• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kambarinių augalų ir daržo priemonės

Rezultatai

Kambarinių augalų ir daržo priemonės - Importas–eksportas

 1. MODULARTE SRL

  Italija

  Įmonė MODULARTE SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Modena, Italija.

 2. LLC PND-GROUP

  Baltarusija

  Įmonė LLC PND-GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Grodno, Baltarusija.

 3. COSTIÑA ORGÁNICA S.L.

  Ispanija

  Įmonė COSTIÑA ORGÁNICA S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, Sodininkystė ir daržininkystė, Hidroponikos įranga ir reikmenys, bark for mulch, Kambarinių augalų ir daržo priemonės, Sodininkystė ir daržininkystė, bei Hidroponikos įranga ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi O Pino (a Coruña), Ispanija.

 4. ALYA PLASTIK

  Turkija

  Įmonė ALYA PLASTIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastmasės - buitiniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, pots of flowers, pots, Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei gold and silver bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. GOODMAX GROUP INTERNATIONAL LTD

  Kinija

  Įmonė GOODMAX GROUP INTERNATIONAL LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wuhan, Kinija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EL ORO VERDE

  Ispanija

  Įmonė EL ORO VERDE, – tai Venditore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Murcia, Ispanija.

 2. FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL

  Lenkija

  Įmonė FIRMA HANDLOWO US?UGOWA MAREL, – tai Grossista, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kozieg?owy, Lenkija.

 3. ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S.

  Turkija

  Įmonė ASFA PLASTIC FOREIGN TRADE MARKETING A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, cauliflower plants, aquatic plants, bei Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adana (adana, Turkey), Turkija.

 4. LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T

  Lenkija

  Įmonė LARIX S.C. SZPAKIEWICZ A.D.T, – tai Fornitore servizi, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo baldai, Fitosanitariniai produktai, Sodo baldai, bei Fitosanitariniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Myślenice, Lenkija.

 5. BOSAMUA GARDEN

  Turkija

  Įmonė BOSAMUA GARDEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, pots of flowers, bei liquid fertilizer pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 1. EVHANI

  Prancūzija

  Įmonė EVHANI, – tai Distributore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eu, Prancūzija.

 2. ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş

  Turkija

  Įmonė ÇETIN ELEKTRO PLASTIK A.Ş, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bamboo canes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manisa, Turkija.

 1. SAKSILUX

  Turkija

  Įmonė SAKSILUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT

  Turkija

  Įmonė EGE SAKSI - AEGEAN TERRACOTTA POT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pots of flowers, bei terracotta objects pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 3. RE- SISTEM LTD

  Bulgarija

  Įmonė RE- SISTEM LTD, – tai Distributore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Varna, Bulgarija.

 4. GARDEN NATURA

  Turkija

  Įmonė GARDEN NATURA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pots of flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 5. JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE.

  Vokietija

  Įmonė JOSEPH SCHWEND GMBH & CIE., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ugniai atsparūs akmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baden-Baden, Vokietija.

 6. KERAMIAGEP KERAMIAI GAPEKET GYÁRTÓ KFT

  Vengrija

  Įmonė KERAMIAGEP KERAMIAI GAPEKET GYÁRTÓ KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, Plytos, Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Plytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bekescsaba, Vengrija.

 7. QUICK-POT A/S

  Danija

  Įmonė QUICK-POT A/S, – tai Fornitore servizi, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Viborg, Danija.

 8. GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING

  Prancūzija

  Įmonė GERRESHEIMER PLASTIC PACKAGING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Besancon, Prancūzija.

 1. SIEGFRIED-BURGER ET FILS

  Prancūzija

  Įmonė SIEGFRIED-BURGER ET FILS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soufflenheim, Prancūzija.

 2. INA S.A.

  Graikija

  Įmonė INA S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aspropyrgos, Graikija.

 3. GREEMEX AGENCY A/S

  Danija

  Įmonė GREEMEX AGENCY A/S, – tai Grossista, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odense N, Danija.

 4. ALU MIXER SRL

  Italija

  Įmonė ALU MIXER SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gėlės ir augalai, šiltnamių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, Daržovių konservai aliejuje, Kambarinių augalų ir daržo priemonės, Daržovių konservai aliejuje, bei wholesale of mushrooms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aaaaaaaaaaaaaaa, Italija.

 5. AGRIMATCO EESTI AS

  Estija

  Įmonė AGRIMATCO EESTI AS, – tai Grossista, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambarinių augalų ir daržo priemonės, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 6. BOCCHI FLOWER TRADE DENMARK APS

  Danija

  Įmonė BOCCHI FLOWER TRADE DENMARK APS, – tai Grossista, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Žydintys augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Žydintys augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odense Sv, Danija.

 7. OBI ROM IMPORT EXPORT S.R.L.

  Rumunija

  Įmonė OBI ROM IMPORT EXPORT S.R.L., – tai Grossista, veikianti Padažai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Makaronai, Kambarinių augalų ir daržo priemonės, Makaronai, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucharest, Rumunija.

 8. YAPAY CICEK

  Turkija

  Įmonė YAPAY CICEK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Atasehir, Turkija.

 9. CHAO ZHOU ASIAN POTTERY CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė CHAO ZHOU ASIAN POTTERY CO., LTD., veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambarinių augalų ir daržo priemonės, bei Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guangdong, Kinija.

 10. DEKORPLAST SENTJERNEJ D.O.O.

  Slovėnija

  Įmonė DEKORPLAST SENTJERNEJ D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambarinių augalų ir daržo priemonės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sentjernej, Slovėnija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai