• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kenkėjų kontrolė- mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Kenkėjų kontrolė- mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ARGONN EQUIPEMENTS SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo mašinos, pramoninės, Aukšto slėgio valymo mašinos, Valymo mašinos, pramoninės, bei Aukšto slėgio valymo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Clermont En Argonne, Prancūzija.

 2. COOLIKE REGNERY GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė COOLIKE REGNERY GMBH, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bensheim, Vokietija.

 3. CO MEDIZELL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė CO MEDIZELL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 4. ELIS BELGIUM

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė ELIS BELGIUM, – tai Grossista, veikianti Darbo drabužiai - nuoma pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Drabužiai, darbo, Kombinezonai ir prijuostės (darbiniai drabužiai), Rankšluosčių ir muilo automatai, Audiniai, komerciniai ir pramoniniai, Audiniai, įstaigoms, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, Higieninis ir namų ūkyje naudojamas popierius, professional attire, bei Drabužiai, darbo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 5. FILOMAT SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FILOMAT SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai, plieniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, metal wires, bird exclusion nets, steel cables, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, pigeon deterrent, metal cables, bird deterrent, bei wire cables pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bologna, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PLAGUIPLAN

  Ispanija

  Įmonė PLAGUIPLAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fumigation, bei cleaning companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 2. L'AS DU NUISIBLE

  Prancūzija

  Įmonė L'AS DU NUISIBLE, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, insect exterminators for communities', home insect exterminators, insect exterminators, bei Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuilly Sur Marne, Prancūzija.

 3. RATDOWN

  Prancūzija

  Įmonė RATDOWN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rodent eradication systems, insect repellents, bird repellents, bei rat extermination pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Chapelle Des Fougeretz, Prancūzija.

 4. CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR

  Vokietija

  Įmonė CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Recklinghausen, Vokietija.

 5. BEVISTON GMBH

  Vokietija

  Įmonė BEVISTON GMBH, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wurster Nordseeküste, Vokietija.

 1. DCS

  Belgija

  Įmonė DCS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo paslaugos, Dezinfekavimo ir sterilizavimo paslaugos, Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, Valymo paslaugos, Dezinfekavimo ir sterilizavimo paslaugos, bei Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beuzet, Belgija.

 2. PICO-MEDICAL GMBH

  Vokietija

  Įmonė PICO-MEDICAL GMBH, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 1. LIMAS HYGIENICS

  Belgija

  Įmonė LIMAS HYGIENICS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schelle, Belgija.

 2. PESTEX SERVICES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PESTEX SERVICES, – tai Fornitore servizi, veikianti Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, pest control treatment, pest removal products, pesticide, bei Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leek, Jungtinė Karalystė.

 3. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Ispanija

  Įmonė BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 4. SANOSIL SERVICE GMBH

  Vokietija

  Įmonė SANOSIL SERVICE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schongau, Vokietija.

 5. RAPID CONTROL

  Ispanija

  Įmonė RAPID CONTROL, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fumigation, insect removal, on-site rat extermination, bei rat extermination for buildings and environments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcalá De Henares-Madrid, Ispanija.

 6. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Ispanija

  Įmonė BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Toledo, Ispanija.

 7. SMP GMBH

  Vokietija

  Įmonė SMP GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tübingen, Vokietija.

 8. BIOCINOV

  Prancūzija

  Įmonė BIOCINOV, – tai Distributore, veikianti Insekticidai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, bei Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sainte-Foy-Les-Lyon, Prancūzija.

 1. STOP INSECTES

  Reunionas

  Įmonė STOP INSECTES, – tai Fornitore servizi, veikianti Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, bei Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Gilles Les Hauts, Reunionas.

 2. BIRD-X

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė BIRD-X, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, bird control, pest control treatment, bei Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 3. MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ

  Austrija

  Įmonė MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Attnang-Puchheim, Austrija.

 4. DERATPRO

  Prancūzija

  Įmonė DERATPRO, – tai Fornitore servizi, veikianti Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, rat extermination, rat extermination for buildings and environments, on-site rat extermination, bei Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 5. MEDICAL INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė MEDICAL INDUSTRIE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mettmann, Vokietija.

 6. GESTINSA

  Ispanija

  Įmonė GESTINSA, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, germicide disinfection of buildings, environments and plants, rat extermination for buildings and environments, Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, bei on-site rat extermination pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coslada, Ispanija.

 7. CONTROL DE PLAGAS EN BILBAO

  Ispanija

  Įmonė CONTROL DE PLAGAS EN BILBAO, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fumigation, bei rat extermination pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bilbao, Ispanija.

 8. TIFONE SRL

  Italija

  Įmonė TIFONE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, portable agricultural atomizers, disinfestation equipment, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cassana, Italija.

 9. 3D TRATAMIENTOS BIOSANITARIOS

  Ispanija

  Įmonė 3D TRATAMIENTOS BIOSANITARIOS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Valladolid, Ispanija.

 10. PROTECT24H - OZONOWANIE, ODPLUSKWIANIE, DEZYNFEKCJA

  Lenkija

  Įmonė PROTECT24H - OZONOWANIE, ODPLUSKWIANIE, DEZYNFEKCJA, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rat extermination for buildings and environments, germicide disinfection of buildings, environments and plants, disinfestation, bei mosquito clearance pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wrocław, Lenkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Kenkėjų kontrolė- mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

891 Įmonės