• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių)

Rezultatai

Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių) - Importas–eksportas

 1. THOFEHRN HEBEZEUGE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė THOFEHRN HEBEZEUGE GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių) pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Langenhagen, Vokietija.

 2. STOP GRUP

  Turkija

  Įmonė STOP GRUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tvoros ir vartai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvoros, Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių), fence posts, gate and fence sanding, Tvoros, bei Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. HENSSGEN INTERNATIONAL

  Vokietija

  Įmonė HENSSGEN INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Kabeliai - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių), Savarinė mova (užraktas), Kranų ir portalinių kranų kabinos, Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo, Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių), Savarinė mova (užraktas), Kranų ir portalinių kranų kabinos, bei Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bocholt, Vokietija.

 4. METAL CHAIN FACTORY, JLLC

  Baltarusija

  Įmonė METAL CHAIN FACTORY, JLLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia welded chains, bei chains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soligorsk, Baltarusija.

 5. TEVERE BRUNO RAPPRESENTANZE FUNI METALLICHE

  Italija

  Įmonė TEVERE BRUNO RAPPRESENTANZE FUNI METALLICHE, – tai Distributore, veikianti Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wire cables, bei pipe couplings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cardito, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BKC ZINCIR LTD.

  Turkija

  Įmonė BKC ZINCIR LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių) pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 2. SACHS AG

  Šveicarija

  Įmonė SACHS AG, – tai Grossista, veikianti Grandinės su suvirintais sujungimais (be kniedžių) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, bei Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Battwil-Fluh, Šveicarija.