• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • langustai

Rezultatai

Langustai - Importas–eksportas

 1. FISHERIES INTL

  Mauritanija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Esame žvejybos įmonė ir šaldytos laive, šaldytos sausumoje ir šviežios žuvies eksportuotoja iš Mauritanijos į Dakhlą. Esame įsikūrę Mauritanijoje - Vakarų Afrikoje ir Vokietijoje. Žvejojame ir eksportuojame iš savo žvejybos vietų į Europą; Afriką; arabų šalis ir Aziją bei Kanadą. Esame įmonė, kuri laikosi Europos Sąjungos ir Amerikos Sąjungos nubalsuotų sankcijų. Tai reiškia, kad neprekiaujame su šalimis, kurioms taikomos ekonominės sankcijos, tokiomis kaip: Kuba, Rusija, Venesuela........ Mūsų laive užšaldyta žuvis, užšaldyta žvejybos laivuose, ir sausumoje užšaldyta žuvis atitinka rekomenduojamą žuvų apdorojimo būdą, talpyklos ir šaldymo įrenginiai atitinka Europos teisės aktų reikalavimus. Mūsų žuvies savybės yra šios: - Baltymai: 60-70 proc. - Riebalai: 4-10 %. - Mineralinės druskos: 2-4 %. Visiems klientams rekomenduojama atsiųsti mums ketinimo pirkti laišką (LOI), kuriame būtina nurodyti: - bendrą perkamą kiekį - tikslius prašomų žuvų dydžius - galutinė paskirties vieta - moksliniai žuvų pavadinimai

 2. MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR

  Prancūzija

  Įmonė MADANILLE - VANILLE DE MADAGASCAR, – tai Grossista, veikianti Prieskoniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langustai, Langustai, bei pure vanilla extract pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castanet Tolosan, Prancūzija.

 3. VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE

  Ispanija

  Įmonė VIVEROS VIUDA E HIJOS DE JERÓNIMO IZAGUIRRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langustai, frozen seafood, bei Langustai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aginaga-Usurbil-Gipuzkoa, Ispanija.

 4. TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL

  Italija

  Įmonė TECNO IMPIANTI INTERNATIONAL SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Langustai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia shellfish washing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Riccione, Italija.

 5. LEHNHERR S.A.

  Šveicarija

  Įmonė LEHNHERR S.A., – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėlavandeniai vėžiai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, Langustai, Gėlavandeniai vėžiai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, bei Langustai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bevaix, Šveicarija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. INTERPRAL ULYSSE

  Prancūzija

 2. JONCOUR EUGENE

  Prancūzija