• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • galvijai

Rezultatai

Galvijai - Importas–eksportas

 1. KURT NISGAARD

  Danija

  Verified by europages badge

  Įmonė KURT NISGAARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninė galvijininkystė, Galvijai, Kiaulės, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Pieninė galvijininkystė, bei minks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Skjern, Danija.

 2. JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JÖRG LIESKE FLEISCHHANDEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Recklinghausen, Vokietija.

 3. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalija

  Įmonė SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., – tai Distributore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Žemės ūkio paslaugos, reproduction swines, Galvijai, bei Žemės ūkio paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sintra, Portugalija.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vokietija

  Įmonė ZOOFACHMARKT - MARCHE, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heinsberg, Vokietija.

 5. MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS

  Prancūzija

  Įmonė MONTBELIARDE SELECTION - LA COMTOISE MLS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montrond, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALPENVIEH IMPORT-EXPORT GMBH, – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Viešojo maitinimo įranga, bulls, bulls for reproduction, bei Viešojo maitinimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ottobrunn, Vokietija.

 2. EURL LE LIEVRE LUC

  Prancūzija

  Įmonė EURL LE LIEVRE LUC, – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Pieninė galvijininkystė, cattle for slaughter, breeding cattle, Veršių ir galvijų skerdimas, bei Pieninė galvijininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Roc Saint Andre, Prancūzija.

 3. OBIONE

  Prancūzija

  Įmonė OBIONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mâcon, Prancūzija.

 4. BOONEN

  Belgija

  Įmonė BOONEN, – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia milk cows, Heifers, bulls, bei horses for slaughter pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hotton, Belgija.

 5. CASTELLANA DE CARNES SA

  Ispanija

  Įmonė CASTELLANA DE CARNES SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, beef, veal, bei fresh butchered products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valladolid, Ispanija.

 1. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, – tai Venditore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lohfelden, Vokietija.

 2. WANGA FARM

  Vokietija

  Įmonė WANGA FARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Heifers, bei bulls pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ottobrunn, Vokietija.

 1. MOORMANN-SCHMITZ GMBH

  Vokietija

  Įmonė MOORMANN-SCHMITZ GMBH, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Tekstiliniai augalai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Tekstiliniai augalai, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kluse, Vokietija.

 2. A. LEIDESCHER KUNSTMÜHLE INH. TOBIAS LEIDESCHER E. K.

  Vokietija

  Įmonė A. LEIDESCHER KUNSTMÜHLE INH. TOBIAS LEIDESCHER E. K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Krumbach, Vokietija.

 3. WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF.

  Vokietija

  Įmonė WILHELM JELLINGHAUS & SÖHNE NACHF., veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Galvijai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barßel, Vokietija.

 4. ZEMO GEBR. MOSER GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZEMO GEBR. MOSER GMBH, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weilerbach, Vokietija.

 5. GUT BÜTOW DR. K. - H. NIEHOFF

  Vokietija

  Įmonė GUT BÜTOW DR. K. - H. NIEHOFF, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bütow, Vokietija.

 6. TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H.

  Austrija

  Įmonė TIROLER VIEH MARKETING REG.GEN.M.B.H., – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Innsbruck, Austrija.

 7. DELFINER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė DELFINER GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 8. FLEISCHHANDEL CRÜZER AG

  Šveicarija

  Įmonė FLEISCHHANDEL CRÜZER AG, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Galvijai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Žuvys, Galvijai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Kiauliena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Landquart, Šveicarija.

 1. GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG

  Šveicarija

  Įmonė GEBRÜDER HERZOG MÜHLEMATT AG, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, bei Dietiniai ir naturalūs maisto produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hornussen, Šveicarija.

 2. BÖ-GRO FLEISCHGROSSHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė BÖ-GRO FLEISCHGROSSHANDELSGESELLSCHAFT MBH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Galvijai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Žuvys, Galvijai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Kiauliena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 3. RAUFUTTERHANDEL HORST LAUSCH

  Vokietija

  Įmonė RAUFUTTERHANDEL HORST LAUSCH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Pieno produktai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boos, Vokietija.

 4. RÜGENER GETREIDE- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Vokietija

  Įmonė RÜGENER GETREIDE- UND DIENSTLEISTUNGS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, Miltai ir manų kruopos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, bei Miltai ir manų kruopos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rambin, Vokietija.

 5. VIEHVERWERTUNG VERDEN E G

  Vokietija

  Įmonė VIEHVERWERTUNG VERDEN E G, – tai Distributore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Galvijai, Kiaulės, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Žuvys, Galvijai, Kiaulės, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verden, Vokietija.

 6. AGRARGESELLSCHAFT CÖLPIN MBH

  Vokietija

  Įmonė AGRARGESELLSCHAFT CÖLPIN MBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cölpin, Vokietija.

 7. RAIFFEISEN-WAREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė RAIFFEISEN-WAREN GMBH, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uffing, Vokietija.

 8. AGRARGENOSSENSCHAFT HOHENRODA E.G.

  Vokietija

  Įmonė AGRARGENOSSENSCHAFT HOHENRODA E.G., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Žuvys, Galvijai, Kiaušiniai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Žuvys, Galvijai, bei Kiaušiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schönwölkau, Vokietija.

 9. DIEHL LANDHANDEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė DIEHL LANDHANDEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Daigynai ir miškininkystė, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lich, Vokietija.

 10. BERGMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė BERGMANN GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Galvijai, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kahl, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai