• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • ipakavimo juostos- metalinės

Rezultatai

Ipakavimo juostos- metalinės - Importas–eksportas

 1. DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DUTTENHÖFER T+L GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Haßloch, Vokietija.

 2. BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BRÜNINGHAUS VERPACKUNGSSYSTEME GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 3. AC DECOGROUP GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė AC DECOGROUP GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Würselen, Vokietija.

 4. REFACOM

  Belgija

  Įmonė REFACOM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia strapping equipment for packing, packing and packaging machines and equipment, Stretch wrap, bei Stretchable films pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lot, Belgija.

 5. TECHNIQUES ET INNOVATIONS

  Prancūzija

  Įmonė TECHNIQUES ET INNOVATIONS, – tai Grossista, veikianti Banderolių klijavimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos, strapping tools, Ipakavimo juostos, metalinės, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, bei Ženklinimo ir etikečių klijavimo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Muttersholtz, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GAPADOS E.K.

  Vokietija

  Įmonė GAPADOS E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sörgenloch, Vokietija.

 2. STAALBAND - BANDSTAAL

  Nyderlandai

  Įmonė STAALBAND - BANDSTAAL, – tai Grossista, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Steel strips pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Spijkenisse, Nyderlandai.

 3. ISOPACK MACHINERY SA

  Liuksemburgas

  Įmonė ISOPACK MACHINERY SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pakavimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, bei Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Luxembourg, Liuksemburgas.

 4. FRANCE FEUILLARD

  Prancūzija

  Įmonė FRANCE FEUILLARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia automatic strapping machines, bei hoop machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elne, Prancūzija.

 5. DE BO

  Belgija

  Įmonė DE BO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, yarn winding, Ipakavimo juostos, metalinės, strings, bei washers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waregem, Belgija.

 1. LA CROIX NOBLE

  Prancūzija

  Įmonė LA CROIX NOBLE, – tai Grossista, veikianti Pakavimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, automatic mechanisms, air cushions for packing, Ipakavimo juostos, metalinės, bei hoop machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chaingy, Prancūzija.

 2. BAND-N-GO INC.

  Kanada

  Įmonė BAND-N-GO INC., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vaughan, Kanada.

 1. AJ PACKAGING LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė AJ PACKAGING LTD, – tai Distributore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bolton, Jungtinė Karalystė.

 2. TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė TEKNIKA STRAPPING SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sandaraus pakavimo plėvele mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, strapping tools, strapping equipment for packing, bei Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Jose, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 3. CLIPSICO PACK

  Egiptas

  Įmonė CLIPSICO PACK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pakavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, packing straps, Ipakavimo juostos, metalinės, stretch film, bei strapping equipment for packing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alexandria, Egiptas.

 4. TOUTEMBAL

  Prancūzija

  Įmonė TOUTEMBAL, – tai Distributore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakavimas - įmonės, plastic packaging, Pakavimas - įmonės, bei plastic packaging machine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Octeville-Sur-Mer, Prancūzija.

 5. FROMM PACKAGING SYSTEMS

  Belgija

  Įmonė FROMM PACKAGING SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pakavimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, Ipakavimo juostos, metalinės, bei pallet wrappers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marquain, Belgija.

 6. FROMM FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė FROMM FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pakavimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, Ipakavimo juostos, metalinės, bei air cushions for packing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Darois, Prancūzija.

 7. DE LAMA

  Prancūzija

  Įmonė DE LAMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo, Dirželiai, austi - pramoniniai, Pakabos, kėlimo ir tvirtinimo, bei Dirželiai, austi - pramoniniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarlat, Prancūzija.

 8. ASTIC EMBALLAGE

  Prancūzija

  Įmonė ASTIC EMBALLAGE, – tai Multi-Category, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Steel strips pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Andrezieux-Boutheon, Prancūzija.

 1. SAS MIL-TEK SUD-OUEST

  Prancūzija

  Įmonė SAS MIL-TEK SUD-OUEST, – tai Distributore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smulkintuvai ir presai, Perdirbimo mašinos ir įrengimai, Smulkintuvai ir presai, Perdirbimo mašinos ir įrengimai, Bale presses for waste disposal, bei polystyrene shredders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaillac, Prancūzija.

 2. CERCLE MAROC

  Marokas

  Įmonė CERCLE MAROC, – tai Distributore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plastic packaging items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casablanca, Marokas.

 3. QUADRI GRUPI AS

  Estija

  Įmonė QUADRI GRUPI AS, – tai Grossista, veikianti Mediena - pakavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakuotės iš stiklo, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Ipakavimo juostos, metalinės, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Pakuotės iš stiklo, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Ipakavimo juostos, metalinės, bei Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 4. ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI

  Turkija

  Įmonė ESYA CELIK AMBALAJ LIMITED SIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia strapping tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kocaeli, Turkija.

 5. MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S.

  Turkija

  Įmonė MPS METAL PLASTIK SANAYI A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, bei Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dilovasi Kocaeli, Turkija.

 6. FORMSCHLUSS

  Vokietija

  Įmonė FORMSCHLUSS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 7. OVERITE INDUSTRIAL CO.

  Pietų Korėja

  Įmonė OVERITE INDUSTRIAL CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Siheung, Pietų Korėja.

 8. DAE YANG STRAPS CO., LTD

  Pietų Korėja

  Įmonė DAE YANG STRAPS CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kyungbuk, Pietų Korėja.

 9. HUZHOU BEST STRAP CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė HUZHOU BEST STRAP CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Huzhou City, Kinija.

 10. OCM S.P.A.

  Italija

  Įmonė OCM S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dangčiai, metaliniai, Ipakavimo juostos, metalinės, Dangčiai, metaliniai, bei Ipakavimo juostos, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gruaro, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai