• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. ELMEGA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė ELMEGA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, milking halls, milking circuits, portable milking machines, SLEEVES, GRILLS, bei SCRAPERS pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Comba-A Coruña, Ispanija.

 2. MAMYLAC

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė MAMYLAC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Gyvulininkystė - paslaugos, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Gyvulininkystė - paslaugos, cows' milk, Milk powder for calves, Milk supplements for calves, Rearing calves, bei colostrum pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malmedy, Belgija.

 3. JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė JINAN HOMA MACHINERY CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia freight elevator buckets, cast iron parts for the automobile industry, drainage systems, bei gratings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jinan City, Kinija.

 4. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turkija

  Įmonė ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarų platinimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio mašinos, box equipment, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkio mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 5. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Turkija

  Įmonė ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Zootechniniai įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Zootechniniai įrengimai, box equipment, contract manufacturing, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FRANCO SRL

  Italija

  Įmonė FRANCO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cervasca, Italija.

 2. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumunija

  Įmonė FLEXTIM INDUSTRY SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Zootechniniai įrengimai, Atliekų ir šiukšlių deginimo įranga, Zootechniniai įrengimai, bei Atliekų ir šiukšlių deginimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Timisoara, Rumunija.

 3. AK ZIRAAT

  Turkija

  Įmonė AK ZIRAAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia vertical mixers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 4. ONDA

  Italija

  Įmonė ONDA, – tai Distributore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia livestock systems and equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Giustina In Colle, Italija.

 5. INDUSTRIAS DE BERANGO

  Ispanija

  Įmonė INDUSTRIAS DE BERANGO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninių mašinos ir įrengimai, milking systems, automatic milking systems, Pieninių mašinos ir įrengimai, bei Milking machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urduliz-Vizcaya, Ispanija.

 1. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turkija

  Įmonė MITA FOREIGN TRADE COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštininkystės mašinos ir įrengimai, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Paukštininkystės mašinos ir įrengimai, bei Poultry incubators and brooders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. ŞANMAK

  Turkija

  Įmonė ŞANMAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia refrigerated tanks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 1. GRIMAUD & GÉLARD

  Prancūzija

  Įmonė GRIMAUD & GÉLARD, – tai Distributore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pleslin Trigavou, Prancūzija.

 2. HORSCH FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė HORSCH FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chateauvillain, Prancūzija.

 3. STEMAR

  Ukraina

  Įmonė STEMAR, – tai Distributore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Gyvulinės kilmės produktai, Pašaro ruošiniai galvijams ir paukšciams, Gyvulinės kilmės produktai, agricultural products for zootechnical foods, bei pharmaceutical products for veterinary use pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lviv, Ukraina.

 4. STALL-PETER GMBH

  Vokietija

  Įmonė STALL-PETER GMBH, – tai Grossista, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tvartų įrenginiai mėšlo pašalinimui, Tvartų valymo mašinos ir įrengimai, Girdyklos, Tvartų įrenginiai mėšlo pašalinimui, Tvartų valymo mašinos ir įrengimai, systems and equipment for manure removal, bei Girdyklos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pyrbaum, Vokietija.

 5. MELKZENTER

  Liuksemburgas

  Įmonė MELKZENTER, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninių mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Pramonės įmonių eksploatavimas, Pieninių mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Pramonės įmonių eksploatavimas, bei floor coverings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Angelsberg, Liuksemburgas.

 6. SATENE

  Prancūzija

  Įmonė SATENE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Žemdirbystės produktai, Konstrukcijos iš vamzdžių, bei Žemdirbystės produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Chatre, Prancūzija.

 7. ACO FUNKI

  Prancūzija

  Įmonė ACO FUNKI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulininkystė - importas-eksportas, livestock buildings, bei Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Landerneau, Prancūzija.

 8. AGRO-MATADEX STABLE EQUIPMENT

  Lenkija

  Įmonė AGRO-MATADEX STABLE EQUIPMENT, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 1. VAN OSCH UDEN

  Nyderlandai

  Įmonė VAN OSCH UDEN, – tai Grossista, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Uden, Nyderlandai.

 2. ASSERVA

  Prancūzija

  Įmonė ASSERVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lamballe, Prancūzija.

 3. ETS LABADIE

  Prancūzija

  Įmonė ETS LABADIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gibret, Prancūzija.

 4. SULKY BUREL

  Prancūzija

  Įmonė SULKY BUREL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Châteaubourg, Prancūzija.

 5. FERRI FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė FERRI FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Savaeigės (motorinės) šienapjovės, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, oil presses, lawn mowers, bei Savaeigės (motorinės) šienapjovės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rabastens, Prancūzija.

 6. VSI

  Belgija

  Įmonė VSI, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel constructions, chicken cages, Piggeries, bei silos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poppel, Belgija.

 7. LIDEROGLU BANT

  Turkija

  Įmonė LIDEROGLU BANT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos juostos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Guminės grindys - pramoninės, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Guminės grindys - pramoninės, Insertion rubber sheet, Conveyor belts for the food industry, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 8. EXAFAN

  Ispanija

  Įmonė EXAFAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia international trade fairs, bei systems and equipment for the preparation of french fries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 9. B-E DE LIER

  Belgija

  Įmonė B-E DE LIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, watering systems, bei water treatment systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Katelijne-Waver, Belgija.

 10. COLAERT ESSIEUX

  Prancūzija

  Įmonė COLAERT ESSIEUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Steenbecque, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 923 Įmonės