• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • lakštai ir juostos- švino

Rezultatai

Lakštai ir juostos- švino - Importas–eksportas

 1. JL GOSLAR GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  JL Goslar GmbH has been an expert in the processing of lead, tin and their alloys at our production location in Goslar for over a hundred years. We supply our exacting customers from the worlds of industry and research with forward-looking products and personalised service from our three business divisions of radiation shielding, apparatus construction and anodes – worldwide. Our success story is based on our philosophy, which we pursue without compromise. We blend the best from a spirit of innovation and a sense of tradition. With us, you are IN SAFE HANDS. We constantly strive for solutions that are even safer, more efficient, better value and better for the environment. Thanks to daring new approaches in the past, we now have some exclusive techniques that make us a popular partner, both at home and abroad. The people behind it and the excellent services they provide every day when working in vibrant markets, supported by leading technology and their own expertise.

 2. ARSLAN METAL SANAYI VE TICARET A.S

  Turkija

  Verified by europages badge

  1964 m. įkurta bendrovė "Arslan Metal" yra pagrindinė aukščiausios kokybės švino ir vario gaminių gamintoja Turkijoje. Skirdami daug dėmesio detalėms, mes siūlome platų vario gaminių asortimentą, pritaikytą tiksliai pagal mūsų klientų specifikacijas. Nesvarbu, ar mūsų vario gaminiai skirti elektros pramonei, stogų dengimui, ar įvairioms kitoms reikmėms, jie yra minkšti, kieti ir pusiau kieti. "Arslan Metal" gamybos procesas apima tikslų vario skysčio liejimą į viršų, po to kruopštų presavimą arba valcavimą, kad būtų pagaminti aukštos kokybės vario gaminiai. Visi mūsų vario gaminiai yra 100 % elektrolitiniai, pasižymintys išskirtiniu 58, 50 mikrometrų vienam siemensui laidumu, gaunami iš A klasės katodų. Mūsų platų gaminių asortimentą sudaro: -vario lakštai -vario šynos -vario juostelės -vario strypai -variniai vamzdžiai -Suvynioti variniai vamzdžiai -variniai profiliai -Lygiai suvyniotas varis Variniai vamzdžiai - variniai vamzdžiai blynai -Svino lakštas, ritinys -švino strypai Įsipareigoję laikytis aukščiausių aplinkosaugos, kokybės ir sąnaudų konkurencingumo standartų, kiekvienas mūsų verslo veiklos aspektas atspindi mūsų atsidavimą meistriškumui. Be to, mūsų būgnų lėkštės kruopščiai gaminamos rankomis, užtikrinant neprilygstamą kokybę ir rezonansą. Be to, strypų tekinimo gaminiai yra preciziškai pagaminti naudojant CNC šveicariško tipo automatines tekinimo stakles, todėl užtikrinamas nuoseklumas ir tikslumas. Susisiekite su mumis ir gaukite daugiau informacijos !

 3. MOLTON-WEB ROLING GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MOLTON-WEB ROLING GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Freren, Vokietija.

 4. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LAM LAVORAZIONE PIOMBO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, bei Lakštai ir juostos, švino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Collegno, Italija.

 5. PTB SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PTB SYSTEMTECHNIK GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wiesbaum, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SYMANZIK STAHL-, METALL- UND ANLAGENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wolfenbüttel, Vokietija.

 2. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Italija

  Įmonė CO.M.E.T.A. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, bei Lakštai ir juostos, švino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ardea, Italija.

 3. GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė GLOBOND ALUMINUM CLADDING MATERIALS CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Daliang, Kinija.

 4. CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH

  Vokietija

  Įmonė CHEM-TEC BERT H. NAUJOKS GMBH, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mülheim-Kärlich, Vokietija.

 5. EKOR KURSUN METAL

  Turkija

  Įmonė EKOR KURSUN METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheets of lead, lead, bei lead and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Şehitkamil, Turkija.

 1. ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI

  Turkija

  Įmonė ISTANBUL KURSUN VE METAL SANAYI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheets of lead pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, lead shot, Lakštai ir juostos, švino, Aggregates, bei lead profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stolberg, Vokietija.

 1. GLOCON METALS LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GLOCON METALS LTD., – tai Grossista, veikianti Prekyba juodosios metalurgijos produktais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, cast iron bars, bronze sheets in copper and brass, Lakštai ir juostos, švino, bei Titanium bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 2. GENA METALL GMBH

  Vokietija

  Įmonė GENA METALL GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, bei Lakštai ir juostos, švino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leipzig, Vokietija.

 3. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Vokietija

  Įmonė DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, bei Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leverkusen, Vokietija.

 4. EURO-K

  Ukraina

  Įmonė EURO-K, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, pewter, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiev, Ukraina.

 5. KORTSA

  Turkija

  Įmonė KORTSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH

  Vokietija

  Įmonė S.S.E. EHLENBRÖKER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, Elektros generatoriai, Lakštai ir juostos, švino, bei Elektros generatoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Friesenheim, Vokietija.

 7. DELTA GROUP

  Turkija

  Įmonė DELTA GROUP, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 8. KEMMETECH LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė KEMMETECH LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, Putplastis, guminis ir plastmasinis, Lakštai ir juostos, švino, bei Putplastis, guminis ir plastmasinis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tonbridge, Jungtinė Karalystė.

 1. KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ

  Čekijos Respublika

  Įmonė KOVOHUTE PRIBRAM, A.S. NQ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, Švinas ir švino lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, bei Švinas ir švino lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pribram, Čekijos Respublika.

 2. ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ANTON SCHNEIDER SÖHNE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos, švino pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mönchengladbach, Vokietija.

 3. UZIMET B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė UZIMET B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, bei Lakštai ir juostos, švino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rijswijk Zh, Nyderlandai.

 4. PAVUSIN D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė PAVUSIN D.O.O., veikianti Stogo dangų medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, Švinas ir švino lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, bei Švinas ir švino lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jastrebarsko, Kroatija.

 5. KC DIEROVNA, SPOL. S R.O.

  Slovakija

 6. BRITANNIA REFINED METALS LTD

  Jungtinė Karalystė

 7. C:MET GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė C:MET GMBH, – tai Grossista, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas - lydiniai, Lakštai ir juostos, alavo, Švinas ir švino lydiniai, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, bei Alavas - lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wendelstein, Vokietija.

 8. BRAUN GMBH FOLIEN-PRÄGETECHNIK

  Vokietija

  Verified by europages badge

  People who share the same enthusiasm! That's what our employees want to be for customers in every business area and is the motto they embody in the Braun Group. As a medium-sized family business, we want to create an open, friendly and engaged environment in our daily work. We strive to be a classic example of a well-established corporate culture in Baden-Württemberg, a state renowned for its ideas and inventors. We think globally and act locally in our external engagement: Whether in our support for social facilities or in sponsoring sports. The Braun Group sets the standard in quality and influence. With our experience and technical expertise, we work together with you to take your product forwards. Experienced, quick and highly reliable. We seek out challenges. Online data in purchasing and sales plays a crucial role in ensuring that we are always able to give our customers the most up-to-date advice.

 9. THYSSENKRUPP SCHULTE GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG EISENMETALL, STUTTGART

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Thanks to many years of co-operation with manufacturing plants and partners in the metal trade, we have the best contacts in the procurement market. Special solutions and urgent demands can therefore be realised at short notice. Contemporary service-oriented thinking is more than just providing and trading materials. As a good consultant and problem-solver, we see your requirements as our job. The perfect combination is generally what turns a service into a quality service – having the desired product of the right quality available at the right time and at the right price. The interplay of these factors ensures the long-term success of our customers. Our extraordinarily wide range of products in an extensive material warehouse for non-ferrous semi-finished products ensures fast and flexible order processing. We supply you with aluminium, copper, brass, bronze, nickel silver, stainless steel and many other special materials or alloys in the form of strips, sheets, plates, rods, pipes, profiles and much more. We offer not only standard products but also diameters that are less common, thin or thick, as well as intermediate and special dimensions, special formats and special products. Take advantage of the advisory service provided by our experienced metal specialists – regardless of whether you are interested in lead-free alloys or the possible applications of different alloys or strengths.

 10. METAL SEM DI SPERANZA ENNIO

  Italija

  Įmonė METAL SEM DI SPERANZA ENNIO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, bei Švinas ir švino lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giovanni Teatino, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai