• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų

Rezultatai

Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. FRANKEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRANKEN FAHRZEUGTECHNIK GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wallersdorf, Vokietija.

 2. BLECHCON GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BLECHCON GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 3. FB TECNO

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė FB TECNO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Plienas, Smulkios metalinės detalės, Trading in steel, mould steel, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Tool steels, Plienas, bei vacuum furnace components pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 4. HP-POLYTECHNIK OHG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HP-POLYTECHNIK OHG, – tai Fornitore servizi, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 5. BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH

  Vokietija

  Įmonė BRAUN METALL VERTRIEBS GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, vario, brass tapes, aluminium sheeting, Lakštai ir juostos, vario, bei stainless steel foils pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Graben-Neudorf, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LASERHUB GMBH

  Vokietija

  Įmonė LASERHUB GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 2. JORDAN GMBH

  Vokietija

  Įmonė JORDAN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Raddestorf, Vokietija.

 3. SAVI SERBATOI

  Italija

  Įmonė SAVI SERBATOI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, bei Pramoninių pastatų statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Calendasco, Italija.

 4. METALOFFCUTS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė METALOFFCUTS, – tai Distributore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Liverpool, Jungtinė Karalystė.

 5. SAVOJNI SRL

  Italija

  Įmonė SAVOJNI SRL, – tai Subfornitore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Šalto valcavimo plieno juosta, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, custom-cut, bei Šalto valcavimo plieno juosta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncalieri, Italija.

 1. METAL ROLLING SERVICES

  Prancūzija

  Įmonė METAL ROLLING SERVICES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, nickel silver strips for industry, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vannes, Prancūzija.

 2. EISELE BLECHBEARBEITUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė EISELE BLECHBEARBEITUNG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schwaigern, Vokietija.

 1. ACALIN

  Belgija

  Įmonė ACALIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Nerūdijantis plienas, Strypai iš spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ans, Belgija.

 2. METALVIN EXPORT SLU

  Ispanija

  Įmonė METALVIN EXPORT SLU, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium sheets, carpentry works, Titanium bars, bei Titanium tube pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cartagena, Ispanija.

 3. H. PEPPING WERKZEUG-UND APPARATEBAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė H. PEPPING WERKZEUG-UND APPARATEBAU GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 4. NOVAPROFIL

  Prancūzija

  Įmonė NOVAPROFIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tignieu-Jameyzieu, Prancūzija.

 5. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgija

  Įmonė STAALHANDEL STERNOTTE CH, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Trading in steel, iron products, bei steel sheet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hasselt, Belgija.

 6. LONGOFER

  Marokas

  Įmonė LONGOFER, veikianti Plienas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tit Mellil, Marokas.

 7. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Čekijos Respublika

  Įmonė PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų, Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų, Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lipnik Nad Becvou, Čekijos Respublika.

 8. MOPLAS INTERNATIONAL

  Marokas

  Įmonė MOPLAS INTERNATIONAL, veikianti Plastmasės - pusgaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi El Jadida, Marokas.

 1. EURO-K

  Ukraina

  Įmonė EURO-K, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, pewter, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiev, Ukraina.

 2. STANSTECHNIEK GAANDEREN BV

  Nyderlandai

  Įmonė STANSTECHNIEK GAANDEREN BV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia punching, bei prototypes built pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaanderen, Nyderlandai.

 3. W. MÜLLER U. CO. GMBH

  Vokietija

  Įmonė W. MÜLLER U. CO. GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Metalų apdorojimo nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, bei Metalų apdorojimo nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grafing b. München, Vokietija.

 4. MAYERS METALS

  Belgija

  Įmonė MAYERS METALS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, bei non-ferrous metal recycling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 5. SOTOMET

  Prancūzija

  Įmonė SOTOMET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chatellerault, Prancūzija.

 6. ME.CO.M. SNC

  Italija

  Įmonė ME.CO.M. SNC, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Katilų gamyba, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Katilų gamyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Camposampiero (Pd), Italija.

 7. VANZOLINI SRL

  Italija

  Įmonė VANZOLINI SRL, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Plieno ir metalų lankstymas, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma (Rm), Italija.

 8. EMET SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė EMET SP. Z O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Pramoninių pastatų statyba, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, bei Pramoninių pastatų statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Szczecinek, Lenkija.

 9. MOSTEN ALLOY CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė MOSTEN ALLOY CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Shanghai, Kinija.

 10. LOGSTOR INDUSTRY

  Danija

  Įmonė LOGSTOR INDUSTRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Logstor, Danija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 917 Įmonės