• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • kiaulės

Rezultatai

Kiaulės - Importas–eksportas

 1. KURT NISGAARD

  Danija

  Verified by europages badge

  Įmonė KURT NISGAARD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninė galvijininkystė, Galvijai, Kiaulės, Breeding livestock, Danish Dairy Cattle, Heifers and heifer calves, Red Danish Dairy Cattle, Pieninė galvijininkystė, bei minks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Skjern, Danija.

 2. AMISY PIG FARMING EQUIPMENT

  Kinija

  Įmonė AMISY PIG FARMING EQUIPMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhengzhou, Kinija.

 3. PLACAS VERDES

  Ispanija

  Įmonė PLACAS VERDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia farms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 4. PORCS ET PORCELETS

  Ispanija

  Įmonė PORCS ET PORCELETS, – tai Fornitore servizi, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nuotekų šalinimas (asenizacija), livestock, Nuotekų šalinimas (asenizacija), waste water disinfection, bei drinking water - function pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi El Palau D' Anglesola-Lleida, Ispanija.

 5. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vokietija

  Įmonė ZOOFACHMARKT - MARCHE, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heinsberg, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PORC MERCATUS APS

  Danija

  Įmonė PORC MERCATUS APS, – tai Grossista, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai - importas-eksportas, Kiauliena - mėsos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Maisto produktai - importas-eksportas, Kiauliena - mėsos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei livestock pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tommerup, Danija.

 2. DELAVI

  Belgija

  Įmonė DELAVI, – tai Grossista, veikianti Kiauliena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, Kiaulės, carcasses, bei meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tielt, Belgija.

 3. G E BAKER UK LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė G E BAKER UK LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plastic panels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bury St. Edmunds, Jungtinė Karalystė.

 4. BREEDERS OF DENMARK A/S

  Danija

  Įmonė BREEDERS OF DENMARK A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulininkystė - importas-eksportas, bei Gyvulininkystė - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haderslev, Danija.

 5. FIERENS MENGVOEDERS

  Belgija

  Įmonė FIERENS MENGVOEDERS, – tai Distributore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, pellet feeds, Kiaulės, bei cereals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Temse, Belgija.

 1. BHZP GMBH

  Vokietija

  Įmonė BHZP GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sow insemination pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dahlenburg, Vokietija.

 2. 1VITAL-FLEISCH GMBH

  Vokietija

  Įmonė 1VITAL-FLEISCH GMBH, – tai Grossista, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, bei Mėsa, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Speyer, Vokietija.

 1. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, – tai Venditore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lohfelden, Vokietija.

 2. INTERPORC

  Nyderlandai

  Įmonė INTERPORC, – tai Grossista, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa, virta ir konservuota, bei pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haghorst, Nyderlandai.

 3. N.V. RANDERS A/S

  Danija

  Įmonė N.V. RANDERS A/S, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gabenimas - gyvūnai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Kiauliena - mėsos gaminiai, Gabenimas - gyvūnai, Žemės ūkis - importas-eksportas, bei Kiauliena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Randers Nv, Danija.

 4. SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A.

  Portugalija

  Įmonė SUIGRANJA - SOCIEDADE AGRICOLA, S.A., – tai Distributore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Žemės ūkio paslaugos, reproduction swines, Galvijai, bei Žemės ūkio paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sintra, Portugalija.

 5. ETTAROETICO

  Italija

  Įmonė ETTAROETICO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Corbetta, Italija.

 6. PRIMARY DIETS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PRIMARY DIETS, – tai Multi-Category, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, food for animals and zootechnics, Kiaulės, bei Feed fodder for piglets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ripon, Jungtinė Karalystė.

 7. BRUMICOLD

  Ispanija

  Įmonė BRUMICOLD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Algarrobo, Ispanija.

 8. ABERAETABLISSEMENTS ABERA

  Prancūzija

  Įmonė ABERAETABLISSEMENTS ABERA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saint-Brice-En-Cogles, Prancūzija.

 1. P L A N - I T INH. CLAUDIA BRUCKNER

  Vokietija

  Įmonė P L A N - I T INH. CLAUDIA BRUCKNER, – tai Grossista, veikianti Vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Kiaulės, Tekstilės pluoštai, natūralūs, Verpalai ir siūlai, Galvijai, Kiaulės, Tekstilės pluoštai, natūralūs, bei Verpalai ir siūlai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sünching, Vokietija.

 2. AHR GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė AHR GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstilės pluoštai, natūralūs, Verpalai ir siūlai, Audiniai, Siūlai ir audiniai, elastiniai, Tekstilės pluoštai, natūralūs, Verpalai ir siūlai, Audiniai, bei Siūlai ir audiniai, elastiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sindelfingen, Vokietija.

 3. FINNERN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė FINNERN GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, bei Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verden, Vokietija.

 4. SICA DE GESTION DU MARCHE DE CORBIGNY

  Prancūzija

  Įmonė SICA DE GESTION DU MARCHE DE CORBIGNY, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Corbigny, Prancūzija.

 5. ADELMANN NUTZ-UND SCHLACHTVIEHHANDLUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė ADELMANN NUTZ-UND SCHLACHTVIEHHANDLUNG GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Kiaulės, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schöntal, Vokietija.

 6. AQUARIUM GLASER GMBH

  Vokietija

  Įmonė AQUARIUM GLASER GMBH, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rodgau, Vokietija.

 7. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Austrija

  Įmonė GEBRÜDER TEUFL GMBH, – tai Distributore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oberndorf An Der Melk, Austrija.

 8. PROSEPRO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Vokietija

  Įmonė PROSEPRO UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, Informacinės technologijos - programos, Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, bei Informacinės technologijos - programos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mönsheim, Vokietija.

 9. DELTA TIERERNÄHRUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė DELTA TIERERNÄHRUNG GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Kiaulės, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Miltai ir manų kruopos, Galvijai, Kiaulės, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, bei Miltai ir manų kruopos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Teisendorf, Vokietija.

 10. INGENIEURBÜRO JÜRGEN SIMON - OPTIMIERUNG VON EINKAUFSPREISEN, KOSTEN UND BESTÄNDEN

  Vokietija

  Įmonė INGENIEURBÜRO JÜRGEN SIMON - OPTIMIERUNG VON EINKAUFSPREISEN, KOSTEN UND BESTÄNDEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaildorf, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai