gyvulininkystė, halal delicatessen meats, wholesale meats, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotterdam, Nyderlandai.

 4. OBIONE

  Prancūzija

  Įmonė OBIONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mâcon, Prancūzija.

 5. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalija

  Įmonė SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., – tai Distributore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Žemės ūkio paslaugos, reproduction swines, Galvijai, bei Žemės ūkio paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sintra, Portugalija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Viešojo maitinimo įranga, bulls, bulls for reproduction, bei Viešojo maitinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ottobrunn, Vokietija.

 2. EURL LE LIEVRE LUC

  Prancūzija

  Įmonė EURL LE LIEVRE LUC, – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Pieninė galvijininkystė, cattle for slaughter, breeding cattle, Veršių ir galvijų skerdimas, bei Pieninė galvijininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Roc Saint Andre, Prancūzija.

 3. CASTELLANA DE CARNES SA

  Ispanija

  Įmonė CASTELLANA DE CARNES SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, beef, veal, bei fresh butchered products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valladolid, Ispanija.

 4. BOONEN

  Belgija

  Įmonė BOONEN, – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia milk cows, Heifers, bulls, bei horses for slaughter pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hotton, Belgija.

 5. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, – tai Venditore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lohfelden, Vokietija.

 1. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Prancūzija

  Įmonė MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montrond, Prancūzija.

 2. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vokietija

  Įmonė ZOOFACHMARKT - MARCHE, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heinsberg, Vokietija.

 1. WANGA FARM

  Vokietija

  Įmonė WANGA FARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Heifers, bei bulls pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ottobrunn, Vokietija.

 2. HAG HERRENSTEINER AGRARGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė HAG HERRENSTEINER AGRARGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Drensteinfurt, Vokietija.

 3. HAUSNER GMBH

  Vokietija

  Įmonė HAUSNER GMBH, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, bei Naminiai gyvūnai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pressath, Vokietija.

 4. FINNERN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė FINNERN GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, bei Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verden, Vokietija.

 5. WOLFRAM KREISL GMBH

  Vokietija

  Įmonė WOLFRAM KREISL GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Maistinis aliejus ir riebalai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, bei Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 6. R & K AGRAR GMBH

  Vokietija

  Įmonė R & K AGRAR GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sögel, Vokietija.

 7. FUCHS VIEHHANDELS- UND EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė FUCHS VIEHHANDELS- UND EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lingenau, Austrija.

 8. LUDWIG MAIER VIEHHANDEL OG

  Austrija

  Įmonė LUDWIG MAIER VIEHHANDEL OG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jeging, Austrija.

 1. KURT WIESINGER

  Austrija

  Įmonė KURT WIESINGER, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Peuerbach, Austrija.

 2. UNIVO AG

  Šveicarija

  Įmonė UNIVO AG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Herzogenbuchsee, Šveicarija.

 3. MÜHLE SCHERZ AG

  Šveicarija

  Įmonė MÜHLE SCHERZ AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Miltai ir manų kruopos, Pašarai gyvulių auginimui, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Miltai ir manų kruopos, bei Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Scherz, Šveicarija.

 4. BOTHMANN & GREVE OHG

  Vokietija

  Įmonė BOTHMANN & GREVE OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Testorf-Steinfort, Vokietija.

 5. RAUFUTTERHANDEL HORST LAUSCH

  Vokietija

  Įmonė RAUFUTTERHANDEL HORST LAUSCH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Pieno produktai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boos, Vokietija.

 6. WOLFGANG SCHAUPP

  Vokietija

  Įmonė WOLFGANG SCHAUPP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, bei Naminiai gyvūnai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ottobeuren, Vokietija.

 7. STEFAN KESSNER

  Vokietija

  Įmonė STEFAN KESSNER, – tai Grossista, veikianti Vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Kiaulės, Tekstilės pluoštai, natūralūs, Verpalai ir siūlai, Galvijai, Kiaulės, Tekstilės pluoštai, natūralūs, bei Verpalai ir siūlai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 8. GUT DARSS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė GUT DARSS GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Born, Vokietija.

 9. AGRARGENOSSENSCHAFT RIESA EG

  Vokietija

  Įmonė AGRARGENOSSENSCHAFT RIESA EG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riesa, Vokietija.

 10. BERGMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė BERGMANN GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kahl, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai