• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kabės

Rezultatai

Kabės - Importas–eksportas

 1. MPV PAPIER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MPV PAPIER GMBH, – tai Grossista, veikianti Kabės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Maintal, Vokietija.

 2. A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE)

  Prancūzija

  Įmonė A.P.M. (AGRAFE PRÉCISION MÉCANIQUE), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal staples for packing, bei staples for office staplers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Enchenberg, Prancūzija.

 3. AMBS + MORSCH GMBH

  Vokietija

  Įmonė AMBS + MORSCH GMBH, – tai Grossista, veikianti Kabės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lahr, Vokietija.

 4. TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG

  Vokietija

  Įmonė TIMPACO GMBH FÜR WIRTSCHAFTLICHE VERPACKUNG, – tai Grossista, veikianti Kabės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ennepetal, Vokietija.

 5. KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG

  Šveicarija

  Įmonė KYOCERA SENCO SWITZERLAND AG, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Kabės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Horgen, Šveicarija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. KEMERLI METAL

  Turkija

  Įmonė KEMERLI METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia furniture, compressed-air tools, bei furniture accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kayseri, Turkija.

 2. TORREGGIANI SRL

  Italija

  Įmonė TORREGGIANI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vinys su galvutėmis ir be jų, Viniakalės, pneumatinės, electrowelded rivets, tacks, Vinys su galvutėmis ir be jų, bei Viniakalės, pneumatinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ceresara, Italija.

 3. MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA

  Prancūzija

  Įmonė MLT MINET LACING TECHNOLOGY SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vulkanizavimo mašinos ir įrengimai, Juostiniai konvejeriai, straps, Vulkanizavimo mašinos ir įrengimai, bei Juostiniai konvejeriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Chamond, Prancūzija.

 4. 3D MAKINA KALIP

  Turkija

  Įmonė 3D MAKINA KALIP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. STALGRIT

  Baltarusija

  Įmonė STALGRIT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sukabinimo kabėmis (įpakavimui) įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabės, Vinys su galvutėmis ir be jų, Kabės, Vinys su galvutėmis ir be jų, Nailing and stapling machinery, bei nails pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Retchitsa, Baltarusija.

 1. TRAFILERIA TRAVER SRL

  Italija

  Įmonė TRAFILERIA TRAVER SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal wire, bei wire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zevio, Italija.

 2. TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI

  Turkija

  Įmonė TELMAT TEL TEKNOLOJILERI SAN.VETIC.LTD.STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabės, galvanized wire, cords, Kabės, bei studded gabions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. SOFRAGRAF SENCO

  Prancūzija

  Įmonė SOFRAGRAF SENCO, veikianti Kabės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sąkabos - muitinės pakavimas, Biurų nuomos (su įranga) ir gamybinių patalpų nuomos paslaugos, Sąkabos - muitinės pakavimas, bei Biurų nuomos (su įranga) ir gamybinių patalpų nuomos paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Ame, Prancūzija.

 2. BERTAZZON 3B SRL

  Italija

  Verified by europages badge
 3. KABES S.A.S. DI A.BAY & C.

  Italija

 4. EL-KABEL-AG

  Šveicarija

  Įmonė EL-KABEL-AG, veikianti Pramonės įrangos nuoma pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Root, Šveicarija.

 5. KABEL S.R.L.

  Italija

 6. KABEL S.R.L.

  Italija

 7. A-KABEL AS

  Norvegija