• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • importas - eksportas- plieno ir metalų

Rezultatai

Importas - eksportas- plieno ir metalų - Importas–eksportas

 1. BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė BOGAZICI LASER AND STEEL SERVICE CENTER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Plienas ir metalai, industrial metal work, sheet metal, metal, galvanized sheet bending, laser systems and machinery for cutting metals, metal bending, bei sheet metal - trade pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kocaeli, Turkija.

 2. NPI INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė NPI INTERNATIONAL, – tai Distributore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Avignon, Prancūzija.

 3. MARCEGAGLIA BALTICS

  Latvija

  Verified by europages badge

  Įmonė MARCEGAGLIA BALTICS, – tai Multi-Category, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno lakštai ir juostos, Supplier of steel, steel processing, steel strips in stock, multimodal transport, Plieno lakštai ir juostos, cold-rolled steel strips, hot-rolled steel strips, bei Slitting to strips service pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riga, Latvija.

 4. TRIBEL METALS

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė TRIBEL METALS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, plieno ir metalų, Geležies laužas - išsaugojimas ir perdirbimas, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Geležies laužas - išsaugojimas ir perdirbimas, bei Prekyba juodosios metalurgijos produktais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 5. STAPPERT INTRAMET SA

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė STAPPERT INTRAMET SA, – tai Multi-Category, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nerūdijantis plienas, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Specialusis plienas, stainless steel caskets, stainless steel flanges, stainless-steel pipes, steel flanges, bei stainless steel sheets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Engis, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EXTRA FORGE D.O.O.

  Slovėnija

  Verified by europages badge

  Įmonė EXTRA FORGE D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų presavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Varis ir vario lydiniai, Pramoninių pastatų statyba, Žalvaris, Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Galutiniai metalo gaminiai, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maribor, Slovėnija.

 2. AG METALS RECYCLING

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė AG METALS RECYCLING, – tai Fornitore servizi, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, Geležies laužas - išsaugojimas ir perdirbimas, purchase of iron scrap, Recovery of ferrous metal, metal collection, Recycling of electrical appliances, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, bei Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lot, Belgija.

 3. XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD

  Kinija

  Verified by europages badge

  Įmonė XIAMEN NINESUN IMP. & EXP. CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šalto valcavimo plieno juosta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, plieno ir metalų, tungsten carbide, carbon steel, aluminium bronze, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Aluminum Manganese, Aluminum Zinc, Aluminum Copper, bei Brass Bar Tube Tape pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Xiamen, Kinija.

 4. VM STEEL 904L

  Belgija

  Įmonė VM STEEL 904L, – tai Distributore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia stainless steel, Stainless steel sheets, stainless-steel pipes, bei steel flanges pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wavre, Belgija.

 5. STEEL GATE

  Rumunija

  Įmonė STEEL GATE, – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 1. HIRSHMANN

  Turkija

  Įmonė HIRSHMANN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turkija

  Įmonė HIDROPART OTOMOTIV SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia body shop spare parts, Gearbox, brakes and clutches, bei Automotive parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 1. WELMAN METAAL

  Nyderlandai

  Įmonė WELMAN METAAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel beams, Steel trading, steel constructions, bei steel sheet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weerselo, Nyderlandai.

 2. MOISÉS & JESUS SA

  Portugalija

  Įmonė MOISÉS & JESUS SA, – tai Distributore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheet shearing and pressing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alenquer, Portugalija.

 3. FACTORY1950

  Šveicarija

  Įmonė FACTORY1950, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirbtuvių baldai, Importas - eksportas, baldai ir furnitūra, Importas–eksportas - atstovai, cutting tools, Dirbtuvių baldai, Importas - eksportas, baldai ir furnitūra, bei Importas–eksportas - atstovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sion, Šveicarija.

 4. STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė STAINLESS WIRE SUPPLIES LTD, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia stainless steel wire, stainless steel pipes, bei Stainless steel tubing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ludlow, Jungtinė Karalystė.

 5. SHAHAB PROJECTS

  Turkija

  Įmonė SHAHAB PROJECTS, – tai Multi-Category, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstilės ir drabužių importas - eksportas, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Importas - eksportas, baldai ir furnitūra, Tekstilės ir drabužių importas - eksportas, petrochemical products, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Importas - eksportas, baldai ir furnitūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. CARBOFERR COMMODITIES LTD

  Vengrija

  Įmonė CARBOFERR COMMODITIES LTD, – tai Distributore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Polietilenas, commercial financing, Polietilenas, bei black light tubes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Újlengyel, Vengrija.

 7. KAMPÜS TEKNOLOJI VE MÜHENDISLIK LTD.ŞTI.

  Turkija

  Įmonė KAMPÜS TEKNOLOJI VE MÜHENDISLIK LTD.ŞTI., – tai Distributore, veikianti Tarptautinės prekybos konsultantai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, plieno ir metalų, international trading advice, Machines - import-export, Importas - eksportas, plieno ir metalų, bei customs operations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 8. INVEST-TECH

  Lenkija

  Įmonė INVEST-TECH, – tai Multi-Category, veikianti Nerūdijantis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, plieno ir metalų, Metal working, Importas - eksportas, plieno ir metalų, drawn metal sheets, bei manufacturing of flanges pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gdynia, Lenkija.

 1. CONMETALL

  Belgija

  Įmonė CONMETALL, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Amatų reikmenys, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Amatų reikmenys, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, do-it-yourself items, bei do it yourself tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mechelen, Belgija.

 2. ETS DEPERY DUFOUR

  Prancūzija

  Įmonė ETS DEPERY DUFOUR, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tepalai, pramoniniai, production of tools, bar turning, all metals, bei Tepalai, pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Scionzier, Prancūzija.

 3. CASS METAL

  Turkija

  Įmonė CASS METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia boilerwork mechanized welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 4. ARC ELEKTRO LASTECHNIEK

  Nyderlandai

  Įmonė ARC ELEKTRO LASTECHNIEK, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Elektros suvirinimo įrengimai ir reikmenys, supplies for systems and electronic machinery for welding metals, elctrowelders, bei Elektros suvirinimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Culemborg, Nyderlandai.

 5. FIRSTINOX

  Prancūzija

  Įmonė FIRSTINOX, – tai Fornitore servizi, veikianti Specialusis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, plieno ir metalų, Trading in steel, Importas - eksportas, plieno ir metalų, bei stainless steel structural shapes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fosses, Prancūzija.

 6. PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA.

  Portugalija

  Įmonė PERFILDOOR COMPONENTES PARA CARPINTARIA LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Caranguejeira, Portugalija.

 7. CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S.

  Turkija

  Įmonė CILTUG ISI SANAYI VE TICARET A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių įrengimų montavimas ir išmontavimas, Atsinaujinantys energijos šaltiniai, Energijos gamybos įmonės ir įrengimai, Turbinos, Pramoninių įrengimų montavimas ir išmontavimas, Atsinaujinantys energijos šaltiniai, Energijos gamybos įmonės ir įrengimai, bei Turbinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaziantep, Turkija.

 8. DE NEUVE

  Prancūzija

  Įmonė DE NEUVE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel pipes, bei chrome-plated bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Priest, Prancūzija.

 9. OLIVINI GROUP

  Italija

  Įmonė OLIVINI GROUP, – tai Distributore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia customised tube cutting, rolled steels, beams, bei stainless steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Flero, Italija.

 10. OEM WÄLZLAGER GMBH

  Vokietija

  Įmonė OEM WÄLZLAGER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hattingen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Importas - eksportas- plieno ir metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

1 169 Įmonės