• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • mėsa skardinėse

Rezultatai

Mėsa skardinėse - Importas–eksportas

 1. GOUT DE CANARD LTD

  Bulgarija

  Įmonė GOUT DE CANARD LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Šunys - maistas, Konservai, Paštetai, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Šunys - maistas, bei Konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rakovski, Bulgarija.

 2. SAS LE REVELOIS

  Prancūzija

  Įmonė SAS LE REVELOIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, Mėsa skardinėse, Preserves, bei Whole block duck foie gras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Revel, Prancūzija.

 3. EUROTRADER BUSINESS SRL

  Rumunija

  Įmonė EUROTRADER BUSINESS SRL, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėrimai, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, Mėsa skardinėse, Mėsa ir mėsos gaminiai, Gėrimai, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, Mėsa skardinėse, bei Mėsa ir mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 4. KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC)

  Krievija

  Įmonė KURGAN MEAT PROCESSING PLANT STANDART (SATURN LLC), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Paštetai, Konservuoti mėsos gaminiai, Mėsa skardinėse, Maisto produktai - importas-eksportas, Paštetai, Konservuoti mėsos gaminiai, Mėsa skardinėse, bei Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 5. LA DESPENSA DE DULCINEA

  Ispanija

  Įmonė LA DESPENSA DE DULCINEA, – tai Distributore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vynai - Ispanija, household products distribution, Vynai - Ispanija, bei Flavoured vinegars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Roda, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O.

  Slovakija

  Įmonė DUKACSO TRADE, SPOL. S R.O., – tai Venditore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai, Konservuotos daržovės, Konservuoti vaisiai, Mėsa skardinėse, Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai, Konservuotos daržovės, Konservuoti vaisiai, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kvetoslavov , Slovakija.

 2. BERJAC VIANDES

  Prancūzija

  Įmonė BERJAC VIANDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Mėsa skardinėse, Konservuoti mėsos gaminiai, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Mėsa skardinėse, bei Konservuoti mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nantes, Prancūzija.

 3. LTD KUBLEI

  Kazachstanas

  Įmonė LTD KUBLEI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Uralsk City, Kazachstanas.

 4. OVI

  Belgija

  Įmonė OVI, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, virta ir konservuota, Mėsa, virta ir konservuota, bei Snack Foods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olen, Belgija.

 5. RITAL D

  Latvija

  Įmonė RITAL D, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia smoked meats, bei prepared meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Daugavpils, Latvija.

 1. MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė MASOKOMBINAT PLZEN S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Mėsa skardinėse, Mėsa, virta ir konservuota, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Mėsa skardinėse, bei Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plzen 3, Čekijos Respublika.

 2. MEXICAN CORNER S.L

  Ispanija

  Įmonė MEXICAN CORNER S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Villaviciosa De Odon, Ispanija.

 1. DAVIN CONSERVERIE

  Prancūzija

  Įmonė DAVIN CONSERVERIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sauces pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carpentras, Prancūzija.

 2. JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE

  Čekijos Respublika

  Įmonė JEDNOTA, SPOTREBNÍ DRUZSTVO V HODONÍNE, – tai Multi-Category, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cukrus, Konservuotos daržovės, Mėsa skardinėse, Sūriai, Cukrus, Konservuotos daržovės, Mėsa skardinėse, bei Sūriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hodonín , Čekijos Respublika.

 3. JAKOB HERSCHLER + CO. KG

  Vokietija

  Įmonė JAKOB HERSCHLER + CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konservuoti mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gastronomija - firminiai patiekalai, Žąsies kepenėlės, Mėsa skardinėse, Gastronomija - firminiai patiekalai, Žąsies kepenėlės, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heppenheim, Vokietija.

 4. ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS

  Lenkija

  Įmonė ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chicken, bei meat meals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wolbórz, Lenkija.

 5. COERTJENS

  Belgija

  Įmonė COERTJENS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia goulash, bei ready to serve tinned meat dishes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Lenaarts, Belgija.

 6. PAX COMMERCIUM

  Turkija

  Įmonė PAX COMMERCIUM, – tai Grossista, veikianti Džiovinti vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sveikata - maisto produktai, Mėsa skardinėse, Fresh fruits and vegetables, Sveikata - maisto produktai, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kocaeli, Turkija.

 7. FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė FRIEDRICH POLL GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, užšaldyta džiovinta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, Konservuoti mėsos gaminiai, Mėsa skardinėse, bei Konservuoti mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vorchdorf, Austrija.

 8. C. CARNEVALE (UK) LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė C. CARNEVALE (UK) LTD, – tai Fornitore servizi, veikianti Konservuoti mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Mėsa skardinėse, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 1. GREISINGER GMBH

  Austrija

  Įmonė GREISINGER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, Mėsa, užšaldyta džiovinta, Mėsa, džiovinta, Mėsa skardinėse, Mėsa, užšaldyta džiovinta, bei Mėsa, džiovinta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Münzbach, Austrija.

 2. TATRAKON SPOL.S R.O.

  Slovakija

  Įmonė TATRAKON SPOL.S R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poprad , Slovakija.

 3. HAMÉ SLOVAKIA SPOL. S R.O.

  Slovakija

  Įmonė HAMÉ SLOVAKIA SPOL. S R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistas kūdikiams, bei Maistas kūdikiams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stupava , Slovakija.

 4. PROMARISCO SRL

  Moldavija

  Įmonė PROMARISCO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tinned beef, bei tinned pork pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chisinau, Moldavija.

 5. MCKEAN FOODS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MCKEAN FOODS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Konservuoti mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos ir mėsos gaminių konservai, Mėsa skardinėse, Mėsos ir mėsos gaminių konservai, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Glasgow, Jungtinė Karalystė.

 6. JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT"

  Baltarusija

  Įmonė JSC "SLUCK MEAT - PROCESSING PLANT", – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa skardinėse pramonės šakoje. Ji taip pat veikia salami, bei tinned meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sluck, Baltarusija.

 7. ETABLISSEMENTS CANCE

  Prancūzija

  Įmonė ETABLISSEMENTS CANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, Konservuoti mėsos gaminiai, Mėsa skardinėse, bei Konservuoti mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villeneuve, Prancūzija.

 8. BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL

  Prancūzija

  Įmonė BIOPORC LA NATURE LA SAVEUR SARL, veikianti Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Châtaigneraie, Prancūzija.

 9. MAISON LEMBERT

  Prancūzija

  Įmonė MAISON LEMBERT, veikianti Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beynac Et Cazenac, Prancūzija.

 10. GORAL, SPOL. S R.O.

  Slovakija

  Įmonė GORAL, SPOL. S R.O., – tai Multi-Category, veikianti Mėsos ir mėsos gaminių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa skardinėse, bei Mėsa skardinėse pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolné Vestenice , Slovakija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai