• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • laistymas ir drėkinimas - paslaugos

Rezultatai

Laistymas ir drėkinimas - paslaugos - Importas–eksportas

 1. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Ispanija

  Įmonė MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puente Del Río-Adra, Ispanija.

 2. RICOTREBOL

  Ispanija

  Įmonė RICOTREBOL, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening, Silica sand, bei loam pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guadarrama-Madrid, Ispanija.

 3. AQUAGRI

  Portugalija

  Įmonė AQUAGRI, – tai Fornitore servizi, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oeiras, Portugalija.

 4. OTECH SAS

  Prancūzija

  Įmonė OTECH SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, irrigation hose reel, bei parameters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puyoo, Prancūzija.

 5. OTECH 40

  Prancūzija

  Įmonė OTECH 40, – tai Distributore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, irrigation hose reel, trucks for irrigation, bei automatic watering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mont De Marsan, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. IRRIFILTERS

  Ispanija

  Įmonė IRRIFILTERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, accessories for watering systems, bei watering system design pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alfaro (la Rioja), Ispanija.

 2. SAS ACN-CHEMICALS

  Prancūzija

  Įmonė SAS ACN-CHEMICALS, – tai Venditore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 3. ENERFORE

  Ispanija

  Įmonė ENERFORE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio mašinos, advice for solar energy, Žemės ūkio mašinos, technical consultancy, bei forest machinery work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Almeria, Ispanija.

 4. RIEGOS DEL DUERO SA

  Ispanija

  Įmonė RIEGOS DEL DUERO SA, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Purškimo sistemos, watering system installation, automatic watering systems, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Purškimo sistemos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olmedo-Valladolid, Ispanija.

 5. GIVAL FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė GIVAL FRANCE, – tai Distributore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi BOUC BEL AIR, Prancūzija.

 1. L'ARC EN CIEL

  Prancūzija

  Įmonė L'ARC EN CIEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, automatic watering, automatic irrigators, bei tensiometers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arudy, Prancūzija.

 2. MOTOTECHA, UAB

  Lietuva

  Įmonė MOTOTECHA, UAB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Pieninių mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Pieninių mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi BERCIUNU K., PANEVEZIO R., Lietuva.

 1. PLASTIC-PUGLIA

  Italija

  Įmonė PLASTIC-PUGLIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Polyethylene tubes and pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monopoli, Italija.

 2. PAKEL

  Turkija

  Įmonė PAKEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden watering, bei cow's milk cheeses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 3. GRUPO CHAMARTIN

  Ispanija

  Įmonė GRUPO CHAMARTIN, – tai Fornitore servizi, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ciempozuelos, Ispanija.

 4. AQUA'TEC

  Prancūzija

  Įmonė AQUA'TEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hydrovalves, bei dosing pumps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vonnas, Prancūzija.

 5. COMERCIAL DE RIEGOS

  Ispanija

  Įmonė COMERCIAL DE RIEGOS, – tai Distributore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sprayers, Hydraulic line connectors, bei filters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Agramunt, Ispanija.

 6. TRAXCO S.A.

  Ispanija

  Įmonė TRAXCO S.A., veikianti Purškimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaragoza, Ispanija.

 7. STDRUPPEL

  Nyderlandai

  Įmonė STDRUPPEL, – tai Grossista, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dordrecht, Nyderlandai.

 8. CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA

  Italija

  Įmonė CONSORZIO DI BONIFICA DELLA NURRA, – tai Fornitore servizi, veikianti Melioracijos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Sanitarinė patikra, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sassari, Italija.

 1. CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO

  Italija

  Įmonė CONSORZIO COMUNI BACINO IMBRIFERO MONTANO DEL TICINO, veikianti Melioracijos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Sanitarinė patikra, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Varese, Italija.

 2. RIEGOS COSTASOL,S.L.

  Ispanija

  Įmonė RIEGOS COSTASOL,S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sprayers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malaga, Ispanija.

 3. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA

  Italija

  Įmonė CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA VAL DI CHIANA ROMANA E VAL DI PAGLIA, veikianti Melioracijos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Sanitarinė patikra, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chiusi, Italija.

 4. DEEPDROP

  Ispanija

  Įmonė DEEPDROP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Málaga, Ispanija.

 5. KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH

  Vokietija

  Įmonė KREBS UND PARTNER NATURDUNG U. ABPRODUKTEVERW. MBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stüdenitz-schönermark, Vokietija.

 6. CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI

  Italija

  Įmonė CONSORZIO DI BONIFICA DUGALI, veikianti Melioracijos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Sanitarinė patikra, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cremona, Italija.

 7. CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA

  Italija

  Įmonė CONSORZIO PER LA BONIFICA DELLA CAPITANATA, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sanitarinė patikra, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monteverde, Italija.

 8. CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA

  Italija

  Įmonė CONSORZIO DI BONIFICA PIANURA DI FERRARA, veikianti Melioracijos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Sanitarinė patikra, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ferrara, Italija.

 9. ECOEDILMONT S.R.L.

  Italija

  Įmonė ECOEDILMONT S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Melioracijos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Sanitarinė patikra, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Dorligo Della Valle-Dolina, Italija.

 10. ASSOCIAZIONE D'IRRIGAZIONE OVEST SESIA

  Italija

  Įmonė ASSOCIAZIONE D'IRRIGAZIONE OVEST SESIA, veikianti Melioracijos darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Sanitarinė patikra, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Sanitarinė patikra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vercelli, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai