• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • juostos iš geležies ir plieno

Rezultatai

Juostos iš geležies ir plieno - Importas–eksportas

 1. TEMPRACCIAIO S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Tempracciaio s.r.l. produces low and high carbon steel strips that can be: cold or hot rolled, annealed, raw, half hard, grey, blue, yellow and white tempered. The thicknesses range from 0.10 mm to 6 mm and the width is to measure. The company's policy aims at satisfying the customers' requirements and keeping its quality and efficiency standards. La Tempracciaio s.r.l. can be found in Caronno Pertusella (VA). It sells and produces hardened and hardenable steel ribbons.

 2. OETIKER DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė OETIKER DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fastening clamp, Ear clamps, Hose clips, Screw clamps, Universal clamps, Tape clamp, Multi crimp rings, Quick connectors, bei SMILe® compact quick connectors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Endingen, Vokietija.

 3. TATA STEEL

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TATA STEEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wednesbury, Jungtinė Karalystė.

 4. OLIMPIACCIAI SRL

  Italija

  Įmonė OLIMPIACCIAI SRL, – tai Grossista, veikianti Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Perforuota skarda iš juodųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Juostos iš geležies ir plieno, Plienas, Perforuota skarda iš juodųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torino, Italija.

 5. OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė OFFSHORE PRODUCTS INTERNATIONAL LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, Flanšai santechniniai, Juostos iš geležies ir plieno, Flanšai santechniniai, pipe fittings, bei Valves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Inverurie, Jungtinė Karalystė.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ASCARRIER OTOMOTIV

  Turkija

  Įmonė ASCARRIER OTOMOTIV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Düzce, Turkija.

 2. AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A.

  Italija

  Įmonė AZIENDA METALLI LAMINATI S.P.A., – tai Subfornitore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spyruoklinės plieno skardos juostos, Šalto valcavimo plieno juosta, Spyruoklinės plieno skardos juostos, Šalto valcavimo plieno juosta, bei copper strips pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quargnento, Italija.

 3. BERNDORF BAND GROUP

  Austrija

  Įmonė BERNDORF BAND GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, Juostos iš geležies ir plieno, steel tape, bei machine building pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berndorf, Austrija.

 4. METALECO

  Prancūzija

  Įmonė METALECO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, Juostos iš geležies ir plieno, knick-knacks, Sheet metalwork, bei Stretched metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riscle, Prancūzija.

 5. FIGLI DI E. CAVALLI SPA

  Italija

  Įmonė FIGLI DI E. CAVALLI SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel tape, iron and steel strips, galvanized ribbons, bei chrome-plated tape pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rozzano, Italija.

 1. INTER-STOCK LAMIERE S.R.L.

  Italija

  Įmonė INTER-STOCK LAMIERE S.R.L., – tai Grossista, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Forlì, Italija.

 2. FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FULLWAY TECHNOLOGY CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Suzhou, Jungtinė Karalystė.

 1. MARMARA FERFORJE

  Turkija

  Įmonė MARMARA FERFORJE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 2. RETORAS

  Lietuva

  Įmonė RETORAS, – tai Grossista, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mazeikiai, Lietuva.

 3. FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Italija

  Įmonė FORELLI PRESSOFUSIONI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai, Juostos iš geležies ir plieno, Plienas ir metalai, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lumezzane, Italija.

 4. FLEJES Y ACEROS RUBIO

  Ispanija

  Įmonė FLEJES Y ACEROS RUBIO, – tai Grossista, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 5. GAMMA ACCIAI S.R.L.

  Italija

  Įmonė GAMMA ACCIAI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nerūdijantis plienas, Juostos iš geležies ir plieno, Nerūdijantis plienas, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lainate, Italija.

 6. OLMAT S.R.L.

  Italija

  Įmonė OLMAT S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai, Juostos iš geležies ir plieno, Plienas ir metalai, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarcedo, Italija.

 7. FLEJES VIÑAS

  Ispanija

  Įmonė FLEJES VIÑAS, – tai Distributore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 8. TEXEL INDUSTRY

  Rumunija

  Įmonė TEXEL INDUSTRY, – tai Distributore, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia round metal bars, bei drawn metal sheets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iernut, Rumunija.

 1. FONDERIE ZERBETTO S.R.L.

  Italija

  Įmonė FONDERIE ZERBETTO S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai, Juostos iš geležies ir plieno, Plienas ir metalai, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lessona, Italija.

 2. JOHN DAVIDSON PIPES LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė JOHN DAVIDSON PIPES LTD, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chester Le Street, Jungtinė Karalystė.

 3. HOSPITAL PIPE LINE INSTALLATIONS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HOSPITAL PIPE LINE INSTALLATIONS LTD, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paisley, Jungtinė Karalystė.

 4. FLEJES INDUSTRIALES SA

  Ispanija

  Įmonė FLEJES INDUSTRIALES SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ibi, Ispanija.

 5. DAIRY PIPELINES LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DAIRY PIPELINES LTD, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saffron Walden, Jungtinė Karalystė.

 6. DRAINS UK 2000

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DRAINS UK 2000, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi York, Jungtinė Karalystė.

 7. FT PIPELINE SYSTEMS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FT PIPELINE SYSTEMS, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lichfield, Jungtinė Karalystė.

 8. ADM

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ADM, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Magherafelt, Jungtinė Karalystė.

 9. EUROPIPES UK LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė EUROPIPES UK LTD, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shipston-On-Stour, Jungtinė Karalystė.

 10. SARCO STOPPER LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SARCO STOPPER LTD, veikianti Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juostos iš geležies ir plieno, bei Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Broxburn, Jungtinė Karalystė.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai