• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • mėsa ir mėsos gaminiai

Rezultatai

Mėsa ir mėsos gaminiai - Importas–eksportas

 1. LES FERMIERS D'ARGOAT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LES FERMIERS D'ARGOAT, – tai Grossista, veikianti Kiaušiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - importas-eksportas, Mėsa ir mėsos gaminiai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ploufragan, Prancūzija.

 2. CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė CAN KIKU ARTESANOS DE LA CARNE, – tai Distributore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sūriai, veal, pork, mutton, poultry meat, Sūriai, hamburger, bei BOTIFARRAS pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant Feliu De Guixols-Girona, Ispanija.

 3. JOKO GASTRONOMIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė JOKO GASTRONOMIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gastronomija - firminiai patiekalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Amatų reikmenys, gastronomic product, Gastronomic products, pork, authentic recipes, deli meats, beef cold cuts, bei dressed game products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lyon, Prancūzija.

 4. GOLDEN MEAT SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė GOLDEN MEAT SRL, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Importas–eksportas - atstovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, Mėsa ir mėsos gaminiai, beef, fresh beef, meats, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, fresh pork, meat processing, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Desenzano Del Garda, Italija.

 5. ILCO FOOD

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ILCO FOOD, – tai Grossista, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršiena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, Jautiena - mėsos gaminiai, Veršiena - mėsos gaminiai, Skerdienos atliekos, bei Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rungis Cedex, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL

  Italija

  Įmonė AGRIFOOD TOSCANA SOC. AGROALIMENTARE ARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, finocchiona, buffalo-milk mozzarellas, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei burrata cheese pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barberino Di Mugello, Italija.

 2. COURTIN HERVOUET

  Prancūzija

  Įmonė COURTIN HERVOUET, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Žąsies kepenėlės, Mėsa ir mėsos gaminiai, Mėsa, virta ir konservuota, Žąsies kepenėlės, halal certification, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rungis, Prancūzija.

 3. CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C.

  Italija

  Įmonė CR ONLINE SHOP S.N.C DI NICOLA CINI & C., – tai Venditore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marciano Della Chiana, Italija.

 4. HANS ADLER OHG

  Vokietija

  Įmonė HANS ADLER OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kumpis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bonndorf, Vokietija.

 5. SAN BONO SRL

  Italija

  Įmonė SAN BONO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, dressed mixed meat products, bacon, Mėsa, virta ir konservuota, bei pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ponte Dell'olio, Italija.

 1. JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO

  Ispanija

  Įmonė JAMONES Y EMBUTIDOS JUAN FERNÁNDEZ S.L. EL BIERZO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Toral De Los Vados-León-España, Ispanija.

 2. BONSABOR

  Ispanija

  Įmonė BONSABOR, – tai Distributore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Salamanca, Ispanija.

 1. WINDAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė WINDAU GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Salamis, bei Rillettes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harsewinkel, Vokietija.

 2. FRIGORIFICO ANDINO S.A

  Čilė

  Įmonė FRIGORIFICO ANDINO S.A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen pork, bei frozen beef pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quilicura, Santiago,, Čilė.

 3. ÁNGEL ARÉVALO

  Ispanija

  Įmonė ÁNGEL ARÉVALO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sandėliai - šaltas krovinių laikymas, Mėsa ir mėsos gaminiai, quartering room, Sandėliai - šaltas krovinių laikymas, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 4. NAVARRETINTO IBERICOS

  Ispanija

  Įmonė NAVARRETINTO IBERICOS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alcobendas-Madrid, Ispanija.

 5. EMBUTIDOS LEFRAMA

  Ispanija

  Įmonė EMBUTIDOS LEFRAMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tudela (navarra), Ispanija.

 6. POLSKAMP S.A.

  Lenkija

  Įmonė POLSKAMP S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen bird meat, bei turkey meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wiązowna, Lenkija.

 7. Frigorífico Karmac Spa

  Čilė

  Įmonė Frigorífico Karmac Spa, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Veršių ir galvijų skerdimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, boned meat, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santiago, Čilė.

 8. MARMO

  Belgija

  Įmonė MARMO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Butchers - meat, meal preparation, bei meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Molenstede, Belgija.

 1. COENEN & CO

  Belgija

  Įmonė COENEN & CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta mėsa pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa ir mėsos gaminiai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa ir mėsos gaminiai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, bei butcher's shop pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lummen, Belgija.

 2. FRIGO

  Belgija

  Įmonė FRIGO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, beef, bei veal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antwerpen, Belgija.

 3. VITESSE

  Belgija

  Įmonė VITESSE, – tai Grossista, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grobbendonk, Belgija.

 4. EXPORTACION DE DELICIAS S.L.

  Ispanija

  Įmonė EXPORTACION DE DELICIAS S.L., – tai Distributore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Iberian hams, bei Iberian chorizo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coslada, Ispanija.

 5. LESAGE ET FILS

  Prancūzija

  Įmonė LESAGE ET FILS, – tai Distributore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chemy, Prancūzija.

 6. JAMONES ARROYO

  Ispanija

  Įmonė JAMONES ARROYO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia raw ham pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puertollano, Ispanija.

 7. ISMAELS KEBAB S.L

  Ispanija

  Įmonė ISMAELS KEBAB S.L, – tai Distributore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alcala De Guadaira, Ispanija.

 8. NUTRIALIZ, LDA

  Portugalija

  Įmonė NUTRIALIZ, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia regional salamis, fresh meats, cooked meats export, bei sausages pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leiria, Portugalija.

 9. VIANDES DE CORRÈZE

  Prancūzija

  Įmonė VIANDES DE CORRÈZE, – tai Grossista, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saint-Viance, Prancūzija.

 10. BISON&CO

  Belgija

  Įmonė BISON&CO, – tai Grossista, veikianti Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bison meat, bei meat import export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bastogne, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Mėsa ir mėsos gaminiai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

12 618 Įmonės