• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kiaulės

Rezultatai

Kiaulės - Importas–eksportas

 1. KURT NISGAARD

  Danija

  Verified by europages badge

  Įmonė KURT NISGAARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninė galvijininkystė, Galvijai, Kiaulės, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Pieninė galvijininkystė, bei minks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Skjern, Danija.

 2. PLACAS VERDES

  Ispanija

  Įmonė PLACAS VERDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia farms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 3. PORCS ET PORCELETS

  Ispanija

  Įmonė PORCS ET PORCELETS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nuotekų šalinimas (asenizacija), livestock, Nuotekų šalinimas (asenizacija), waste water disinfection, bei drinking water - function pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi El Palau D' Anglesola-Lleida, Ispanija.

 4. PORC MERCATUS APS

  Danija

  Įmonė PORC MERCATUS APS, – tai Grossista, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai - importas-eksportas, Kiauliena - mėsos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Maisto produktai - importas-eksportas, Kiauliena - mėsos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei livestock pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tommerup, Danija.

 5. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Vokietija

  Įmonė 1VITAL-FLEISCH GMBH, – tai Grossista, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, bei Mėsa, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Speyer, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalija

  Įmonė SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., – tai Distributore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Žemės ūkio paslaugos, reproduction swines, Galvijai, bei Žemės ūkio paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sintra, Portugalija.

 2. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, – tai Venditore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lohfelden, Vokietija.

 3. G E BAKER UK LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė G E BAKER UK LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plastic panels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bury St. Edmunds, Jungtinė Karalystė.

 4. BHZP GMBH

  Vokietija

  Įmonė BHZP GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sow insemination pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dahlenburg, Vokietija.

 5. PRIMARY DIETS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PRIMARY DIETS, – tai Multi-Category, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, food for animals and zootechnics, Kiaulės, bei Feed fodder for piglets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ripon, Jungtinė Karalystė.

 1. FIERENS MENGVOEDERS

  Belgija

  Įmonė FIERENS MENGVOEDERS, – tai Distributore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, pellet feeds, Kiaulės, bei cereals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Temse, Belgija.

 2. DELAVI

  Belgija

  Įmonė DELAVI, – tai Grossista, veikianti Kiauliena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, Kiaulės, carcasses, bei meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tielt, Belgija.

 1. ETTAROETICO

  Italija

  Įmonė ETTAROETICO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Corbetta, Italija.

 2. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vokietija

  Įmonė ZOOFACHMARKT - MARCHE, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heinsberg, Vokietija.

 3. INTERPORC

  Nyderlandai

  Įmonė INTERPORC, – tai Grossista, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa, virta ir konservuota, bei pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haghorst, Nyderlandai.

 4. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Prancūzija

  Įmonė ABERAETABLISSEMENTS ABERA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saint-Brice-En-Cogles, Prancūzija.

 5. BRUMICOLD

  Ispanija

  Įmonė BRUMICOLD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Algarrobo, Ispanija.

 6. GEUDER KG

  Vokietija

  Įmonė GEUDER KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ohrenbach, Vokietija.

 7. SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND

  Vokietija

  Įmonė SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, bei Naminiai gyvūnai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plauen, Vokietija.

 8. RAMSAUER FLEISCH GMBH

  Austrija

  Įmonė RAMSAUER FLEISCH GMBH, – tai Distributore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Galvijai, Kiaulės, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Žuvys, Galvijai, Kiaulės, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heiligenkreuz Am Waasen, Austrija.

 1. KOHL & BABINGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė KOHL & BABINGER GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Galvijai, Kiaulės, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Žuvys, Galvijai, Kiaulės, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erlauf, Austrija.

 2. RAIFFEISEN HANDEL & LAGERHAUS GMBH

  Vokietija

  Įmonė RAIFFEISEN HANDEL & LAGERHAUS GMBH, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kiaulės, Galvijai, Vaisiai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kiaulės, Galvijai, bei Vaisiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salzwedel, Vokietija.

 3. COTTING & FILS SA

  Šveicarija

  Įmonė COTTING & FILS SA, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arconciel, Šveicarija.

 4. MERTENS MÜHLENBETRIEB GMBH

  Vokietija

  Įmonė MERTENS MÜHLENBETRIEB GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, Miltai ir manų kruopos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, bei Miltai ir manų kruopos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Werne, Vokietija.

 5. MK-AGRARPRODUKTE

  Vokietija

  Įmonė MK-AGRARPRODUKTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, Žemės ūkis - importas-eksportas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, bei Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwaara, Vokietija.

 6. LEBAOLONG - DER FRÖHLICHE DRACHE E.K.

  Vokietija

  Įmonė LEBAOLONG - DER FRÖHLICHE DRACHE E.K., – tai Grossista, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kvepalai ir kosmetikos prekės, Higienos ir tualetinės priemonės, Higienos ir kosmetikos prekės, Farmacija - pagrindiniai produktai ir priedai, Kvepalai ir kosmetikos prekės, Higienos ir tualetinės priemonės, Higienos ir kosmetikos prekės, bei Farmacija - pagrindiniai produktai ir priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gräfelfing, Vokietija.

 7. GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė GREVELHÖRSTER GMBH & CO.KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rosendahl, Vokietija.

 8. JOSEF SCHÄFERS

  Vokietija

  Įmonė JOSEF SCHÄFERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Galvijai, Kiaulės, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Žuvys, Galvijai, Kiaulės, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lichtenau, Vokietija.

 9. AGRARPRODUKTE E.G.

  Vokietija

  Įmonė AGRARPRODUKTE E.G., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, Kiaušiniai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, bei Kiaušiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Lauchstädt, Vokietija.

 10. NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schaalby, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai