• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kalimas - plieno ir metalų

Rezultatai

Kalimas - plieno ir metalų - Importas–eksportas

 1. DELHOMME MECANIQUE SARL

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė DELHOMME MECANIQUE SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų tekinimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Bendroji mechanika - specialieji darbai, Sriegių (vidinių) pjovimas - plieno ir metalų, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ciry Le Noble, Prancūzija.

 2. HUSSMANN PROFILROLLEN INH. CHRISTOPH HUSSMANN

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HUSSMANN PROFILROLLEN INH. CHRISTOPH HUSSMANN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Fröndenberg/ruhr, Vokietija.

 3. ZY-TEC WILBRING GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ZY-TEC WILBRING GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ahaus, Vokietija.

 4. WÖHLER TECHNISCHE BÜRSTEN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WÖHLER TECHNISCHE BÜRSTEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Wünnenberg, Vokietija.

 5. MITEX GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MITEX GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Erkrath, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DIESING WALZWERKSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DIESING WALZWERKSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Radevormwald, Vokietija.

 2. WEIDINGER INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WEIDINGER INDUSTRIETECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eckental, Vokietija.

 3. HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD.

  Turkija

  Įmonė HANROMA INDUSTRIAL SUPPLIES, BOLTS&NUTS FASTENERS CO LTD., – tai Distributore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nerūdijantis plienas, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, U-formos varžtai, Nerūdijantis plienas, Kaiščiai ir varžtai, tvirtinimo, bei U-formos varžtai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. HELIO GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė HELIO GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ahaus, Vokietija.

 5. BWT SPITZER GMBH

  Vokietija

  Įmonė BWT SPITZER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Bentheim, Vokietija.

 1. HH SERVICECENTER VOERDE GMBH

  Vokietija

  Įmonė HH SERVICECENTER VOERDE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Voerde, Vokietija.

 2. R. WALTER DITTMANN HOHLWELLEN UND ZYLINDERWERK GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė R. WALTER DITTMANN HOHLWELLEN UND ZYLINDERWERK GMBH & CO KG, – tai Distributore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ratzeburg, Vokietija.

 1. J&B SYSTEMS

  Prancūzija

  Įmonė J&B SYSTEMS, – tai Subfornitore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Kalimas - plieno ir metalų, mechanical workshop - turning, milling, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saulieu, Prancūzija.

 2. ETS RIVET & VERBORGH

  Prancūzija

  Įmonė ETS RIVET & VERBORGH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Specialusis plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Calais, Prancūzija.

 3. KARL BUCH WALZENGIESSEREI GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė KARL BUCH WALZENGIESSEREI GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Siegen, Vokietija.

 4. LES ATELIERS HARTEREAU

  Prancūzija

  Įmonė LES ATELIERS HARTEREAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalimas - plieno ir metalų, Katilų gamyba, Kalimas - plieno ir metalų, Katilų gamyba, bei keyseating for numerical control pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ploudaniel, Prancūzija.

 5. BROVEDANI GROUP SPA

  Italija

  Įmonė BROVEDANI GROUP SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Frezavimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, precision mechanics, Mechanical components, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Vito Al Tagliamento, Italija.

 6. ARM - ANJOU REALISATIONS MECANIQUES

  Prancūzija

  Įmonė ARM - ANJOU REALISATIONS MECANIQUES, – tai Subfornitore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų tekinimas, Frezavimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, bei precision mechanics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint André De La Marche, Prancūzija.

 7. COPHIMEC

  Prancūzija

  Įmonė COPHIMEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalimas - plieno ir metalų, bar turning, all metals, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belleville Cedex, Prancūzija.

 8. COSTAM HI-TECH S.R.L.

  Italija

  Įmonė COSTAM HI-TECH S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, bei precision machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Quirino, Italija.

 1. G.L.M. GRANDI LAVORAZIONI MECCANICHE ( S.R.L. )

  Italija

  Įmonė G.L.M. GRANDI LAVORAZIONI MECCANICHE ( S.R.L. ), veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Kalimas - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schio, Italija.

 2. CHIARAMELLO GIOVANNI E C.

  Italija

  Įmonė CHIARAMELLO GIOVANNI E C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fossano, Italija.

 3. M.C.P. - CALZOLARI SANTINA - S.R.L.

  Italija

  Įmonė M.C.P. - CALZOLARI SANTINA - S.R.L., veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valsamoggia, Italija.

 4. CORAZZA GIOVANNI & C.

  Italija

  Įmonė CORAZZA GIOVANNI & C., – tai Subfornitore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porcia, Italija.

 5. MICROMECCANICA S.R.L.

  Italija

  Įmonė MICROMECCANICA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Padova, Italija.

 6. B.B.G.

  Italija

  Įmonė B.B.G., – tai Subfornitore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casciana Terme Lari, Italija.

 7. C.D.F. S.R.L.

  Italija

  Įmonė C.D.F. S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, Kalimas - plieno ir metalų, bei Frezavimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albavilla, Italija.

 8. CO.ME.R. S.R.L.

  Italija

  Įmonė CO.ME.R. S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cisterna Di Latina, Italija.

 9. OMEBA

  Italija

  Įmonė OMEBA, – tai Subfornitore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Premana, Italija.

 10. ROSSI TECNOLOGIE MECCANICHE S.R.L.

  Italija

  Įmonė ROSSI TECNOLOGIE MECCANICHE S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Kalimas - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frezavimas - plieno ir metalų, Sriegių sriegimas - plieno ir metalų, Frezavimas - plieno ir metalų, bei Sriegių sriegimas - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crespina Lorenzana, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Kalimas - plieno ir metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

5 861 Įmonės