• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • gyvuliai ir gyvulininkystė

Rezultatai

Gyvuliai ir gyvulininkystė - Importas–eksportas

 1. UFTER HOLDING B.V

  Nyderlandai

  Verified by europages badge

  Since 1994, Northlink Trading GMBH has excelled as a key player in international trade, specializing in the import and export of goods. Our core strength lies in procuring items in bulk and reselling them at highly competitive prices. Over 28 years, we have fostered strong partnerships with renowned brands like Aptamil, Nestle Nido, Ferrero, Red Bull, Heineken, Coca-Cola, Nutella, Navigator, and more. Our success is anchored in the strategic advantage of our European location, minimizing transportation costs and ensuring efficient global delivery. At Northlink Trading GMBH, our unwavering mission is to consistently surpass customer and partner expectations. We achieve this by providing safe products with distinct quality, leveraging modern technologies, and maintaining a highly trained workforce. Committed to social and environmental responsibility, we strive to create value for customers, partners, employees, shareholders, and society at large. Our goal is to be acknowledged as a company of excellence in the international market, excelling in processing and selling high-quality products across various food and commercial brands. Dedicated to expanding our global presence, we offer 24/7 customer support and seamless worldwide shipping, ensuring prompt delivery to your doorstep. Contact us for more information!

 2. LEUCILLIN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė LEUCILLIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Animal care products, antibacterial products, bei products for veterinary use pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dorchester, Jungtinė Karalystė.

 3. ITAGRI

  Italija

  Įmonė ITAGRI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solarolo Rainerio, Italija.

 4. UNION BIO S.R.L.

  Italija

  Įmonė UNION BIO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia insect repellents, Animal care products, bei natural product pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arezzo, Italija.

 5. SENOL GIDA SANAYI A.S.

  Turkija

  Įmonė SENOL GIDA SANAYI A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Olive-cakes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sultanhisar, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. UNIMARK PET FOOD

  Ispanija

  Įmonė UNIMARK PET FOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dog food pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fraga, Ispanija.

 2. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nyderlandai

  Įmonė EUROPEAN GULF COMPANY, – tai Grossista, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Galvijai, Gyvuliai ir gyvulininkystė, halal delicatessen meats, wholesale meats, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotterdam, Nyderlandai.

 3. ROYAL CONTINENTALS

  Vokietija

  Įmonė ROYAL CONTINENTALS, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eigeltingen, Vokietija.

 4. CHATTERIE ARMONICAT

  Prancūzija

  Įmonė CHATTERIE ARMONICAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ste Soulle, Prancūzija.

 5. ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL

  Ispanija

  Įmonė ECO TIERRA DE DIATOMEAS SL, – tai Venditore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Atarfe, Ispanija.

 1. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prancūzija

  Įmonė GREFFEUILLE AVEYRON, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Gyvuliai ir gyvulininkystė, bei animal breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rignac, Prancūzija.

 2. ZOOTECNIA SL

  Ispanija

  Įmonė ZOOTECNIA SL, – tai Distributore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia food for animals and zootechnics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Laguna (tenerife), Ispanija.

 1. MONTE DO PASTO

  Portugalija

  Įmonė MONTE DO PASTO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cuba, Portugalija.

 2. ERFA

  Turkija

  Įmonė ERFA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia animal feed additives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 3. ADIVETER S.L.

  Ispanija

  Įmonė ADIVETER S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Reus, Ispanija.

 4. PLUKON MOUSCRON

  Belgija

  Įmonė PLUKON MOUSCRON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostų ryškinimas - medžiagos, food safety, Juostų ryškinimas - medžiagos, bei Chicken slaughtering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 5. ERI MINING COMPANY

  Turkija

  Įmonė ERI MINING COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sepiolyte, bei kaolin pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. BBCI

  Belgija

  Įmonė BBCI, – tai Distributore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bulls for reproduction, purebred cattle, bei breeding cattle pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hyon, Belgija.

 7. PROGRESSIVE FARMS

  Ukraina

  Įmonė PROGRESSIVE FARMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 8. LA FERME D'ARTAGNAN

  Belgija

  Įmonė LA FERME D'ARTAGNAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žąsies kepenėlės, farms, fruit tree growing, Chicken breeding, bei Žąsies kepenėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haccourt, Belgija.

 1. LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU

  Belgija

  Įmonė LES ÉLEVAGES DU MOULIN DU VAL DIEU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chicken breeding, lean duck breast, hand-crafted production, bei chicken meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aubel, Belgija.

 2. XHAWIRS HORSE FARM

  Belgija

  Įmonė XHAWIRS HORSE FARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia horses, bei Sheep's milk pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Xhendelesse, Belgija.

 3. FABROCA

  Belgija

  Įmonė FABROCA, – tai Multi-Category, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia purebred animals, purebred cattle, bei breeding cattle pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porcheresse, Belgija.

 4. CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH

  Šveicarija

  Įmonė CAVACHON PRIME DESIGNER DOG ZUERICH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Meilen, Šveicarija.

 5. WATER CLUBS FOR SHIPPING

  Turkija

  Įmonė WATER CLUBS FOR SHIPPING, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mezitli-Mersin, Turkija.

 6. SMARTFARM

  Graikija

  Įmonė SMARTFARM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Automatic door openers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Serres, Graikija.

 7. HORSE OF BELGIUM

  Belgija

  Įmonė HORSE OF BELGIUM, – tai Multi-Category, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žirgynai, purebred animals, Žirgynai, bei cattle-breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pipaix, Belgija.

 8. LA FERME DES BISONS

  Belgija

  Įmonė LA FERME DES BISONS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Salės ir kabinetai pasitarimams ir seminarams, Žemės ūkio turizmas, bison meat, Salės ir kabinetai pasitarimams ir seminarams, Žemės ūkio turizmas, bei local specialty produce pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Noville-Lez-Bastogne, Belgija.

 9. GREEN LAND

  Ispanija

  Įmonė GREEN LAND, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cattle, bei animal textile fibre fabrics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tarragona, Ispanija.

 10. ACL ATLANTIC

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ACL ATLANTIC, – tai Grossista, veikianti Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seafood, bei pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Blackpool, Jungtinė Karalystė.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Gyvuliai ir gyvulininkystė - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

5 910 Įmonės