• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • gręžimas- įranga ir įrengimai

Rezultatai

Gręžimas- įranga ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Founded in 1987 by businessman Reimund Freund and technician Raimund Foidl, Rover Technik Freund und Foidl GmbH is now an established company with its registered office in Lennestadt, South-Westphalia, with its core business in manufacturing, sales and consultancy relating to underground pipe laying. It focuses on both horizontal and vertical drilling and driving engineering. Reliability combined with speed and flexibility. With this philosophy, unlike the large corporations, we offer our customers all the benefits of a company with short official channels and rapid decision-making processes. Over a period of 20 years, Rover Technik has been able to implement and support numerous demanding projects in the area of underground pipe laying within Germany and abroad. Our continuously successful results are an indication of the efficient use of our equipment and the quality of our advice.

 2. RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė RAMILLI CRISTIAN & C. S.N.C., – tai Fornitore servizi, veikianti Viešieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžinių gręžimo paslaugos, Gręžimas, įranga ir įrengimai, Gręžinių gręžimo paslaugos, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santarcangelo Di Romagna, Italija.

 3. SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turkija

  Įmonė SKC MÜHENDISLIK SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia electric pumps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS

  Vokietija

  Įmonė TDS TUNNEL DRILLING SOLUTIONS, – tai Grossista, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tunelių statyba, Priešatominės slėptuvės, statyba, Tunelių statyba, reamers, bei Priešatominės slėptuvės, statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hainichen, Vokietija.

 5. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, drills, boring machines, bei Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meinersen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SHEFFIELD DEEP BORE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SHEFFIELD DEEP BORE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas - plieno ir metalų, mechanical engineering, boring, bei Gręžimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sheffield, Jungtinė Karalystė.

 2. STOCKHOLM PRECISION TOOLS

  Švedija

  Įmonė STOCKHOLM PRECISION TOOLS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sollentuna, Švedija.

 3. SAS GUILMAN

  Prancūzija

  Įmonė SAS GUILMAN, – tai Grossista, veikianti Pramonės įrangos nuoma pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Suslėgto oro sistemos ir įrankiai, Gręžimas, įranga ir įrengimai, Pramonės įmonių eksploatavimas, Suslėgto oro sistemos ir įrankiai, Gręžimas, įranga ir įrengimai, pneumatic mail systems, bei Pramonės įmonių eksploatavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Herblain, Prancūzija.

 4. DIGGA EUROPE LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DIGGA EUROPE LIMITED, – tai Grossista, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal attachment anchors, bei augers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hungerford, Jungtinė Karalystė.

 5. STDS-JANTZ GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė STDS-JANTZ GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, Gręžimas, įranga ir įrengimai, Statybinės mašinos, Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Attendorn, Vokietija.

 1. NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI.

  Turkija

  Įmonė NMG SONDAJ MALZEMELERI LTD. STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, Gręžimas, įranga ir įrengimai, drills, bei pipes for drilling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 2. ATLAS COPCO MCT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ATLAS COPCO MCT GMBH, – tai Grossista, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Gręžimas, įranga ir įrengimai, Statybinės mašinos, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 1. EMCI

  Prancūzija

  Įmonė EMCI, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Perray En Yvelines, Prancūzija.

 2. VAN WIELE NICKY

  Belgija

  Įmonė VAN WIELE NICKY, – tai Fornitore servizi, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sint-Gillis-Waas, Belgija.

 3. VAN DELFT INFRA B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė VAN DELFT INFRA B.V., – tai Fornitore servizi, veikianti Vandens ir dirvos tyrimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Capelle Aan Den Ijssel, Nyderlandai.

 4. VAN VULPEN B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė VAN VULPEN B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai ir laidai, elektros ir telefoniniai, Gręžimas, įranga ir įrengimai, Kabeliai ir laidai, elektros ir telefoniniai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gorinchem, Nyderlandai.

 5. FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė FRIEDRICH DUSS MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neubulach, Vokietija.

 6. E + M BOHR-GMBH

  Vokietija

  Įmonė E + M BOHR-GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šulinių kasimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hof, Vokietija.

 7. RTG RAMMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė RTG RAMMTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schrobenhausen, Vokietija.

 8. LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH

  Vokietija

  Įmonė LFA WERKZEUGVERTRIEB GMBH, – tai Distributore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baden-Baden, Vokietija.

 1. KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė KUSTERS METAALBEWERKING OSS B.V., – tai Grossista, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oss, Nyderlandai.

 2. VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė VAN DEN HEUVEL HANDEL EN TECHNIEK B.V., – tai Grossista, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Werkendam, Nyderlandai.

 3. COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė COMDRILL BOHRAUSRÜSTUNGEN GMBH, – tai Distributore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Untereisesheim, Vokietija.

 4. ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH

  Vokietija

  Įmonė ARTEC MASCHINEN-VERTRIEBS GMBH, – tai Grossista, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kaufering, Vokietija.

 5. IDEAL DIGGER HIRE ESSEX

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė IDEAL DIGGER HIRE ESSEX, – tai Fornitore servizi, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chelmsford, Jungtinė Karalystė.

 6. IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA

  Vokietija

  Įmonė IFTEK INNOVATIVE FERTIGUNGSTECHNIK GMBH UNNA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Unna, Vokietija.

 7. GN SOLIDS CONTROL

  Kinija

  Įmonė GN SOLIDS CONTROL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Beijing, Kinija.

 8. AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI

  Turkija

  Įmonė AYYILDIZ TUNEL EKIPMANLARI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 9. INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT

  Turkija

  Įmonė INKA MACHINA DRILLING EQUIPMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Manisa, Turkija.

 10. ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė ROCKMAX PRODUKTIONS- UND HANDELSGESELLSCHAFT MBH, – tai Grossista, veikianti Gręžimas ir bandomųjų gręžinių gręžimo įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gręžimas, įranga ir įrengimai, bei Gręžimas, įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gladbeck, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Gręžimas- įranga ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

13 058 Įmonės