• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • gyvuliai ir gyvulininkystė

Rezultatai

Gyvuliai ir gyvulininkystė - Importas–eksportas

 1. UNION BIO S.R.L.

  Italija

  Įmonė UNION BIO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia insect repellents, Animal care products, bei natural product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arezzo, Italija.

 2. LEUCILLIN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė LEUCILLIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Animal care products, antibacterial products, bei products for veterinary use pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dorchester, Jungtinė Karalystė.

 3. ITAGRI

  Italija

  Įmonė ITAGRI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solarolo Rainerio, Italija.

 4. SENOL GIDA SANAYI A.S.

  Turkija

  Įmonė SENOL GIDA SANAYI A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Olive-cakes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sultanhisar, Turkija.

 5. ADIVETER S.L.

  Ispanija

  Įmonė ADIVETER S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Reus, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. UNIMARK PET FOOD

  Ispanija

  Įmonė UNIMARK PET FOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dog food pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fraga, Ispanija.

 2. SMARTFARM

  Graikija

  Įmonė SMARTFARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Automatic door openers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Serres, Graikija.

 3. CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH

  Šveicarija

  Įmonė CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Meilen, Šveicarija.

 4. ROYAL CONTINENTALS

  Vokietija

  Įmonė ROYAL CONTINENTALS, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eigeltingen, Vokietija.

 5. PROGRESSIVE FARMS

  Ukraina

  Įmonė PROGRESSIVE FARMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Visable supports the Ukrainian companies, bei Visable supports the Ukrainian companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 1. BBCI

  Belgija

  Įmonė BBCI, – tai Distributore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bulls for reproduction, purebred cattle, bei breeding cattle pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hyon, Belgija.

 2. MONTE DO PASTO

  Portugalija

  Įmonė MONTE DO PASTO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cuba, Portugalija.

 1. PLUKON MOUSCRON

  Belgija

  Įmonė PLUKON MOUSCRON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostų ryškinimas - medžiagos, food safety, Juostų ryškinimas - medžiagos, bei Chicken slaughtering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 2. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgija

  Įmonė LA FERME D'ARTAGNAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žąsies kepenėlės, farms, fruit tree growing, Chicken breeding, bei Žąsies kepenėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haccourt, Belgija.

 3. LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU

  Belgija

  Įmonė LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chicken breeding, lean duck breast, hand-crafted production, bei chicken meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aubel, Belgija.

 4. XHAWIRS HORSE FARM

  Belgija

  Įmonė XHAWIRS HORSE FARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia horses, bei Sheep's milk pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Xhendelesse, Belgija.

 5. HORSE OF BELGIUM

  Belgija

  Įmonė HORSE OF BELGIUM, – tai Multi-Category, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žirgynai, purebred animals, Žirgynai, bei cattle-breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pipaix, Belgija.

 6. FABROCA

  Belgija

  Įmonė FABROCA, – tai Multi-Category, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia purebred animals, purebred cattle, bei breeding cattle pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porcheresse, Belgija.

 7. LA FERME DES BISONS

  Belgija

  Įmonė LA FERME DES BISONS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Salės ir kabinetai pasitarimams ir seminarams, Žemės ūkio turizmas, bison meat, Salės ir kabinetai pasitarimams ir seminarams, Žemės ūkio turizmas, bei local specialty produce pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Noville-Lez-Bastogne, Belgija.

 8. CHATTERIE ARMONICAT

  Prancūzija

  Įmonė CHATTERIE ARMONICAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ste Soulle, Prancūzija.

 1. ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A.

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė ESTABLECIMIENTOS COLONIA S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chicken, bei frozen beef pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Summerfield, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 2. ZOOTECNIA SL

  Ispanija

  Įmonė ZOOTECNIA SL, – tai Distributore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia food for animals and zootechnics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Laguna (tenerife), Ispanija.

 3. ERFA

  Turkija

  Įmonė ERFA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia animal feed additives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 4. GREEN LAND

  Ispanija

  Įmonė GREEN LAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cattle, bei animal textile fibre fabrics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tarragona, Ispanija.

 5. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prancūzija

  Įmonė GREFFEUILLE AVEYRON, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Gyvuliai ir gyvulininkystė, bei animal breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rignac, Prancūzija.

 6. WATER CLUBS FOR SHIPPING

  Turkija

  Įmonė WATER CLUBS FOR SHIPPING, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mezitli-Mersin, Turkija.

 7. NORTH SOUTH TRADERS SRL

  Rumunija

  Įmonė NORTH SOUTH TRADERS SRL, – tai Grossista, veikianti Tarptautinės prekybos konsultantai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Statyba - mašinos ir įrengimai, Gyvuliai ir gyvulininkystė, bei Statyba - mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucharest, Rumunija.

 8. SALES MANAGER FOR EPPEN NETHERLANDS

  Nyderlandai

  Įmonė SALES MANAGER FOR EPPEN NETHERLANDS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia amino-acids pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotterdam, Nyderlandai.

 9. ERDINÇ PLASTIK

  Turkija

  Įmonė ERDINÇ PLASTIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 10. RAO FARMACEUTICI SRL

  Italija

  Įmonė RAO FARMACEUTICI SRL, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia animal food, integrators for dogs, veterinary pharmacy, bei Pet shop pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Palermo, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Gyvuliai ir gyvulininkystė - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

6 190 Įmonės