• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kenkėjų kontrolė- mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Kenkėjų kontrolė- mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. ARGONN EQUIPEMENTS SAS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ARGONN EQUIPEMENTS SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo mašinos, pramoninės, Aukšto slėgio valymo mašinos, Valymo mašinos, pramoninės, bei Aukšto slėgio valymo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Clermont En Argonne, Prancūzija.

 2. ELIS BELGIUM

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė ELIS BELGIUM, – tai Grossista, veikianti Darbo drabužiai - nuoma pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Drabužiai, darbo, Kombinezonai ir prijuostės (darbiniai drabužiai), Rankšluosčių ir muilo automatai, Audiniai, komerciniai ir pramoniniai, Audiniai, įstaigoms, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, Higieninis ir namų ūkyje naudojamas popierius, professional attire, bei Drabužiai, darbo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 3. COOLIKE REGNERY GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė COOLIKE REGNERY GMBH, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bensheim, Vokietija.

 4. CO MEDIZELL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė CO MEDIZELL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 5. FILOMAT SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FILOMAT SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai, plieniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, metal wires, bird exclusion nets, steel cables, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, pigeon deterrent, metal cables, bird deterrent, bei wire cables pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bologna, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PLAGUIPLAN

  Ispanija

  Įmonė PLAGUIPLAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fumigation, bei cleaning companies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 2. L'AS DU NUISIBLE

  Prancūzija

  Įmonė L'AS DU NUISIBLE, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, insect exterminators for communities', home insect exterminators, insect exterminators, bei Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuilly Sur Marne, Prancūzija.

 3. RATDOWN

  Prancūzija

  Įmonė RATDOWN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rat extermination, bei Pest control pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Chapelle Des Fougeretz, Prancūzija.

 4. PICO-MEDICAL GMBH

  Vokietija

  Įmonė PICO-MEDICAL GMBH, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. DCS

  Belgija

  Įmonė DCS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo paslaugos, Dezinfekavimo ir sterilizavimo paslaugos, Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, Valymo paslaugos, Dezinfekavimo ir sterilizavimo paslaugos, bei Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beuzet, Belgija.

 1. CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR

  Vokietija

  Įmonė CLEANER4YOU INH. FRANZ VON GEYR, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Recklinghausen, Vokietija.

 2. BEVISTON GMBH

  Vokietija

  Įmonė BEVISTON GMBH, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wurster Nordseeküste, Vokietija.

 1. PESTEX SERVICES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PESTEX SERVICES, – tai Fornitore servizi, veikianti Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, pest control treatment, pest removal products, pesticide, bei Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leek, Jungtinė Karalystė.

 2. LIMAS HYGIENICS

  Belgija

  Įmonė LIMAS HYGIENICS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schelle, Belgija.

 3. SANOSIL SERVICE GMBH

  Vokietija

  Įmonė SANOSIL SERVICE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schongau, Vokietija.

 4. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Ispanija

  Įmonė BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 5. RAPID CONTROL

  Ispanija

  Įmonė RAPID CONTROL, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fumigation, insect removal, on-site rat extermination, bei rat extermination for buildings and environments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcalá De Henares-Madrid, Ispanija.

 6. BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS

  Ispanija

  Įmonė BIOCIDAS CONTROL DE PLAGAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Toledo, Ispanija.

 7. SMP GMBH

  Vokietija

  Įmonė SMP GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tübingen, Vokietija.

 8. BIOCINOV

  Prancūzija

  Įmonė BIOCINOV, – tai Distributore, veikianti Insekticidai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, bei Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sainte-Foy-Les-Lyon, Prancūzija.

 1. MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ

  Austrija

  Įmonė MEDICOM MEDIZINISCHER FACHHANDEL INH. ANGELIKA FRANZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Attnang-Puchheim, Austrija.

 2. STOP INSECTES

  Reunionas

  Įmonė STOP INSECTES, – tai Fornitore servizi, veikianti Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, bei Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Gilles Les Hauts, Reunionas.

 3. BIRD-X

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė BIRD-X, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos, bird control, pest control treatment, bei Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chicago, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 4. HAEDE & DISCHINGER KG

  Vokietija

  Įmonė HAEDE & DISCHINGER KG, – tai Grossista, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 5. OWL PEST CONTROL DUBLIN

  Airija

  Įmonė OWL PEST CONTROL DUBLIN, – tai Venditore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dublin, Airija.

 6. FREEBAC

  Nyderlandai

  Įmonė FREEBAC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial disinfectants, waste water disinfection, germicide disinfection of buildings, environments and plants, bei insect control of buildings, environments and plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urk, Nyderlandai.

 7. GESTISAN

  Ispanija

  Įmonė GESTISAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Pesticidų ir kenkėjų kontrolės paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Insekticidai, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, Žiurknuodžiai, Insekticidai, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, bei Žiurknuodžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Argamasilla De Alba-Ciudad Real, Ispanija.

 8. ECOGREEN DISINFESTA

  Italija

  Įmonė ECOGREEN DISINFESTA, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bird control, mosquito disinfestation, mosquito clearance, bei rat extermination pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aprilia, Italija.

 9. MIPLAE SRL

  Italija

  Įmonė MIPLAE SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 10. GOLD SERVICE

  Ispanija

  Įmonė GOLD SERVICE, – tai Fornitore servizi, veikianti Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia water analysis, bei food safety pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Kenkėjų kontrolė- mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

893 Įmonės