• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • koferdamai

Rezultatai

Koferdamai - Importas–eksportas

 1. RS STEPANEK KG UMWELTSCHUTZ- UND SICHERHEITSSYSTEME

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė RS STEPANEK KG UMWELTSCHUTZ- UND SICHERHEITSSYSTEME, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Limburg An Der Lahn, Vokietija.

 2. BLOBEL UMWELTTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BLOBEL UMWELTTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gersthofen, Vokietija.

 3. HANNES SILBERBAUER GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė HANNES SILBERBAUER GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leonding, Austrija.

 4. FLUT-SCHUTZ.DE GMBH

  Vokietija

  Įmonė FLUT-SCHUTZ.DE GMBH, – tai Grossista, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schönebeck, Vokietija.

 5. ME- HOCHWASSERSCHUTZ HANDELSGES. M.B.H.

  Austrija

  Įmonė ME- HOCHWASSERSCHUTZ HANDELSGES. M.B.H., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St. Andrä-Wördern, Austrija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FRITZ TÜR+TOR GMBH & CO.KG STAHL-TORBAU

  Vokietija

  Įmonė FRITZ TÜR+TOR GMBH & CO.KG STAHL-TORBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Augsburg, Vokietija.

 2. WILD REGEL+KLÄRTECHNIK AG

  Šveicarija

  Įmonė WILD REGEL+KLÄRTECHNIK AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jona, Šveicarija.

 3. ANHAMM GMBH

  Vokietija

  Įmonė ANHAMM GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Koferdamai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moers, Vokietija.

 4. ELB PROTECT HOCHWASSERSCHUTZSYSTEME DRESDEN

  Vokietija

  Įmonė ELB PROTECT HOCHWASSERSCHUTZSYSTEME DRESDEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Durys, slankiosios ir sulankstomos, namų, Koferdamai, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, bei Durys, slankiosios ir sulankstomos, namų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 5. GHS GROSS HOCHWASSERSCHUTZ

  Vokietija

  Įmonė GHS GROSS HOCHWASSERSCHUTZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, Koferdamai, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Winnenden, Vokietija.

 1. GOH GESELLSCHAFT FÜR OPERATIVEN HOCHWASSERSCHUTZ MBH

  Vokietija

  Įmonė GOH GESELLSCHAFT FÜR OPERATIVEN HOCHWASSERSCHUTZ MBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Architektai - projektavimo - konstravimo biurai, Elektriniai komponentai ir dalys, Koferdamai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Architektai - projektavimo - konstravimo biurai, bei Elektriniai komponentai ir dalys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 2. AQUAFENCE

  Vokietija

  Įmonė AQUAFENCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Durys, slankiosios ir sulankstomos, namų, Koferdamai, Tarpinės ir sandarinimo medžiagos, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, bei Durys, slankiosios ir sulankstomos, namų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 1. BSP GMBH ESD HOCHWASSERSCHUTZ

  Vokietija

  Įmonė BSP GMBH ESD HOCHWASSERSCHUTZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Durys, slankiosios ir sulankstomos, namų, Architektai - projektavimo - konstravimo biurai, Koferdamai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Durys, slankiosios ir sulankstomos, namų, bei Architektai - projektavimo - konstravimo biurai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wahlheim, Vokietija.

 2. COMET SRL

  Italija

  Įmonė COMET SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų sulenkimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių pastatų statyba, Koferdamai, Pramoninių pastatų statyba, bei Koferdamai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solaro (Mi), Italija.

 3. FIMAR S.R.L.

  Italija

  Įmonė FIMAR S.R.L., veikianti Plieno ir metalų sulenkimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių pastatų statyba, Koferdamai, Pramoninių pastatų statyba, bei Koferdamai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cusano Milanino (Mi), Italija.

 4. BOWATECH OERTEL E.K.

  Vokietija

  Įmonė BOWATECH OERTEL E.K., veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia concrete flooring pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Admannshagen Bargeshagen, Vokietija.

 5. LA TREVI MECCANICA S.R.L.

  Italija

  Įmonė LA TREVI MECCANICA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų sulenkimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninių pastatų statyba, Koferdamai, Pramoninių pastatų statyba, bei Koferdamai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chiarano (Tv), Italija.

 6. ECP GESELLSCHAFT FÜR GFK- SYSTEMLÖSUNGEN MBH

  Vokietija

  Įmonė ECP GESELLSCHAFT FÜR GFK- SYSTEMLÖSUNGEN MBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, bei Koferdamai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gadebusch, Vokietija.

 7. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE WITKOWSKI

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USLUGOWE WITKOWSKI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Koferdamai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Durys, sustiprintos ir atsparios ugniai - pramoninės, Vartai, Durys, sustiprintos ir atsparios ugniai - pramoninės, bei Vartai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Piastow, Lenkija.

 8. SELIT DÄMMTECHNIK G.M.B.H.

  Vokietija

  Įmonė SELIT DÄMMTECHNIK G.M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, bei Koferdamai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erbes-Büdesheim, Vokietija.

 1. BVT PARTNERI SIA

  Latvija

  Įmonė BVT PARTNERI SIA, – tai Grossista, veikianti Durys, pramoninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oro kondicionavimas, vėdinimas ir ventiliaciniai įrengimai, Koferdamai, Oro kondicionavimas, vėdinimas ir ventiliaciniai įrengimai, bei Koferdamai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riga, Latvija.

 2. HSP HOESCH SPUNDWAND UND PROFIL GMBH

  Vokietija

  Įmonė HSP HOESCH SPUNDWAND UND PROFIL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Koferdamai, bei Koferdamai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 3. MATERBUD PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO PRODUKCYJNE MIECZYSLAW PIETRZYK

  Lenkija

 4. BALDIN ENGINEERING S.R.L.

  Italija

 5. CASTAGNA

  Italija

 6. SOMIN SRL

  Italija