• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos

Rezultatai

Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos - Importas–eksportas

 1. LONGHI FRATELLI SAS

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LONGHI FRATELLI SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, bei Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barlassina, Italija.

 2. NOVA TEK S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė NOVA TEK S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Casaloldo, Italija.

 3. TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO

  Italija

  Įmonė TECNOMETAL DI: DI NINNO VICO, – tai Distributore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gutter channels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Raiano, Italija.

 4. AMBROSINI G.T. SRL

  Italija

  Įmonė AMBROSINI G.T. SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei milling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 5. HA DA MADENCILIK

  Turkija

  Įmonė HA DA MADENCILIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. TI ELLE SNC

  Italija

  Įmonė TI ELLE SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų tekinimas, cnc punching, metal punching, Plieno ir metalų tekinimas, bei metal bending pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monterenzio, Italija.

 2. LOGSTEEL, S.L.

  Ispanija

  Įmonė LOGSTEEL, S.L., – tai Distributore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia galvanised steel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gijon, Ispanija.

 3. COM.BA.S. S.R.L.

  Italija

  Įmonė COM.BA.S. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal cages for caps, production of sealed finished products, crown caps, bei plastic plugs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Napoli, Italija.

 4. DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė DONGGUAN XINKE METAL TECHNOLOGY CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheet metal, metal stamping, sheet metal and aluminium pre-painted in various colours, bei stamping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguan, Kinija.

 5. ANH THY CO., LTD.

  Vietnamas

  Įmonė ANH THY CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ho Chi Minh City, Vietnamas.

 1. RAMTEX-TRADING

  Baltarusija

  Įmonė RAMTEX-TRADING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Minsk, Baltarusija.

 2. INTERSTAL S.A

  Lenkija

  Įmonė INTERSTAL S.A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheet cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kraków, Lenkija.

 1. VOISIN SA

  Prancūzija

  Įmonė VOISIN SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, bei fine panel work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bayeux, Prancūzija.

 2. JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD.

  Kinija

  Įmonė JIANGYIN KEMAO METAL PRODUCTS,.CO. LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jiangyin, Kinija.

 3. NRG DI CASADEI MARCO

  Italija

  Įmonė NRG DI CASADEI MARCO, – tai Fornitore servizi, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia heat insulation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castrocaro Terme, Italija.

 4. SIMON STEEL LLC

  Honkongas

  Įmonė SIMON STEEL LLC, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Specialusis plienas, Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, white sheet metal, Specialusis plienas, stainless steel, bei Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hong Kong, Honkongas.

 5. TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI

  Turkija

  Įmonė TOSAC SAC SAN VE TIC LTD ŞTI, – tai Grossista, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ACTIVE ENGINEERING (GB) LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marlow, Jungtinė Karalystė.

 7. RÉZMŰHELY KFT

  Vengrija

  Įmonė RÉZMŰHELY KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fountain pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Szentendre, Vengrija.

 8. WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė WUXI BAILE SHEET METAL CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cold rolled metal strip, bei galvanized steel sheet products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wuxi, Kinija.

 1. HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė HAOMEI INDUSTRY CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium, bei aluminium strip pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zhengzhou, Kinija.

 2. INDUMET

  Belgija

  Įmonė INDUMET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, bei tin plate packaging pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bressoux, Belgija.

 3. MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI.

  Turkija

  Įmonė MUMCU TENEKE SAN. VE TIC.LTD.STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia packaging boxes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gönen, Turkija.

 4. BASTEELOS, S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė BASTEELOS, S.R.O., veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, Lakavimas - plieno ir metalų, Plieno ir metalų suvirinimas - darbai, Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos, Lakavimas - plieno ir metalų, bei Plieno ir metalų suvirinimas - darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osek, Čekijos Respublika.

 5. BHAVNA STRIPS PROCESSORS PVT LTD

  Indija

  Įmonė BHAVNA STRIPS PROCESSORS PVT LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mumbai, Indija.

 6. ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė ZHONGSHAN RANDA METAL MATERIAL CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhongshan, Kinija.

 7. SPOJMONT OSTRAVA S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė SPOJMONT OSTRAVA S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sheet metal cutting, bei steel sheet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ostrava Marianske Hory, Čekijos Respublika.

 8. CHUMEN SEALED PARTS FACTORY

  Kinija

  Įmonė CHUMEN SEALED PARTS FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhejiang Province China, Kinija.

 9. SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD

  Kinija

  Įmonė SHAANXI K-TEX INDUSTRIES CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia molybdenum pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shaanxi, Kinija.

 10. DINGSHENG ALUMINIUM GROUP

  Kinija

  Įmonė DINGSHENG ALUMINIUM GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas ir juostos iš baltos (alavuotos) skardos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium sheets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hangzhou, Kinija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai