• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai

Rezultatai

Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai - Importas–eksportas

 1. SARL NOOH AS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  At N.O.O.H. AS, we are proud to offer you a truly exceptional culinary experience. Our passion for superior quality sunflower oils drives us to scour the globe seeking out the most delectable sources. Discover the essence of culinary perfection by trying our meticulously selected sunflower oils. Quality drives our pledge to Nature at N.O.O.H. AS based on our unwavering commitment to quality and sustainability. We believe that nature offers us precious treasures. Intransigence on quality: Every drop of our sunflower oil is the result of combined passion and quality. We select the finest sunflower seeds scrupulously to produce a 100% pure oil, free of any additives or modifications. We believe in sustainability and environmental responsibility. Our production process is designed to minimise our impact on the planet. We are investing in a better future starting with our responsible agricultural practices through to our environmentally-friendly packaging. Our partnerships with local and international producers are grounded in ethical principles. We undertake to offer fair and equitable working conditions. Every batch of oil is subjected to thorough quality tests to guarantee no-compromise products every time.

 2. STELLA

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė STELLA, – tai Fornitore servizi, veikianti Augalinis aliejus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Kosmetika, Naftos produktai - pakartotinas panaudojimas ir perdirbimas, systems for lanolin extraction, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Kosmetika, bei Naftos produktai - pakartotinas panaudojimas ir perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 3. FRITZ ROCK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRITZ ROCK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kirchberg, Vokietija.

 4. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgarija

  Įmonė GOUT DE CANARD LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Šunys - maistas, Konservai, Paštetai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Šunys - maistas, bei Konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rakovski, Bulgarija.

 5. EUROCOMMERCE LTD

  Ukraina

  Įmonė EUROCOMMERCE LTD, – tai Grossista, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Rapeseed oil, sunflower oil, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei soybean oils pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chervonograd, Ukraina.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MEDINIS NAMAS LT

  Lietuva

 2. PROGRASA SL

  Ispanija

  Įmonė PROGRASA SL, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia feed bones, meat meals, edible animal fats, bei animal food meals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 3. OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H.

  Austrija

  Įmonė OTTO SCHACHINGER GES.M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistiniai riebalai, lard, Maistiniai riebalai, edible animal fats, bei foodstuffs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Enzersdorf An Der Fischa, Austrija.

 4. OLIO GLORIOSO

  Italija

  Įmonė OLIO GLORIOSO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alyvų aliejus, Alyvų aliejus, Organic olive oil, extra virgin olive oil, bei Extra virgin oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Ninfa, Italija.

 5. INDUSTRIAS AFINES, S.L.

  Ispanija

  Įmonė INDUSTRIAS AFINES, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mos, Ispanija.

 1. DEUTSCHE LANOLIN GESELLSCHAFT PARMENTIER GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė DEUTSCHE LANOLIN GESELLSCHAFT PARMENTIER GMBH & CO KG, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Esencijos ir aromatinės medžiagos, nemaistinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Acid Oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frankfurt, Vokietija.

 2. BAETEN & C

  Belgija

  Įmonė BAETEN & C, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistinis aliejus ir riebalai, Augalinis aliejus, plants and equipment for refining edible vegetable oils and fats, Maistinis aliejus ir riebalai, edible oils and fats, bei Augalinis aliejus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlare, Belgija.

 1. OLVEA

  Prancūzija

  Įmonė OLVEA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalinis aliejus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei fish oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Leonard, Prancūzija.

 2. D. KAMPITI SONS O.E.

  Graikija

  Įmonė D. KAMPITI SONS O.E., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia refined industrial oils pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Naoussa, Graikija.

 3. BIOMEGA NATURAL NUTRIENTS

  Ispanija

  Įmonė BIOMEGA NATURAL NUTRIENTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto priedai, products for food supplements, bei Maisto priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boiro, A Coruña, Ispanija.

 4. YUROK

  Ukraina

  Įmonė YUROK, – tai Grossista, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia edible animal fats, edible fats, bei Fat recycling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lviv Region, Ukraina.

 5. AJV GRUPE, JSC

  Lietuva

  Įmonė AJV GRUPE, JSC, – tai Grossista, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Neapdorotas augalinis aliejus, Maistinis aliejus ir riebalai, fatty acids, Glycerol, Neapdorotas augalinis aliejus, bei Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 6. BIODIESEL KÄRNTEN GMBH

  Austrija

  Įmonė BIODIESEL KÄRNTEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Neapdorotas augalinis aliejus, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Neapdorotas augalinis aliejus, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, bei Chemija, organinė - žaliavos ir produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arnoldstein, Austrija.

 7. DANISH PROTEINS AND FEED SUPPLIERS

  Danija

  Įmonė DANISH PROTEINS AND FEED SUPPLIERS, – tai Distributore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - importas-eksportas, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Copenhagen, Danija.

 8. SEAPROMEGA

  Prancūzija

  Įmonė SEAPROMEGA, – tai Distributore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Jean De Brevelay, Prancūzija.

 1. TECOSOL GMBH

  Vokietija

  Įmonė TECOSOL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Neapdorotas augalinis aliejus, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Pramoninė druska, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Neapdorotas augalinis aliejus, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Pramoninė druska, bei Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ochsenfurt, Vokietija.

 2. SONAC ELSHOLZ GMBH

  Vokietija

  Įmonė SONAC ELSHOLZ GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Tepalai, pramoniniai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, bei Tepalai, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elsholz, Vokietija.

 3. ADEL

  Ukraina

  Įmonė ADEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia oil for food use, refinery oils, Rapeseed oil, bei sunflower oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiev, Ukraina.

 4. PJSC BELYNICHI PROTEIN PLANT

  Baltarusija

  Įmonė PJSC BELYNICHI PROTEIN PLANT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mogilev, Baltarusija.

 5. DAIRY COMPLEX SOKOLOVSKY LLE (DCS)

  Ukraina

  Įmonė DAIRY COMPLEX SOKOLOVSKY LLE (DCS), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia butter pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiev, Ukraina.

 6. VADA

  Belgija

  Įmonė VADA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalinis aliejus, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Augalinis aliejus, bei Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoevenen, Belgija.

 7. ATERIMAR DISTRIBUCION

  Ispanija

  Įmonė ATERIMAR DISTRIBUCION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fish oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 8. FAPRO

  Belgija

  Įmonė FAPRO, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įvairūs gyvulinės kilmės produktai, Įvairūs gyvulinės kilmės produktai, bei edible animal oils pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ichtegem, Belgija.

 9. LEBERTRAN-INFO.DE

  Vokietija

  Įmonė LEBERTRAN-INFO.DE, – tai Fornitore servizi, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cod liver oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wehrbleck, Vokietija.

 10. SUNTRADE SE LLC

  Ukraina

  Įmonė SUNTRADE SE LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sunflower oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai