• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • geležies ir mineralinės rūdos

Rezultatai

Geležies ir mineralinės rūdos - Importas–eksportas

 1. COMPAÑÍA ESPAÑOLA DE KIESELGUHR - CEKESA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė COMPAÑÍA ESPAÑOLA DE KIESELGUHR - CEKESA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia diatoms, KIESELGUHR, extraction of kieselguhr, diatom extraction, kieselguhr marketing, diatom stones, bei opal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elche De La Sierra-Albacete, Ispanija.

 2. ARMATURENWERK HÖTENSLEBEN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ARMATURENWERK HÖTENSLEBEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hötensleben, Vokietija.

 3. GTD GRAPHIT TECHNOLOGIE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GTD GRAPHIT TECHNOLOGIE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Langgöns, Vokietija.

 4. ERNST KRATZ GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ERNST KRATZ GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 5. AUGUST NIEDERREUTHER

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė AUGUST NIEDERREUTHER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ingolstadt, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. NIMEX NE-METALL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė NIMEX NE-METALL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Helbra, Vokietija.

 2. CTG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė CTG GMBH & CO. KG, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Breisig, Vokietija.

 3. ORI MARTIN DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ORI MARTIN DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 4. HSB NORMALIEN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HSB NORMALIEN GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schwaigern, Vokietija.

 5. EDEN-DESIGN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EDEN-DESIGN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 1. KLOPPERT STAHL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KLOPPERT STAHL GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Fröndenberg, Vokietija.

 2. PSE STAHL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PSE STAHL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 1. LAFORTEC GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė LAFORTEC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Grünhain-Beierfeld, Vokietija.

 2. ANDREAS KÖPER - METALLGO E.K.

  Vokietija

  Įmonė ANDREAS KÖPER - METALLGO E.K., – tai Distributore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Grünstadt, Vokietija.

 3. ANCON GMBH

  Vokietija

  Įmonė ANCON GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nürnberg, Vokietija.

 4. MST EDELSTAHLROHR GMBH

  Vokietija

  Įmonė MST EDELSTAHLROHR GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ratingen, Vokietija.

 5. BS BUSINESS & SERVICE

  Peru

  Įmonė BS BUSINESS & SERVICE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chiclayo, Peru.

 6. MARMARA METAL MAMULLERI TICARET A.S.

  Turkija

  Įmonė MARMARA METAL MAMULLERI TICARET A.S., – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia non-ferrous metals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. JH TRADING + SALES

  Vokietija

  Įmonė JH TRADING + SALES, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mineral compounds, raw materials, bei brass instruments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verl, Vokietija.

 8. KLEEMANN EDELSTAHLSERVICE & LOGISTIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė KLEEMANN EDELSTAHLSERVICE & LOGISTIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dornum, Vokietija.

 1. GROBBLECHSERVICE STÜNKEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė GROBBLECHSERVICE STÜNKEL GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Isernhagen, Vokietija.

 2. MULBROD ® NORMALIEN UND BEFESTIGUNGSMITTEL MÜLLER & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė MULBROD ® NORMALIEN UND BEFESTIGUNGSMITTEL MÜLLER & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schwabach, Vokietija.

 3. BEPRO-BLECH UND PROFILSTAHL HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H. & CO BETRIEBS-KG

  Vokietija

  Įmonė BEPRO-BLECH UND PROFILSTAHL HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H. & CO BETRIEBS-KG, – tai Distributore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gelsenkirchen, Vokietija.

 4. OUDER TRADING GMBH

  Vokietija

  Įmonė OUDER TRADING GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 5. OXIDOS FERRICOS S A

  Ispanija

  Įmonė OXIDOS FERRICOS S A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mixed iron oxides pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guadix, Ispanija.

 6. VALGES

  Ispanija

  Įmonė VALGES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Geležies ir mineralinės rūdos, Geležies ir mineralinės rūdos, bei mining products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valencia, Ispanija.

 7. LANDRUF ROHRTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė LANDRUF ROHRTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Siegen, Vokietija.

 8. GRAFITE DO BRASIL

  Brazilija

  Įmonė GRAFITE DO BRASIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tepalai, grafitas, natural graphite, Tepalai, grafitas, big bags for mining equipment, bei refractory graphite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belo Horizonte, Brazilija.

 9. DAMSTAHL MUNICH

  Vokietija

  Įmonė DAMSTAHL MUNICH, – tai Distributore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Geležies ir mineralinės rūdos, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Plienas, Specialusis plienas, Geležies ir mineralinės rūdos, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Plienas, bei Specialusis plienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Unterhaching Bei München, Vokietija.

 10. ALLDISTRI HANDELSGESMBH

  Austrija

  Įmonė ALLDISTRI HANDELSGESMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rankiniai įrankiai be variklių, Tvirtinimas - medžiagos, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Rankiniai įrankiai be variklių, Tvirtinimas - medžiagos, Veržlės ir varžtai, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Altlengbach, Austrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Geležies ir mineralinės rūdos - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

6 412 Įmonės