• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. ELMEGA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė ELMEGA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, milking halls, milking circuits, portable milking machines, SLEEVES, GRILLS, bei SCRAPERS pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Comba-A Coruña, Ispanija.

 2. MAMYLAC

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė MAMYLAC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Gyvulininkystė - paslaugos, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Gyvulininkystė - paslaugos, cows' milk, Milk powder for calves, Milk supplements for calves, Rearing calves, bei colostrum pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malmedy, Belgija.

 3. FRANCO SRL

  Italija

  Įmonė FRANCO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cervasca, Italija.

 4. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Turkija

  Įmonė ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Zootechniniai įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Zootechniniai įrengimai, box equipment, contract manufacturing, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 5. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Turkija

  Įmonė ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pašarų platinimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio mašinos, box equipment, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkio mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FLEXTIM INDUSTRY SRL

  Rumunija

  Įmonė FLEXTIM INDUSTRY SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Zootechniniai įrengimai, Atliekų ir šiukšlių deginimo įranga, Zootechniniai įrengimai, bei Atliekų ir šiukšlių deginimo įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Timisoara, Rumunija.

 2. AK ZIRAAT

  Turkija

  Įmonė AK ZIRAAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia vertical mixers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 3. INDUSTRIAS DE BERANGO

  Ispanija

  Įmonė INDUSTRIAS DE BERANGO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninių mašinos ir įrengimai, milking systems, automatic milking systems, Pieninių mašinos ir įrengimai, bei Milking machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urduliz-Vizcaya, Ispanija.

 4. ŞANMAK

  Turkija

  Įmonė ŞANMAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia refrigerated tanks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 5. FARMOOS EQUIPMENT INDUSTRY

  Turkija

  Įmonė FARMOOS EQUIPMENT INDUSTRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia beauty parlour equipment and supplies, milk cows, flavoured milk, bei Cow's milk pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 1. MITA FOREIGN TRADE COMPANY

  Turkija

  Įmonė MITA FOREIGN TRADE COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paukštininkystės mašinos ir įrengimai, plants and equipment for slaughtering poultry and birds, stainless steel silos, Paukštininkystės mašinos ir įrengimai, bei Poultry incubators and brooders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. CHEVILLOT

  Prancūzija

  Įmonė CHEVILLOT, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia id badges pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albi Cedex 09, Prancūzija.

 1. MELKZENTER

  Liuksemburgas

  Įmonė MELKZENTER, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninių mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Pramonės įmonių eksploatavimas, Pieninių mašinos ir įrengimai, Pieninių mašinos ir įrengimai, Pramonės įmonių eksploatavimas, bei floor coverings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Angelsberg, Liuksemburgas.

 2. HEROES EN CO

  Belgija

  Įmonė HEROES EN CO, – tai Grossista, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulių šėrimo įrengimai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Gyvulių šėrimo įrengimai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, bei Soil conditioners and fertilizers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Pieters-Rode, Belgija.

 3. B-E DE LIER

  Belgija

  Įmonė B-E DE LIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, watering systems, bei water treatment systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Katelijne-Waver, Belgija.

 4. HERMANS HEFTRUCKS

  Belgija

  Įmonė HERMANS HEFTRUCKS, – tai Multi-Category, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, used forklift truck, stacking machines, bei collapsible trolleys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rijkevorsel, Belgija.

 5. VAN OSCH UDEN

  Nyderlandai

  Įmonė VAN OSCH UDEN, – tai Grossista, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Uden, Nyderlandai.

 6. J. DELGADO SA

  Ispanija

  Įmonė J. DELGADO SA, veikianti Pieninių mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, automatic milking systems, milking halls, bei accessories for milking machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi SOCUÉLLAMOS - CIUDAD REAL, Ispanija.

 7. EXAFAN

  Ispanija

  Įmonė EXAFAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia international trade fairs, bei systems and equipment for the preparation of french fries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 8. FARMTEC A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė FARMTEC A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jistebnice, Čekijos Respublika.

 1. SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS

  Prancūzija

  Įmonė SARL ETS ROGER QUITTE ET FILS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei spreaders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Niort, Prancūzija.

 2. VSI

  Belgija

  Įmonė VSI, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel constructions, chicken cages, Piggeries, bei silos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poppel, Belgija.

 3. DROESHAUT

  Belgija

  Įmonė DROESHAUT, – tai Multi-Category, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia electrotechnical assemblies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Achel, Belgija.

 4. ALPHATECH

  Prancūzija

  Įmonė ALPHATECH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarų platinimo sistemos, Gyvulininkystė - paslaugos, Pašarų platinimo sistemos, Gyvulininkystė - paslaugos, bei cattle feed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lanrodec, Prancūzija.

 5. SARL ALBOUY EQUIPEMENT

  Prancūzija

  Įmonė SARL ALBOUY EQUIPEMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ėdžios ir šėryklos, Ėdžios ir šėryklos, Feeders, automatic, fodder troughs for zootechnics, bei ovine feed pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baraqueville, Prancūzija.

 6. GEBR. MIDDELVELD

  Nyderlandai

  Įmonė GEBR. MIDDELVELD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, steel structural work, bei steel constructions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alteveer, Nyderlandai.

 7. GERHARD DÜCKER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė GERHARD DÜCKER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stadtlohn, Vokietija.

 8. ASSERVA

  Prancūzija

  Įmonė ASSERVA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lamballe, Prancūzija.

 9. AGRO-MATADEX STABLE EQUIPMENT

  Lenkija

  Įmonė AGRO-MATADEX STABLE EQUIPMENT, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 10. SULKY BUREL

  Prancūzija

  Įmonė SULKY BUREL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Châteaubourg, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 916 Įmonės