• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kabelių kanalai iš juodųjų metalų

Rezultatai

Kabelių kanalai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. COPIER MACHINERY

  Nyderlandai

  Verified by europages badge

  Founded in 1997, Copier Machinery has come a long way from its beginning in Giessen, The Netherlands. We are dedicated to providing the best solution for metal pipe fabrication, along with rapid service and support worldwide. We have a wide range of pipe preparation machinery portfolio for cutting, beveling, end working, welding, and roll grooving with an emphasis on innovation, stability, reliability, and high quality. Our expertise lies in machinery for industrial pipe preparations. We are specialized in Rotating Tool Lathes (RTL) that operate oppositely compared to the traditional tool lathes: the workpiece is fixed and the tool is rotating. The ambition of identifying and analysing the problems of our customers and offering a solution accordingly is our main key to success. We are not only providing a machine but a complete solution. To do so, our standard machines can be modified according to our customers’ complex pipe preparation requirements. By the means of our market knowledge, experience, customer-centric approach, and resources we have successfully engineered, manufactured, and delivered over 400 pipe preparation machinery to more than 40 countries.

 2. STEEL GATE

  Rumunija

  Įmonė STEEL GATE, – tai Distributore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 3. IVT GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė IVT GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cable gland conduits, Cable paths, Stainless steel cable raceway, bei wire caps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Geseke, Vokietija.

 4. FRANCE CALFEUTRAGE

  Prancūzija

  Įmonė FRANCE CALFEUTRAGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, bei insulation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fourqueux, Prancūzija.

 5. BARAD KABELKANÄLE GMBH

  Vokietija

  Įmonė BARAD KABELKANÄLE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cadolzburg, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI

  Turkija

  Įmonė KAYNAR METAL ÇELIK BORU PROFIL VE PASLANMAZ SAN TIC LTD ŞTI, – tai Grossista, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Vamzdžiai, plieno, Prekyba juodosios metalurgijos produktais, stainless steel flanges, bei Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. VHL TECHNICS

  Belgija

  Įmonė VHL TECHNICS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia earthmoving work, bei horizontal drilling operations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manage, Belgija.

 3. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., – tai Grossista, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Graz, Austrija.

 4. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., – tai Grossista, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 5. GUSTAV GRAAF GMBH

  Vokietija

  Įmonė GUSTAV GRAAF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 1. BIM CELIK & STEEL PIPE

  Turkija

  Įmonė BIM CELIK & STEEL PIPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai, plieno, Vamzdžiai, plieno, spiral-wound pipes, bei welded pipes - pipe fittings - boilers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hatay, Turkija.

 2. ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė ELITEC ELEKTROTECHNIK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., – tai Grossista, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oftering, Austrija.

 1. MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK

  Lenkija

  Įmonė MONTER INSTALL GROUP. INSTALACJE PRZEMYSLOWE, RUROCIAGI. PIOTR BUJAK, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel structural work, bei industrial plumbing systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pastuchow, Lenkija.

 2. AD IZOLIR

  Serbija

  Įmonė AD IZOLIR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zrenjanin, Serbija.

 3. VARESCO S.R.L.

  Italija

  Įmonė VARESCO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešųjų darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ardymo darbų rangovai, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Ardymo darbų rangovai, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Egna, Italija.

 4. NKT FLEXIBLES I/S

  Danija

  Įmonė NKT FLEXIBLES I/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Broendby, Danija.

 5. POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė POTRUBI PRAHA,SPOL. S R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lengvosios metalo konstrukcijos, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Lengvosios metalo konstrukcijos, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 9, Čekijos Respublika.

 6. PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA

  Italija

  Įmonė PLAIN SISTEM S.N.C. DI PILOT FERDINANDO & BUCCIOL GIANLUCA, – tai Subfornitore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia laying of load-bearing pipes, bei air ducting for air conditioning systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pasiano Di Pordenone, Italija.

 7. CENTROMET AD

  Bulgarija

  Įmonė CENTROMET AD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vratsa, Bulgarija.

 8. TUBOSIDER S.P.A.

  Italija

  Įmonė TUBOSIDER S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia installation of urban public street lighting, bei installation of extraurban street lighting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Asti, Italija.

 1. IDROMET SIDER SRL

  Italija

  Įmonė IDROMET SIDER SRL, – tai Distributore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pipes for water systems, bei pipes for drainage pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bari, Italija.

 2. CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO

  Italija

  Įmonė CONDOTTE GRAZIOSI DI GRAZIOSI ENNIO, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia laying of load-bearing pipes, bei air ducting for air conditioning systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Corridonia, Italija.

 3. STATS (UK) LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė STATS (UK) LTD., veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aberdeen, Jungtinė Karalystė.

 4. MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė MOSTERT PIJPLEIDINGEN B.V., – tai Grossista, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Papendrecht, Nyderlandai.

 5. WESTAFLEX IBERICA SA

  Ispanija

  Įmonė WESTAFLEX IBERICA SA, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Murcia, Ispanija.

 6. METALLITYO VAINIO OY

  Suomija

  Įmonė METALLITYO VAINIO OY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kabelių kanalai iš juodųjų metalų, bei Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iisalmi, Suomija.

 7. GONSTAL KAROL WALENCIK

  Lenkija

  Įmonė GONSTAL KAROL WALENCIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kazimierz Dolny, Lenkija.

 8. RODINA BALTIC OÜ

  Estija

  Įmonė RODINA BALTIC OÜ, – tai Fornitore servizi, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 9. ZAKLAD BUDOWY APARATURY S.A.

  Lenkija

  Įmonė ZAKLAD BUDOWY APARATURY S.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Talpos, metalinės, bei Talpos, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plock, Lenkija.

 10. BENTELER TRGOVINA, D.O.O.

  Slovėnija

  Įmonė BENTELER TRGOVINA, D.O.O., – tai Grossista, veikianti Kabelių kanalai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sentjanz Pri Dravogradu, Slovėnija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai