• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • grandinės- plastmasinės

Rezultatai

Grandinės- plastmasinės - Importas–eksportas

 1. ITALSTAMPI

  Italija

  Verified by europages badge

  ITALSTAMPI has, since 1981, been designing and manufacturing dies, moulding plastic materials and stamping small metal pieces. Its modern premises cover a 9, 000m² surface area, 5, 000 m² of which is covered. The indepth knowledge, professionalism, production automation, rapid response to client requirements are the company's key components of success that have enabled it to maintain constant growth over the years.

 2. O.C.S.A. SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė O.C.S.A. SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Senago, Italija.

 3. THENAR SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė THENAR SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvirtinimo dalys (metalinės), indexed handle, knobs, plastic knobs, Tvirtinimo dalys (metalinės), clamp levers, fastening articles, handles, bei pressure foot pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Correggio, Italija.

 4. GELBER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GELBER GMBH, – tai Grossista, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Burbach, Vokietija.

 5. PÖTZ & SAND GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PÖTZ & SAND GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabeliai - reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Grandinių reikmenys, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, plastmasinės, Grandinių reikmenys, bent wire parts, Stainless wire ropes, Compression springs, bei Link chains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monheim, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. HABASIT GMBH

  Austrija

  Įmonė HABASIT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 2. DÖRNER & HELMER GMBH

  Vokietija

  Įmonė DÖRNER & HELMER GMBH, – tai Grossista, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Urmitz, Vokietija.

 3. MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU

  Šveicarija

  Įmonė MEISTER & CIE AG HASLE-RÜEGSAU, – tai Grossista, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hasle-Rüegsau, Šveicarija.

 4. MURRPLASTIK AG

  Šveicarija

  Įmonė MURRPLASTIK AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Willisdorf, Šveicarija.

 5. RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė RÖTTGERS KETTEN GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, geležinės ir plieninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Transporterių grandinės, Grandinės, Grandinės, plastmasinės, Transporterių grandinės, Grandinės, Grandinės, plastmasinės, bei mechanical chain transporters for handling merchandise pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 1. EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC

  Italija

  Įmonė EREDI DI COLOMBO LUIGI SNC, – tai Subfornitore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, pressure moulding, injection moulding, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, bei moulding of plastic materials pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carate Brianza, Italija.

 2. HELVOET

  Belgija

  Įmonė HELVOET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Plastmasės - pramoniniai produktai, Grandinės, plastmasinės, Plastmasės - pramoniniai produktai, car spare parts, bei Plastic components pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lommel, Belgija.

 1. ACCADIPLAST SRL

  Italija

  Įmonė ACCADIPLAST SRL, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Armuotos plastmasės formavimas, plastic material processing, plastic moulding, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, bei Armuotos plastmasės formavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bassano del Grappa (VI), Italija.

 2. RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN

  Vokietija

  Įmonė RAINER STÖRMER QUALITÄTS-GUMMIBAND-BAGGERKETTEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratai, ratukai ir ritinėliai, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, Statybos aikštelių įranga, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, bei Statybos aikštelių įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kreuztal, Vokietija.

 3. CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO

  Italija

  Įmonė CASA DELLA CATENA DI TAMBURINI FABRIZIO, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinių reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, Grandinės, specialios, Grandinių reikmenys, Grandinės, Grandinės, geležinės ir plieninės, bei Grandinės, specialios pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cadriano Di Granarolo (Bo), Italija.

 4. FHP VILEDA

  Belgija

  Įmonė FHP VILEDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Patalpų valymas ir priežiūra - priemonės ir reikmenys, Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės, Grandinės, plastmasinės, Patalpų valymas ir priežiūra - priemonės ir reikmenys, Valymo ir priežiūros priemonės, pramoninės, bei Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verviers, Belgija.

 5. MACCHI PLAST S.R.L.

  Italija

  Įmonė MACCHI PLAST S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Locate Varesino, Italija.

 6. DINAMIC BENELUX

  Belgija

  Įmonė DINAMIC BENELUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pakavimas, Plastmasės - pakavimas, bei food packaging pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aalst, Belgija.

 7. GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH

  Vokietija

  Įmonė GLOBAL TRACK WAREHOUSE EUROPE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rubber chains, bei spare parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 8. HIGH - TECH S.R.L.

  Italija

  Įmonė HIGH - TECH S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Quirino, Italija.

 1. MONIBA S.A.S.

  Italija

  Įmonė MONIBA S.A.S., – tai Venditore, veikianti Informacinės technologijos, reikmenys ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Reikmenys biurui, Grandinės, plastmasinės, Reikmenys biurui, bei Grandinės, plastmasinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castell'umberto, Italija.

 2. STORMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė STORMA S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cuggiono, Italija.

 3. TECNICALPLAST S.A.S.

  Italija

  Įmonė TECNICALPLAST S.A.S., veikianti Grandinės, plastmasinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Armuotos plastmasės formavimas, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, bei Armuotos plastmasės formavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi STALETTI', Italija.

 4. PLASTICWORK S.R.L.

  Italija

  Įmonė PLASTICWORK S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Desenzano Del Garda, Italija.

 5. B.M. PLAST

  Italija

  Įmonė B.M. PLAST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Volvera, Italija.

 6. ABA S.R.L.

  Italija

  Įmonė ABA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lainate, Italija.

 7. A.R. S.R.L.

  Italija

  Įmonė A.R. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastmasės - buitiniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastikų liejimas, Grandinės, plastmasinės, Plastikų liejimas, bei Grandinės, plastmasinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Correggio, Italija.

 8. SPAL AUTOMOTIVE S.R.L.

  Italija

  Įmonė SPAL AUTOMOTIVE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Correggio, Italija.

 9. AMA COMPOSITES S.R.L.

  Italija

  Įmonė AMA COMPOSITES S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Campogalliano, Italija.

 10. PLASTOPRES S.R.L.

  Italija

  Įmonė PLASTOPRES S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, plastmasinės, Gumos ir plastmasės formavimas liejimas, Grandinės, plastmasinės, bei Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cornate D'adda, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai