• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • grandinės- plastmasinės

Rezultatai

Grandinės- plastmasinės - Importas–eksportas

 1. ITALSTAMPI

  Italija

  Verified by europages badge

  ITALSTAMPI has, since 1981, been designing and manufacturing dies, moulding plastic materials and stamping small metal pieces. Its modern premises cover a 9, 000m² surface area, 5, 000 m² of which is covered. The indepth knowledge, professionalism, production automation, rapid response to client requirements are the company's key components of success that have enabled it to maintain constant growth over the years.

 2. THENAR SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė THENAR SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimo dalys (metalinės), indexed handle, knobs, plastic knobs, Tvirtinimo dalys (metalinės), clamp levers, fastening articles, handles, bei pressure foot pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Correggio, Italija.

 3. O.C.S.A. SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė O.C.S.A. SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Senago, Italija.

 4. GELBER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GELBER GMBH, – tai Grossista, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Burbach, Vokietija.

 5. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabeliai - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Grandinių reikmenys, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, plastmasinės, Grandinių reikmenys, bent wire parts, Stainless wire ropes, Compression springs, bei Link chains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monheim, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. HABASIT GMBH

  Austrija

  Įmonė HABASIT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 2. DÖRNER & HELMER GMBH

  Vokietija

  Įmonė DÖRNER & HELMER GMBH, – tai Grossista, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Urmitz, Vokietija.

 3. MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU

  Šveicarija

  Įmonė MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU, – tai Grossista, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hasle-Rüegsau, Šveicarija.

 4. MURRPLASTIK AG

  Šveicarija

  Įmonė MURRPLASTIK AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Willisdorf, Šveicarija.

 5. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Transporterių grandinės, Grandinės, Grandinės, plastmasinės, Transporterių grandinės, Grandinės, Grandinės, plastmasinės, bei mechanical chain transporters for handling merchandise pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 1. EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC

  Italija

  Įmonė EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC, – tai Subfornitore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, pressure moulding, injection moulding, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, bei moulding of plastic materials pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carate Brianza, Italija.

 2. HELVOET

  Belgija

  Įmonė HELVOET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Plastmasės - pramoniniai produktai, Grandinės, plastmasinės, Plastmasės - pramoniniai produktai, car spare parts, bei Plastic components pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lommel, Belgija.

 1. FHP VILEDA

  Belgija

  Įmonė FHP VILEDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Patalpų valymas ir priežiūra - priemonės ir reikmenys, Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės, Grandinės, plastmasinės, Patalpų valymas ir priežiūra - priemonės ir reikmenys, Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, bei Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verviers, Belgija.

 2. RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN

  Vokietija

  Įmonė RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratai, ratukai ir ritinėliai, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, Statybos aikštelių įranga, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, bei Statybos aikštelių įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kreuztal, Vokietija.

 3. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Italija

  Įmonė CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinių reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Grandinės, specialios, Grandinių reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, bei Grandinės, specialios pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cadriano Di Granarolo (Bo), Italija.

 4. DINAMIC BENELUX

  Belgija

  Įmonė DINAMIC BENELUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pakavimas, Plastmasės - pakavimas, bei food packaging pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aalst, Belgija.

 5. MACCHI PLAST S.R.L.

  Italija

  Įmonė MACCHI PLAST S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Locate Varesino, Italija.

 6. ACCADIPLAST SRL

  Italija

  Įmonė ACCADIPLAST SRL, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Armuotos plastmasės formavimas, plastic material processing, plastic moulding, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, bei Armuotos plastmasės formavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bassano del Grappa (VI), Italija.

 7. GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH

  Vokietija

  Įmonė GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rubber chains, bei spare parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 8. MECPLAST S.R.L.

  Italija

  Įmonė MECPLAST S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manzano, Italija.

 1. ELPAS S.R.L.

  Italija

  Įmonė ELPAS S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pozzolengo, Italija.

 2. D.B. EMME

  Italija

  Įmonė D.B. EMME, – tai Subfornitore, veikianti Presformos, plastmasių ir gumos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Plastikų liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Plastikų liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Calderara Di Reno, Italija.

 3. GIBA STAMPI S.R.L.

  Italija

  Įmonė GIBA STAMPI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Presformos, plastmasių ir gumos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Plastikų liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Plastikų liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Camerano, Italija.

 4. CA.TOR.CATENIFICIO TORINESE DI SACCONE UGO E C.SNC

  Italija

  Įmonė CA.TOR.CATENIFICIO TORINESE DI SACCONE UGO E C.SNC, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, varinės, Grandinės, plastmasinės, Grandinės, varinės, bei Grandinės, plastmasinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torino, Italija.

 5. AQUA S.P.A.

  Italija

  Įmonė AQUA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plaukimo baseinai - įrengimas ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Martino In Rio, Italija.

 6. EDOX S.R.L.

  Italija

  Įmonė EDOX S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santena, Italija.

 7. PLAST 80 S.R.L.

  Italija

  Įmonė PLAST 80 S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Usmate Velate, Italija.

 8. DELTA PLASTIK

  Italija

  Įmonė DELTA PLASTIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barberino Tavarnelle, Italija.

 9. BRUNELLO STAMPAGGIO DI MATERIE PLASTICHE S.R.L.

  Italija

  Įmonė BRUNELLO STAMPAGGIO DI MATERIE PLASTICHE S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thiene, Italija.

 10. PL & TL

  Italija

  Įmonė PL & TL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi None, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai