• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kailinių žvėrelių auginimas

Rezultatai

Kailinių žvėrelių auginimas - Importas–eksportas

 1. KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT

  Ukraina

  Įmonė KENNEL SIBERIAN HUSKY WOLF YAKUT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Drohobych, Ukraina.

 2. AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD)

  Šveicarija

  Įmonė AQUATERRA (ADRIEN ROULET & OSCAR GILLARD), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Orbe, Šveicarija.

 3. LE DOMAINE D'AKELA

  Prancūzija

  Įmonė LE DOMAINE D'AKELA, – tai Fornitore servizi, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cambrai, Prancūzija.

 4. AGROPROMINVEST LLC

  Ukraina

  Įmonė AGROPROMINVEST LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia edible snail breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 5. JACO

  Prancūzija

  Įmonė JACO, veikianti Naminiai gyvūnai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Priemonės naminių gyvūnų priežiūrai, Gabenimas - gyvūnai, Kailinių žvėrelių auginimas, Priemonės naminių gyvūnų priežiūrai, Gabenimas - gyvūnai, bei Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Feignies, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SARL LTK IMPORT EXPORT

  Alžyras

  Įmonė SARL LTK IMPORT EXPORT, – tai Grossista, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tiziouzou, Alžyras.

 2. VOLYNKHUTRO

  Ukraina

  Įmonė VOLYNKHUTRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia minks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vladimir-Volynskyy, Ukraina.

 3. HUBEI DEVOLING LIVESTOCK INSTRUMENTS CO.,LTD

  Čilė

  Įmonė HUBEI DEVOLING LIVESTOCK INSTRUMENTS CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Panglongchen, Čilė.

 4. BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė BIENEN-VOIGT & WARNHOLZ GMBH & CO. KG, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ellerau, Vokietija.

 5. CONCERIA ZONTA S.P.A.

  Italija

  Įmonė CONCERIA ZONTA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir kailiai, Smulki odinė galanterija, Oda ir kailiai, bei Smulki odinė galanterija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bassano Del Grappa, Italija.

 1. INNOVIS LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė INNOVIS LIMITED, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Arkliai ir asilai, Bitininkystė ir šilkininkystė, Arkliai ir asilai, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aberystwyth, Jungtinė Karalystė.

 2. OSTERLAND AGRAR GMBH

  Vokietija

  Įmonė OSTERLAND AGRAR GMBH, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frohburg, Vokietija.

 1. REF.JNANE

  Marokas

  Įmonė REF.JNANE, – tai Fornitore servizi, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Casablanca, Marokas.

 2. SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SPORT HORSE BREEDING OF GREAT BRITAIN, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Edenbridge, Jungtinė Karalystė.

 3. GLAISTERS FARMS LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GLAISTERS FARMS LIMITED, veikianti Arkliai ir asilai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, bei Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dumfries, Jungtinė Karalystė.

 4. JOS VAN DEURZEN B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė JOS VAN DEURZEN B.V., veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elsendorp, Nyderlandai.

 5. NOVA PEL S.R.L.

  Italija

  Įmonė NOVA PEL S.R.L., veikianti Oda ir kailiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Oda avalynės gamybai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Oda avalynės gamybai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi NOVENTA PADOVANA, Italija.

 6. PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PARK HALL FARMS ENTERPRISES LIMITED, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Arkliai ir asilai, Bitininkystė ir šilkininkystė, Arkliai ir asilai, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oswestry, Jungtinė Karalystė.

 7. CHINCHILLA UKRAINE LP

  Ukraina

  Įmonė CHINCHILLA UKRAINE LP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apsiaustai, kailiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, bei Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipropetrovsk, Ukraina.

 8. VECHNA R EOOD

  Bulgarija

  Įmonė VECHNA R EOOD, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 1. COÖPERATIEVE FEDERATIE VAN EDELPELSDIERENHOUDERS NEDERASSELT UA

  Nyderlandai

  Įmonė COÖPERATIEVE FEDERATIE VAN EDELPELSDIERENHOUDERS NEDERASSELT UA, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nederasselt, Nyderlandai.

 2. KAZTURK

  Turkija

  Įmonė KAZTURK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia goose meat, bei goose eggs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sivas, Turkija.

 3. CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C.

  Italija

  Įmonė CESARE MANZINI ITALIA S.A.S. DI CESARE MANZINI & C., veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda - žaliavos, tanned ovine leather for furrier's, bei Oda - žaliavos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 4. THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė THE SHETLAND PONY STUD-BOOK SOCIETY, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Perth, Jungtinė Karalystė.

 5. LA FERME DES HALLAIS

  Prancūzija

  Įmonė LA FERME DES HALLAIS, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Denis D Orques, Prancūzija.

 6. LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE

  Prancūzija

  Įmonė LES RUCHERS DE LA PAUMERAIE, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bouloire, Prancūzija.

 7. BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BRECKONBOROUGH EQUESTRIAN LIMITED, veikianti Kailinių žvėrelių auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Arkliai ir asilai, Bitininkystė ir šilkininkystė, Arkliai ir asilai, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Richmond, Jungtinė Karalystė.

 8. SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL

  Ispanija

  Įmonė SAT N 1733 GRANJA SAN MIGUEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villarreal De Huerva, Ispanija.

 9. HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HIGHFLYER BLOODSTOCK AGENCY LIMITED, veikianti Arkliai ir asilai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Bitininkystė ir šilkininkystė, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Newmarket, Jungtinė Karalystė.

 10. SOLOGNE AUTRUCHES

  Prancūzija

  Įmonė SOLOGNE AUTRUCHES, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kailinių žvėrelių auginimas, Arkliai ir asilai, Kailinių žvėrelių auginimas, bei Arkliai ir asilai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Gondon, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai