• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • grandinės- geležinės ir plieninės

Rezultatai

Grandinės- geležinės ir plieninės - Importas–eksportas

 1. FÖRDERTECHNIK KENTZLER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Fördertechnik Kentzler GmbH is your reliable partner for drive chains, conveyor chains and load chains as well as sprockets and special designs. Experience and expertise form the cornerstone of our high-quality products. Benefit from our services from the very beginning: From consultation and the selection of components precisely tailored to your requirements to the completion of the product. We offer everything from special chains to sprockets through to custom-made chains of any type. Our broad range of products includes standard products as well as complete solutions tailored to the requirements of the individual customer. Thanks to our many years of experience and the compliance with current DIN standards, we can guarantee outstanding product developments. No matter how satisfied our customers already are, we continually strive to increase the grade, performance and quality of our products.

 2. HARVEST TRADING CHAIN COMPANY

  Turkija

  Verified by europages badge

  Welcome to the world of Harvest Trading Chain and Combine Harvester Spare Parts. HTC is the primary distributor of DONGHUA agricultural chains, ensuring OEM quality. The core activity of the DONGHUA chain group lies in the realm of agricultural machinery. HTC offers a broad range of over 5000 product types for chains and spare parts solutions for agricultural and industrial equipment, catering to all combine harvester brands. HTC also manufactures axles and axle heads, motor shafts with knife-edge transmission, transmissions, shafts, gears, pulleys, and disks, bearing housings, bushings, hydrostatic shafts and heads, elevator transmissions, pouring transmissions, and augers for Claas, New Holland, John Deere, Laverda, Deutz-Fahr, Sampo Rosenlew combines, as well as for Gallignani, Claas Merkant, Welger, Cicoria, and John Deere balers. It proudly provides quality and efficient spare parts supply domestically and internationally. Our products adhere to OEM quality standards. Our product groups : • Harvester Chains: Feeder chains, elevator chains, gathering chains, transmission chains, and conveying chains. All the chains are designed to handle different products such as coffee, corn, grain, grapes, rice, sugar cane, sunflower, etc. • Chains for Balers: Round baler chains, reinforced chains, extended wear life chains, and special chains. • Special Agricultural Machinery: Special chains for conveying cereals in silos, potato harvesters, handling equipment. Contact us !

 3. FUCHS + SANDERS SCHRAUBEN-GROSSHANDELS GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FUCHS + SANDERS SCHRAUBEN-GROSSHANDELS GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lotte, Vokietija.

 4. MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MARINETECH EDELSTAHLHANDEL GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Poilsinių laivų įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimas - medžiagos, Savarinė mova (užraktas), Grandinės, geležinės ir plieninės, Šarnyrai, Spynos, sklendės ir raktai, Stainless steel wire ropes, Stainless steel nuts, Stainless steel screws, bei accessories and equipment for ships and sailboats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 5. ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI.

  Turkija

  Įmonė ŞAHIN ZINCIR LTD.ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Galutiniai metalo gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Roller chains, bei metal chains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Lietuva

  Įmonė NOSTED MECHANIKA, UAB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Automobilių sniego grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Lauko išvalymo mašinos ir įrengimai (žemės ūkio ir miškininkystės), Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Automobilių sniego grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Lauko išvalymo mašinos ir įrengimai (žemės ūkio ir miškininkystės), bei Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Utena, Lietuva.

 2. SLING SUPPLY INTERNATIONAL S.A.

  Ispanija

  Įmonė SLING SUPPLY INTERNATIONAL S.A., – tai Grossista, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lifting accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oiartzun-Gipuzcoa, Ispanija.

 3. CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG

  Vokietija

  Įmonė CHRISTIAN WOLFER & SOHN OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės iš spalvotųjų metalų, plastic chains, watch chains, bei Grandinės iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ötisheim, Vokietija.

 4. IMM - HEBETECHNIK INGOLF MERSE

  Vokietija

  Įmonė IMM - HEBETECHNIK INGOLF MERSE, – tai Grossista, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 5. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Transporterių grandinės, Grandinės, Grandinės, plastmasinės, Transporterių grandinės, Grandinės, Grandinės, plastmasinės, bei mechanical chain transporters for handling merchandise pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 1. NETZER HEBE- UND ZURRTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė NETZER HEBE- UND ZURRTECHNIK, – tai Fornitore servizi, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Möchengladbach, Vokietija.

 2. IWIS ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė IWIS ANTRIEBSSYSTEME GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bush handling chains, precision chains, steel sprocket chains, bei Hollow pin chains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 1. ESFAHANAHAN

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė ESFAHANAHAN, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Esfahan, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 2. PEHA HEBE- UND SICHERUNGSTECHNIK PETER HANSCHKE

  Vokietija

  Įmonė PEHA HEBE- UND SICHERUNGSTECHNIK PETER HANSCHKE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lifting and loading hooks, Shackles, Stainless steel wire ropes, bei Lifting screws pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hemmingen, Vokietija.

 3. TINKA HANDELSGES.MBH

  Vokietija

  Įmonė TINKA HANDELSGES.MBH, – tai Grossista, veikianti Kabeliai - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, bei Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heilbronn, Vokietija.

 4. CORTEX HÜMBELIN AG

  Šveicarija

  Įmonė CORTEX HÜMBELIN AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Automobiliniai kranai, Gumos juostos, Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Automobiliniai kranai, bei Gumos juostos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rupperswil, Šveicarija.

 5. REYLAENDER E.K.

  Vokietija

  Įmonė REYLAENDER E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Veržlės ir varžtai, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Veržlės ir varžtai, bei Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konstanz, Vokietija.

 6. BECKUMER KETTENFABRIK JOSEF LENZE + SÖHNE OHG

  Vokietija

  Įmonė BECKUMER KETTENFABRIK JOSEF LENZE + SÖHNE OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Tvirtinimas - medžiagos, Veržlės ir varžtai, Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Tvirtinimas - medžiagos, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balve, Vokietija.

 7. SAS SEIL UND ANSCHLAGMITTEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė SAS SEIL UND ANSCHLAGMITTEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, bei Kėlimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwerin, Vokietija.

 8. BORIS GRUBER

  Vokietija

  Įmonė BORIS GRUBER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Grandinės, bei Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rot, Vokietija.

 1. MITTELMANN SICHERHEITSTECHNIK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė MITTELMANN SICHERHEITSTECHNIK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Darbo saugos įrengimai, Transporto priemonių elektrinės ir elektroninės dalys bei atsarginės dalys, Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Darbo saugos įrengimai, bei Transporto priemonių elektrinės ir elektroninės dalys bei atsarginės dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Velbert, Vokietija.

 2. AIP SP. Z .O.O. CHAIN FACTORY POLAND - KETTENFABRIK POLEN

  Lenkija

  Įmonė AIP SP. Z .O.O. CHAIN FACTORY POLAND - KETTENFABRIK POLEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia welded chains, bei farm chains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gliwice, Lenkija.

 3. WALTHER METZ REINIGUNGSSYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALTHER METZ REINIGUNGSSYSTEME GMBH, – tai Grossista, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Santechninė armatūra, pramoninė, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Santechninė armatūra, pramoninė, bei Ratai, ratukai ir ritinėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frankenthal, Vokietija.

 4. Q/P MEIER

  Vokietija

  Įmonė Q/P MEIER, – tai Grossista, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Tvirtinimas - medžiagos, Veržlės ir varžtai, Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Tvirtinimas - medžiagos, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kropp, Vokietija.

 5. H.ROCKMANN SEILEREI & BÜRSTENFACHGESCHÄFT

  Vokietija

  Įmonė H.ROCKMANN SEILEREI & BÜRSTENFACHGESCHÄFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, bei Transporterių grandinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

 6. NORDDEUTSCHES DRAHT- U. SEIL-KONTOR A.CORDES E.K.

  Vokietija

  Įmonė NORDDEUTSCHES DRAHT- U. SEIL-KONTOR A.CORDES E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų, Kabeliai - reikmenys, Grandinės, bei Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 7. LENZEN HEBE- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė LENZEN HEBE- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybos aikštelių įranga, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Grandinės, geležinės ir plieninės, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybos aikštelių įranga, bei Kėlimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 8. ALANSAN PANEL FENCE SYSTEMS

  Turkija

  Įmonė ALANSAN PANEL FENCE SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia panels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Diyarbakir, Turkija.

 9. WIEDENMANN-SEILE GMBH

  Vokietija

  Įmonė WIEDENMANN-SEILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Kėlimo įrengimai ir reikmenys, Kabeliai - reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, bei Kėlimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nürnberg, Vokietija.

 10. HEITMANN & BRUUN GMBH

  Vokietija

  Įmonė HEITMANN & BRUUN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Tvirtinimas - medžiagos, Veržlės ir varžtai, Grandinės, geležinės ir plieninės, Transporterių grandinės, Tvirtinimas - medžiagos, bei Veržlės ir varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai