• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • liejimo formos stiklui ir krištolui

Rezultatai

Liejimo formos stiklui ir krištolui - Importas–eksportas

 1. DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®

  Turkija

  Įmonė DERYA M.D.M SAN. VE TIC. A.S / GLASSYMOULD®, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia accessories and spare parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pendik / Istanbul, Turkija.

 2. NOVAMOULES

  Prancūzija

  Įmonė NOVAMOULES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Formos ir modeliai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Formos ir modeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Givors, Prancūzija.

 3. BBE, LDA.

  Portugalija

  Įmonė BBE, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marinha Grande, Portugalija.

 4. RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė RAMPF TOOLING SOLUTIONS GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų formavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Presformos, plastmasių ir gumos pramonei, Liejimo formos stiklui ir krištolui, Rankiniai įrankiai be variklių, Dervos, Presformos, plastmasių ir gumos pramonei, Liejimo formos stiklui ir krištolui, Rankiniai įrankiai be variklių, bei Dervos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grafenberg, Vokietija.

 5. KÖCKERT-FORMENBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė KÖCKERT-FORMENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų formavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Formos ir modeliai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, Formos ir modeliai, bei Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weiden, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ARC TOOLING

  Prancūzija

  Įmonė ARC TOOLING, – tai Multi-Category, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aire Sur La Lys, Prancūzija.

 2. MOLDES VIDRIOFUSING

  Argentina

  Įmonė MOLDES VIDRIOFUSING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia steel dies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Martinez, Argentina.

 3. BOTTERO S.P.A.

  Italija

  Įmonė BOTTERO S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ugniai atsparios medžiagos ir gaminiai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, Ugniai atsparios medžiagos ir gaminiai, bei Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cuneo, Italija.

 4. SAVAM S.R.L.

  Italija

  Įmonė SAVAM S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rozzano, Italija.

 5. PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO

  Italija

  Įmonė PIB ENGINEER DI BORACE GIACOMINO, – tai Subfornitore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brusaporto, Italija.

 1. THOR INTERNATIONAL

  Kolumbija

  Įmonė THOR INTERNATIONAL, – tai Fornitore servizi, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi La Estrella, Kolumbija.

 2. REVIMAC S.R.L.

  Italija

  Įmonė REVIMAC S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montecchio Maggiore, Italija.

 1. DUERED S.P.A.

  Italija

  Įmonė DUERED S.P.A., – tai Grossista, veikianti Optiniai prietaisai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, bei Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 2. ADELIO LATTUADA S.R.L.

  Italija

  Įmonė ADELIO LATTUADA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carbonate, Italija.

 3. FOR.EL. S.P.A.

  Italija

  Įmonė FOR.EL. S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roncade, Italija.

 4. S.G.F. S.R.L.

  Italija

  Įmonė S.G.F. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villabate, Italija.

 5. BAVELLONI S.P.A.

  Italija

  Įmonė BAVELLONI S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Deimantiniai įrankiai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, Deimantiniai įrankiai, bei Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lentate Sul Seveso, Italija.

 6. CHIPI GLASS S.R.L.

  Italija

  Įmonė CHIPI GLASS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lonate Pozzolo, Italija.

 7. PUDSEY MOULD CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PUDSEY MOULD CO LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Precizinio liejimo formos, Precizinio liejimo formos, bei moulds for glass containers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pudsey, Jungtinė Karalystė.

 8. MACOTEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė MACOTEC S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rogolo, Italija.

 1. ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L.

  Italija

  Įmonė ELETTROMECCANICA BOVONE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ovada, Italija.

 2. ROSSELLI MACCHINE S.R.L.

  Italija

  Įmonė ROSSELLI MACCHINE S.R.L., veikianti Sunkvežimių pagalbos ir buksyravimo tarnybos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reggio Nell'emilia, Italija.

 3. SVEMA

  Italija

  Įmonė SVEMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barberino Tavarnelle, Italija.

 4. TOPFINE INDUSTRY LIMITED

  Kinija

  Įmonė TOPFINE INDUSTRY LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chouzhou Road Yiwu City Zhejiang, Kinija.

 5. OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L.

  Italija

  Įmonė OFFICINE CARRARETTO LORIS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casale Sul Sile, Italija.

 6. INTERMOLDE - MOLDES VIDREIROS INTERNACIONAIS, LDA

  Portugalija

  Įmonė INTERMOLDE - MOLDES VIDREIROS INTERNACIONAIS, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marinha Grande, Portugalija.

 7. MACH S.R.L.

  Italija

  Įmonė MACH S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Morimondo, Italija.

 8. ARCANGELI PIETRO SNC

  Italija

  Įmonė ARCANGELI PIETRO SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia moulds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Murano, Italija.

 9. BDF INDUSTRIES S.P.A.

  Italija

  Įmonė BDF INDUSTRIES S.P.A., veikianti Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vicenza, Italija.

 10. METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA.

  Portugalija

  Įmonė METAVIL - EMPRESA TRANSFORMADORA METALO VIDREIRA, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Formos ir modeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liejimo formos stiklui ir krištolui, bei Liejimo formos stiklui ir krištolui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Benta, Portugalija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai