• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • lakštai banguoti iš juodųjų metalų

Rezultatai

Lakštai banguoti iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. SIEGMETALL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIEGMETALL GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Haiger, Vokietija.

 2. HNB NORDBLECHE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HNB NORDBLECHE GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Holdorf, Vokietija.

 3. ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ACHENBACH GMBH METALLTECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Covers for conveyor belts, Achenbach covers, Conveyor belt covers, Conveyor belt protective covers, protective caps, Conveyor belt cover, Conveyor belt enclosure, Hoods for conveyor belts, bei Covers for conveyors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wilnsdorf, Vokietija.

 4. PERFIQUINA

  Portugalija

  Įmonė PERFIQUINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Stogo dangų medžiagos, corrugated sheets, galvanized sheet metal, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ponte De Vagos, Portugalija.

 5. MAAS PROFILE GMBH

  Vokietija

  Įmonė MAAS PROFILE GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ilshofen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FEILMEIER AG

  Vokietija

  Įmonė FEILMEIER AG, – tai Grossista, veikianti Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Santechninės armatūros instaliavimas, Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Santechninės armatūros instaliavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osterhofen, Vokietija.

 2. ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD

  Kipras

  Įmonė ANGASTINIOTES BROS STEEL LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia purlins pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nicosia, Kipras.

 3. O-METALL DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė O-METALL DEUTSCHLAND GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dahme, Vokietija.

 4. ETS VANDEVOORDE XAVIER

  Belgija

  Įmonė ETS VANDEVOORDE XAVIER, – tai Venditore, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielinis tinklas, suvirintas, Vamzdžiai, plieno, Sliding doors accessories, Round reinforcing bars, Vielinis tinklas, suvirintas, bei Vamzdžiai, plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boussu Lez Walcourt, Belgija.

 5. MALTE JESS BETRIEBE GMBH

  Vokietija

  Įmonė MALTE JESS BETRIEBE GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Owschlag, Vokietija.

 1. TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG

  Austrija

  Įmonė TABORSKY VERTRIEBSGESELLSCHAFT M.B.H.& CO KG, – tai Grossista, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gramatneusiedl, Austrija.

 2. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  Izraelis

  Įmonė AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, corrugated roofing, bei Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ashdod, Izraelis.

 1. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Krievija

 2. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  Italija

 3. FB TECNO

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FB TECNO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Plienas, Smulkios metalinės detalės, Trading in steel, mould steel, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Tool steels, Plienas, bei vacuum furnace components pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 4. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O, – tai Grossista, veikianti Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siedlce, Lenkija.

 5. D'ANTINO (S.A.S.)

  Italija

 6. PAVONELLO CARMELA S.R.L.

  Italija

 7. SPECTUS SYSTEMS (DORMANT) LIMITED

  Jungtinė Karalystė

 8. AUXILIAR LAMINADORA ALAVESA SA

  Ispanija

  Įmonė AUXILIAR LAMINADORA ALAVESA SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, bei Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aramaio, Ispanija.

 1. FERRAU S.P.A.

  Italija

  Įmonė FERRAU S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Bėgiai iš juodųjų metalų, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, bei Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Selvazzano Dentro, Italija.

 2. OMNIFER S.R.L.

  Italija

 3. SIKA S.R.L.

  Italija

  Įmonė SIKA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, special structural shapes for frames, bending of metal structural shapes, bei special tubular sections pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casier, Italija.

 4. RETORAS

  Lietuva

  Įmonė RETORAS, – tai Grossista, veikianti Juostos iš geležies ir plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai gaminiai iš metalo, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Pramoniniai gaminiai iš metalo, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mazeikiai, Lietuva.

 5. S IZAGUIRRE SA

  Ispanija

  Įmonė S IZAGUIRRE SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, bei Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Usurbil, Ispanija.

 6. PROFILAGE OUEST SA

  Prancūzija

  Įmonė PROFILAGE OUEST SA, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, bei Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L'hermitage, Prancūzija.

 7. C.I.P. S.P.A.

  Italija

 8. LAVOR FERRO

  Italija

 9. EUROPROFILI S.R.L.

  Italija

 10. METAL PROFILI S.R.L.

  Italija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai