• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • grubūs lydiniai

Rezultatai

Grubūs lydiniai - Importas–eksportas

 1. FONTE GRISE DISTRIBUTION

  Prancūzija

  Įmonė FONTE GRISE DISTRIBUTION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia grey cast iron, spring equalizing rocker arms, cast iron manufacture, bei cast iron foundry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mainvilliers, Prancūzija.

 2. COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA

  Brazilija

  Įmonė COSIMAT SIDERÚRGICA DE MATOZINHOS LTDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cast iron manufacture, bei aluminium ores pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Matozinhos, Brazilija.

 3. WESO-AURORAHÜTTE GMBH

  Vokietija

  Įmonė WESO-AURORAHÜTTE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, Modeliavimas, Grubūs lydiniai, pig iron, Modeliavimas, bei foundry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gladenbach, Vokietija.

 4. FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA.

  Ispanija

  Įmonė FUNMAK SOCIEDAD LIMITADA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, Grubūs lydiniai, Hard chrome plating of workpieces, bei Electronic components pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valls, Ispanija.

 5. FONDERIES COLLIGNON

  Prancūzija

  Įmonė FONDERIES COLLIGNON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Deville, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EPISPPE

  Ispanija

  Įmonė EPISPPE, – tai Distributore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cut-resistant gloves, nitrile gloves, bei industrial protective gloves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tortosa, Ispanija.

 2. SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH

  Vokietija

  Įmonė SAAR-HARTMETALL UND WERKZEUGE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Auksakalystės mašinos ir įrengimai, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Grubūs lydiniai, Auksakalystės mašinos ir įrengimai, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Grubūs lydiniai, bei rolled rings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Püttlingen, Vokietija.

 3. LA FONTE ARDENNAISE

  Prancūzija

  Įmonė LA FONTE ARDENNAISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Automatiniai mechanizmai, Grubūs lydiniai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, metal assembly work, bei Automatiniai mechanizmai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vivier-Au-Court, Prancūzija.

 4. SALCON TECHNIC

  Turkija

  Įmonė SALCON TECHNIC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, cast iron, stainless steel alloys, foundry products, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 5. WERNER SAHLENDER GMBH

  Vokietija

  Įmonė WERNER SAHLENDER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Grubūs ir specialieji lydiniai, Grubūs lydiniai, Taurieji ir specialūs metalai, Plienas, Grubūs ir specialieji lydiniai, Grubūs lydiniai, bei Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremen, Vokietija.

 1. SACHSEN GUSS GMBH

  Vokietija

  Įmonė SACHSEN GUSS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs ir specialieji lydiniai, Grubūs lydiniai, Luitinis legiruotas ketus, Taurieji ir specialūs metalai, Grubūs ir specialieji lydiniai, Grubūs lydiniai, Luitinis legiruotas ketus, bei Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chemnitz, Vokietija.

 2. LA FONDERIE CHAROLLAISE

  Prancūzija

  Įmonė LA FONDERIE CHAROLLAISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, Luitinis legiruotas ketus, Baltašerdis (perlitinis) kalusis ketus, Grubūs lydiniai, Luitinis legiruotas ketus, bei Baltašerdis (perlitinis) kalusis ketus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genelard, Prancūzija.

 1. SOFOSUD

  Tunisas

  Įmonė SOFOSUD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sfax, Tunisas.

 2. KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turkija

  Įmonė KIZILIRMAK DOKUM & MAKINA SAN. VE TIC. A.S., veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cast iron, bei cast iron manufacture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Çorum, Turkija.

 3. U.C.B. FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė U.C.B. FRANCE, – tai Distributore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Luitinis legiruotas ketus, pig iron, Luitinis legiruotas ketus, bei international metal trading pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Communay, Prancūzija.

 4. STONE MINERALS CO.PTY.LTD

  Australija

  Įmonė STONE MINERALS CO.PTY.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron ores, bei copper ores pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Granville, Australija.

 5. PRINS STAALHANDEL B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė PRINS STAALHANDEL B.V., – tai Grossista, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Luitinis legiruotas ketus, Grubūs lydiniai, Luitinis legiruotas ketus, bei Grubūs lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haarlem, Nyderlandai.

 6. CERDIC FOUNDRIES LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CERDIC FOUNDRIES LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Luitinis legiruotas ketus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs ir specialieji lydiniai, Grubūs lydiniai, Grubūs ir specialieji lydiniai, bei Grubūs lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chard, Jungtinė Karalystė.

 7. SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L.

  Kinija

  Įmonė SHENYANG CHENZHOU MINERIA S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia non-ferrous metals and alloys, bei antimony pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shenyang, Kinija.

 8. ROTA DÖKÜM

  Turkija

  Įmonė ROTA DÖKÜM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel moulding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 1. PROCAMET S.A.

  Argentina

  Įmonė PROCAMET S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia coke for foundries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ciudad Autonoma De Buenos Aires, Argentina.

 2. SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG

  Austrija

  Įmonė SCHMIDT'S ERBEN GESMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Grubūs lydiniai, Pramoniniai gaminiai iš metalo, bei Grubūs lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Klagenfurt, Austrija.

 3. EISENWERK GMBH ELTERLEIN

  Vokietija

  Įmonė EISENWERK GMBH ELTERLEIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, Luitinis legiruotas ketus, Grubūs lydiniai, bei Luitinis legiruotas ketus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elterlein, Vokietija.

 4. POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH

  Vokietija

  Įmonė POSSEHLEISEN- UND STAHL GMBH, – tai Grossista, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Grubūs lydiniai, Plienas, bei Grubūs lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neu-Ulm, Vokietija.

 5. EISEN ROTH HANDELS-GMBH

  Austrija

  Įmonė EISEN ROTH HANDELS-GMBH, – tai Grossista, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, bei Grubūs lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waidhofen An Der Thaya, Austrija.

 6. AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,

  Vietnamas

  Įmonė AN HUNG TRADING COMPANY LTD.,, – tai Grossista, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hai Phong, Viet Nam, Vietnamas.

 7. B.V. IJZERLEEUW

  Nyderlandai

  Įmonė B.V. IJZERLEEUW, – tai Grossista, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Luitinis legiruotas ketus, bei Luitinis legiruotas ketus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwolle, Nyderlandai.

 8. LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG

  Vokietija

  Įmonė LUDWIG FÖBUS GMBH U. CO. KG, – tai Grossista, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, bei Grubūs lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gütersloh, Vokietija.

 9. RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG

  Vokietija

  Įmonė RAIFFEISEN-WARENGENOSSENSCHAFT OSTHANNOVER EG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs ir specialieji lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs lydiniai, bei Grubūs lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uetze, Vokietija.

 10. SHAREATE TOOLS LTD.

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė SHAREATE TOOLS LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grubūs lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Salt Lake City, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Grubūs lydiniai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 202 Įmonės