• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • konstrukcijos iš vamzdžių

Rezultatai

Konstrukcijos iš vamzdžių - Importas–eksportas

 1. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Mobitec knows all about creating the right curves in the right places. From the manual bending unit to the automated manufacturing cell: The finest bending technology is produced in our Swabian company headquarters. And in a modular design. Ultimately, we focus on the individual needs of our customers. We supply you with tailor-made high-tech machine concepts so that you don't have to bend over backwards to achieve optimum results. And we do this thoroughly using round solutions which are held in high esteem around the world. We fully understand our customers: At Mobitec, we want you to be completely happy. This is why, in addition to supplying you with sophisticated technology, we obviously also provide accurate measuring logs, top quality tools, thorough and personal advice as well as competent 24-hour service. Whereby this is not, of course, obvious at all. But that is exactly Mobitec's philosophy.

 2. LA METALGROS

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LA METALGROS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinės konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sunkiųjų katilų gamyba, Konstrukcijos iš vamzdžių, Sunkiųjų katilų gamyba, bei Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Margarita, Italija.

 3. COSIFER - CARPENTERIE METALLICHE LAVORI IN FERRO ED ACCIAIO

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė COSIFER - CARPENTERIE METALLICHE LAVORI IN FERRO ED ACCIAIO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinės konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, gates, metal structural work, Konstrukcijos iš vamzdžių, stainless steel machining, wrought iron gates, tig welding, metal welding, bei metal structures pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarno, Italija.

 4. FRIEDRICH LEY GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRIEDRICH LEY GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bochum, Vokietija.

 5. BURGAFLEX DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BURGAFLEX DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leutenbach, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. IMI-TECH GMBH

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė IMI-TECH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Weesen, Šveicarija.

 2. KOVONAX

  Čekijos Respublika

  Įmonė KOVONAX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mass production of furniture, medical articles, Medical Furniture, bei Wardrobes, beds and matching pieces pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bystrice Pod Hostynem, Čekijos Respublika.

 3. EDELTRAUD SMITKA BETRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Vokietija

  Įmonė EDELTRAUD SMITKA BETRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 4. DIETRICH INDUSTRIETECHNIK

  Vokietija

  Įmonė DIETRICH INDUSTRIETECHNIK, – tai Fornitore servizi, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Norderstedt, Vokietija.

 5. WPS - WATER PIPE SYSTEM GMBH

  Vokietija

  Įmonė WPS - WATER PIPE SYSTEM GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cable conduit accessories, pipes, water hoses, bei sewers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rain, Vokietija.

 1. SCHMITTERGROUP GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHMITTERGROUP GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stainless-steel pipe bends, laser welding, bei Pipe-bending work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thüngen, Vokietija.

 2. SATENE

  Prancūzija

  Įmonė SATENE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Žemdirbystės produktai, Konstrukcijos iš vamzdžių, bei Žemdirbystės produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Chatre, Prancūzija.

 1. VAN LEEUWEN BUIZEN GROEP

  Belgija

  Įmonė VAN LEEUWEN BUIZEN GROEP, – tai Multi-Category, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia merchant finished steel bars, valves, bei beams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilvoorde, Belgija.

 2. D.G.CARPENTERIA SRL

  Italija

  Įmonė D.G.CARPENTERIA SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal balconies for the building trade, security grid, bei stainless steel part machining pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rho, Italija.

 3. ŁUCZYŃSKI, ZAKŁAD URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH

  Lenkija

  Įmonė ŁUCZYŃSKI, ZAKŁAD URZĄDZEŃ ODPYLAJĄCYCH, – tai Multi-Category, veikianti Dulkių pašalinimo įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Dust-removal cartridge, technical consulting services for fans and air conditioning systems, silos, bei Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Końskie, Lenkija.

 4. ECT-ENTREPRISE DE CONSTRUCTIONS TUBULAIRES

  Liuksemburgas

  Įmonė ECT-ENTREPRISE DE CONSTRUCTIONS TUBULAIRES, – tai Fornitore servizi, veikianti Pastoliai ir kopėčios pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Konstrukcijos iš vamzdžių, tube scaffolding, assembly of tubular structures, bei installation of goods hoists pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Redange, Liuksemburgas.

 5. KE KELIT® KUNSTSTOFFWERK GESMBH

  Austrija

  Įmonė KE KELIT® KUNSTSTOFFWERK GESMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Linz, Austrija.

 6. W. FREI AG KLINGNAU

  Šveicarija

  Įmonė W. FREI AG KLINGNAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Klingnau, Šveicarija.

 7. ENGELS GMBH

  Vokietija

  Įmonė ENGELS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Krosnys, deginimo krosnys ir žaizdrai, pramoniniai, Žaizdrai, pramoniniai, Židiniai ir krosnys, papuošimai ir reikmenys, Konstrukcijos iš vamzdžių, Krosnys, deginimo krosnys ir žaizdrai, pramoniniai, Žaizdrai, pramoniniai, bei Židiniai ir krosnys, papuošimai ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 8. MACONS REY

  Ispanija

  Įmonė MACONS REY, – tai Distributore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, tube scaffolding, Keltuvai ir transporteriai, statybiniai, bei stays pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 1. ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU

  Vokietija

  Įmonė ZIRNGIBL GMBH ROHRLEITUNGS- UND ANLAGENBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Priešatominės slėptuvės, statyba, Kasimo darbai, Konstrukcijos iš vamzdžių, Vandens gavybos sistemos ir įrengimai, Priešatominės slėptuvės, statyba, bei Kasimo darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Regensburg, Vokietija.

 2. VENTURIA D.O.O.

  Slovėnija

  Įmonė VENTURIA D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dulkių pašalinimo įranga ir įrengimai, Oro filtravimo įrengimai, Atliekų pakartotinas panaudojimas ir perdirbimas, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Dulkių pašalinimo įranga ir įrengimai, Oro filtravimo įrengimai, Atliekų pakartotinas panaudojimas ir perdirbimas, bei Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bohinjska Bistrica, Slovėnija.

 3. MONTAŽE IN VARJENJE DEJAN KUNŠEK S.P.

  Slovėnija

  Įmonė MONTAŽE IN VARJENJE DEJAN KUNŠEK S.P., – tai Fornitore servizi, veikianti Plieno ir metalų suvirinimas - darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Nerūdijantis plienas, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Konstrukcijos iš vamzdžių, Nerūdijantis plienas, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Senovo, Slovėnija.

 4. STEELWORKSOLUTIONS.LTD

  Malta

  Įmonė STEELWORKSOLUTIONS.LTD, – tai Fornitore servizi, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Katilų gamyba jūrų laivynui, welding, heavy metal structural work, Konstrukcijos iš vamzdžių, bei Katilų gamyba jūrų laivynui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Julian's, Malta.

 5. HUSSON INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Įmonė HUSSON INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron playground furniture for garden and park, bei playground pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi LAPOUTROIE, Prancūzija.

 6. KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA SPOL. S R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Siurbliai, Specialiojo ir aukštos kokybės plieno liejimas, Konstrukcijos iš vamzdžių, Siurbliai, bei Specialiojo ir aukštos kokybės plieno liejimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brno 12, Čekijos Respublika.

 7. APPARATEBAU ROMAN ADLER, INH. TORSTEN ADLER FACHBETRIEB NACH WHG

  Vokietija

  Įmonė APPARATEBAU ROMAN ADLER, INH. TORSTEN ADLER FACHBETRIEB NACH WHG, – tai Fornitore servizi, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, Metaliniai bokštai, Konstrukcijos iš vamzdžių, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, Metaliniai bokštai, bei Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Burg, Vokietija.

 8. FABER ART CARPENTERIA

  Italija

  Įmonė FABER ART CARPENTERIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron hanging cabinets, iron railings, bei wing gates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Città Sant Angelo, Italija.

 9. JIANGXI HONGLI INDUSTRIAL & TRADING CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė JIANGXI HONGLI INDUSTRIAL & TRADING CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Taizhou, Kinija.

 10. IMPACT INDUSTRY BRNO A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė IMPACT INDUSTRY BRNO A.S., – tai Multi-Category, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konstrukcijos iš vamzdžių, Konstrukcijos, aliuminio, Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Konstrukcijos iš vamzdžių, Konstrukcijos, aliuminio, bei Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rosice U Brna , Čekijos Respublika.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Konstrukcijos iš vamzdžių - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

882 Įmonės