• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • juvelyrinių gaminių- laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Juvelyrinių gaminių- laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. L'ECHOPPE D'OR

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  L'ECHOPPE D'OR founded in 1976 is an online jeweller and sells Armenian jewellery. Our team of jewellers and setters all have jewellery diplomas. So we are experts in watch-making, jewellery and goldsmithing. We put all our expertise at your service for any jewellery requests. Our latest creations are visible on our site and in our shop at 47 rue d'Endoume, 13007 Marseilles. We specialize in Armenian crucifixes and Armenian alphabet nameplates in 18-carat yellow, white and pink gold and silver. We are also the official creators of the medallion collection dedicated to Aznavour's songs in partnership with the Aznavour Foundation. What is more, 15% of the sales price is paid over to the Aznavour Foundation. All our products are made in 18-carat gold or 925 silver, and are manufactured in our workshop using bench pins. Thus we can supply you with fabulous jewellery on the strength of over 40 years of experience. Delivery is free for orders worth over € 100 for France only and costs € 30 for destinations abroad. You can always reach us for any additional information you may require on +33-4-91-52-00-32 from 9 am to 12 noon and from 2 to 6 pm.

 2. LAVAL EUROPE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LAVAL EUROPE, – tai Grossista, veikianti Juvelyrinių dirbinių gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laikrodžių priedai ir detalės, Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai, Pakavimo medžiagos, popierius ir kartonas, Brangenybių dėžutės, Laikrodžių taisymas - įrankiai, Lagaminai ir dėžės, muitinės pakavimas, clock-making accessories, Laikrodžių priedai ir detalės, bei Jewellery cases pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chédigny, Prancūzija.

 3. DRECHSLEREI GARTNER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DRECHSLEREI GARTNER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sinzheim, Vokietija.

 4. PRINT 3D CAST

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė PRINT 3D CAST, – tai Multi-Category, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija, Juvelyrika, Pavyzdžiai, pramoniniai, costume jewellery - production, jewellery design, 3d design, manufacture of jewellery, jewellers design, bei smelting using the lost-wax process pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uccle, Belgija.

 5. MA FABRIQUE DE BIJOUX

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė MA FABRIQUE DE BIJOUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Papuošalai ir brangenybės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai, bei Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Just-D'ardeche, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI

  Turkija

  Įmonė EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ultragarso sistemos - Plastiko perdirbimas, drawing and stringing machines for jewellers and silversmiths, systems and machinery for polishing metals, Ultragarso sistemos - Plastiko perdirbimas, bei supplies for systems and equipment for foundries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bahçelievler / Istanbul, Turkija.

 2. OLVIOS

  Graikija

  Įmonė OLVIOS, – tai Grossista, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia jewel, 14 ct gold jewellery, bei silver alloy jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Athens, Graikija.

 3. RAMBAKA

  Vokietija

  Įmonė RAMBAKA, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fashion accessories, gift items, bei african craftwork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 4. EFCO CREATIVE GMBH

  Vokietija

  Įmonė EFCO CREATIVE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rohrbach, Vokietija.

 5. SAS GRANDIDIER

  Prancūzija

  Įmonė SAS GRANDIDIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Laikrodžių taisymas - įrankiai, Laikrodžių gamybos mašinos ir įrengimai, Laikrodžių priedai ir detalės, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Laikrodžių taisymas - įrankiai, Laikrodžių gamybos mašinos ir įrengimai, bei Laikrodžių priedai ir detalės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grand'combe-Châteleu, Prancūzija.

 1. LERRAC OUTILLAGE

  Prancūzija

  Įmonė LERRAC OUTILLAGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laikrodžių taisymas - įrankiai, Laikrodžių gamybos mašinos ir įrengimai, Optiniai prietaisai, Laikrodžių priedai ir detalės, Laikrodžių taisymas - įrankiai, Laikrodžių gamybos mašinos ir įrengimai, Optiniai prietaisai, bei Laikrodžių priedai ir detalės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Les Fins, Prancūzija.

 2. AMAZONIA GMBH

  Vokietija

  Įmonė AMAZONIA GMBH, – tai Grossista, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Buxtehude, Vokietija.

 1. IPB - INTERNATIONAL PRODUCTS GMBH

  Vokietija

  Įmonė IPB - INTERNATIONAL PRODUCTS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Top of the range jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mönchengladbach, Vokietija.

 2. ARTSUPPORT GMBH

  Šveicarija

  Įmonė ARTSUPPORT GMBH, – tai Grossista, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia 3D spausdintuvai, bei 3D spausdintuvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rümlang, Šveicarija.

 3. PRECIOVS

  Belgija

  Įmonė PRECIOVS, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tournai, Belgija.

 4. ANADA SILBERSCHMUCK INH. ANNA PILCH

  Vokietija

  Įmonė ANADA SILBERSCHMUCK INH. ANNA PILCH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia silver jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Velden, Vokietija.

 5. VENDER-RELOJ.ES

  Ispanija

  Įmonė VENDER-RELOJ.ES, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vinaroz, Ispanija.

 6. VENTE FLASH BIJOUX

  Prancūzija

  Įmonė VENTE FLASH BIJOUX, – tai Distributore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia clock-making accessories, bei fashion accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Camaret Sur Aigues, Prancūzija.

 7. VIP-WATCHES.NET

  Bulgarija

  Įmonė VIP-WATCHES.NET, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 8. E-JEWELTOOLS.GR OE

  Graikija

  Įmonė E-JEWELTOOLS.GR OE, – tai Grossista, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia diamond-tipped tools for watchmakers and watchmaking pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thessaloniki, Graikija.

 1. GIOIELLO SICURO

  Italija

  Įmonė GIOIELLO SICURO, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia jewellery with diamonds, yellow gold jewellery, jewellery purchased, bei white gold jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Desio, Italija.

 2. MAARTEN CROUSEN HORLOGEMAKER

  Nyderlandai

  Įmonė MAARTEN CROUSEN HORLOGEMAKER, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ransdaal, Nyderlandai.

 3. JONATAN EXPOSITO S.L.

  Ispanija

  Įmonė JONATAN EXPOSITO S.L., – tai Distributore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia clock-making accessories, parures, bei precious object buying pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Molins De Rei, Barcelona, Ispanija.

 4. HELIOS JEWELRIES

  Turkija

  Įmonė HELIOS JEWELRIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gold chains, bei jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. UNITECH MAKINA LTD.

  Turkija

  Įmonė UNITECH MAKINA LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bahcelievler, Istanbul, Turkija.

 6. SURFACES SYNERGIE GROUPE

  Prancūzija

  Įmonė SURFACES SYNERGIE GROUPE, – tai Fornitore servizi, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia precious metal alloys for fine and costume jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maiche, Prancūzija.

 7. THE NINES MANSCHETTENKNÖPFE

  Prancūzija

  Įmonė THE NINES MANSCHETTENKNÖPFE, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cuff links, silverware items, lapis-lazuli jewellery, bei wooden objects pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 8. AUROPHILIST INH. TJARK CÖSTER

  Vokietija

  Įmonė AUROPHILIST INH. TJARK CÖSTER, – tai Grossista, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Braunschweig, Vokietija.

 9. ITTER UG

  Vokietija

  Įmonė ITTER UG, – tai Venditore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wedding bands, bei wedding rings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 10. GERDA LEYSER E.K.

  Vokietija

  Įmonė GERDA LEYSER E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laikrodžių gamyba, Kanceliarinės prekės, Reikmenys biurui, Papuošalai ir brangenybės, Laikrodžių gamyba, Kanceliarinės prekės, Reikmenys biurui, bei Papuošalai ir brangenybės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Idar-Oberstein, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai