• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kailinių žvėrelių auginimas

Rezultatai

Kailinių žvėrelių auginimas - Importas–eksportas

 1. KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT

  Ukraina

  Įmonė KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Drohobych, Ukraina.

 2. AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD)

  Šveicarija

  Įmonė AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Orbe, Šveicarija.

 3. LE DOMAINE D'AKELA

  Prancūzija

  Įmonė LE DOMAINE D'AKELA, – tai Fornitore servizi, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cambrai, Prancūzija.

 4. AGROPROMINVEST LLC

  Ukraina

  Įmonė AGROPROMINVEST LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia edible snail breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 5. JACO

  Prancūzija

  Įmonė JACO, veikianti Naminiai gyvūnai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Priemonės naminių gyvūnų priežiūrai, Gabenimas - gyvūnai, Kailinių žvėrelių auginimas, Priemonės naminių gyvūnų priežiūrai, Gabenimas - gyvūnai, bei Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Feignies, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. VOLYNKHUTRO

  Ukraina

  Įmonė VOLYNKHUTRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia minks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vladimir-Volynskyy, Ukraina.

 2. CHINCHILLA UKRAINE LP

  Ukraina

  Įmonė CHINCHILLA UKRAINE LP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apsiaustai, kailiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, bei Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipropetrovsk, Ukraina.

 3. JOS VAN DEURZEN B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė JOS VAN DEURZEN B.V., veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elsendorp, Nyderlandai.

 4. BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ellerau, Vokietija.

 5. LA FERME DES HALLAIS

  Prancūzija

  Įmonė LA FERME DES HALLAIS, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Denis D Orques, Prancūzija.

 1. OSTERLAND AGRAR GMBH

  Vokietija

  Įmonė OSTERLAND AGRAR GMBH, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frohburg, Vokietija.

 2. PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Arkliai ir asilai, Bitininkystė ir šilkininkystė, Arkliai ir asilai, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oswestry, Jungtinė Karalystė.

 1. THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Perth, Jungtinė Karalystė.

 2. KAZTURK

  Turkija

  Įmonė KAZTURK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia goose meat, bei goose eggs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sivas, Turkija.

 3. HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED, veikianti Arkliai ir asilai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Newmarket, Jungtinė Karalystė.

 4. SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Edenbridge, Jungtinė Karalystė.

 5. GLAISTERS FARMS LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GLAISTERS FARMS LIMITED, veikianti Arkliai ir asilai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, bei Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dumfries, Jungtinė Karalystė.

 6. CONCERIA ZONTA S.P.A.

  Italija

  Įmonė CONCERIA ZONTA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir kailiai, Smulki odinė galanterija, Oda ir kailiai, bei Smulki odinė galanterija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bassano Del Grappa, Italija.

 7. LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE

  Prancūzija

  Įmonė LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bouloire, Prancūzija.

 8. SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL

  Ispanija

  Įmonė SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villarreal De Huerva, Ispanija.

 1. SOLOGNE AUTRUCHES

  Prancūzija

  Įmonė SOLOGNE AUTRUCHES, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Gondon, Prancūzija.

 2. INNOVIS LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė INNOVIS LIMITED, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Arkliai ir asilai, Bitininkystė ir šilkininkystė, Arkliai ir asilai, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aberystwyth, Jungtinė Karalystė.

 3. NOVA PEL S.R.L.

  Italija

  Įmonė NOVA PEL S.R.L., veikianti Oda ir kailiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Oda avalynės gamybai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Oda avalynės gamybai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi NOVENTA PADOVANA, Italija.

 4. CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C.

  Italija

  Įmonė CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C., veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda - žaliavos, tanned ovine leather for furrier's, bei Oda - žaliavos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 5. BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Arkliai ir asilai, Bitininkystė ir šilkininkystė, Arkliai ir asilai, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Richmond, Jungtinė Karalystė.

 6. VECHNA R EOOD

  Bulgarija

  Įmonė VECHNA R EOOD, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 7. JEREMY NOSEDA RACING LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė JEREMY NOSEDA RACING LIMITED, veikianti Arkliai ir asilai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, bei Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Newmarket, Jungtinė Karalystė.

 8. D.G. FUR DI GUIATI DARIO

  Italija

  Įmonė D.G. FUR DI GUIATI DARIO, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda - žaliavos, bei Oda - žaliavos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 9. SICA LAPI EST

  Prancūzija

  Įmonė SICA LAPI EST, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merlaut, Prancūzija.

 10. CANARDERIE DE LA RONDE

  Prancūzija

  Įmonė CANARDERIE DE LA RONDE, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cere La Ronde, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai