• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • mėsos kapojimo įrengimai įmonėms

Rezultatai

Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms - Importas–eksportas

 1. C.EL.ME. SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  C.EL.ME. is a long-established leader in the catering machines sector. It operates according to UNI ISO 9001 standards. Products include electric gravity and vertical slicers for meat, sausages, cheese and bread, in anodized aluminium and stainless steel, in both automatic and gear formats; mincers and graters for delicatessens and butchers, almond cutters for patisseries and gourmet restaurants, cutters for vegetables and mozzarella and cabbage shredders for use in hotels, restaurants, canteens and cafeterias.

 2. GARBY ANKA S.A

  Graikija

  Įmonė GARBY ANKA S.A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skerdyklų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir konditerijos gaminių mechaninis tešlos maišymas, Lukštenimo ir trynimo mašinos, Maišyklės ir trynimo mašinos maisto paruošimo pramonei, Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, Duonos ir konditerijos gaminių mechaninis tešlos maišymas, Lukštenimo ir trynimo mašinos, Maišyklės ir trynimo mašinos maisto paruošimo pramonei, bei Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ag.i. Rentis, Graikija.

 3. EGGERMONT

  Belgija

  Įmonė EGGERMONT, – tai Grossista, veikianti Mėsos kapojimo ir malimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, small electrical goods for the kitchen, bei kitchen utensils for institutions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ieper, Belgija.

 4. BEAUVAL

  Belgija

  Įmonė BEAUVAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos pjaustymas, Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, Mėsos pjaustymas, Lamb, fresh butchered products, bei Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lessines, Belgija.

 5. MAVIC S.R.L.

  Italija

  Įmonė MAVIC S.R.L., – tai Grossista, veikianti Kumpio pjaustymo įrengimai mėsinėms ir rūkytų gaminių parduotuvėms pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos kapojimo ir malimo mašinos, Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, Mėsos kapojimo ir malimo mašinos, bei Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oggiona Con Santo Stefano, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN

  Vokietija

  Įmonė BRUNNER GMBH KÜCHEN- UND METZGEREIMASCHINEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pjaustymo įrengimai, vaisiams ir daržovėms pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, Skerdyklų mašinos ir įrengimai, Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, bei Skerdyklų mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reichenau, Vokietija.

 2. HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN

  Vokietija

  Įmonė HARTMANN GMBH PRODUKTION UND VERTRIEB VON FLEISCHWAREN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, bei Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warendorf, Vokietija.

 3. AMADO CARDENES SA

  Ispanija

  Įmonė AMADO CARDENES SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepimo grotelės, pramoninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Mėsos kapojimo įrengimai įmonėms, bei Kavos virimo aparatai, profesionalūs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Las Palmas De Gran Canari, Ispanija.

 4. WILK INTERNATINAL - POLAND SP. Z O.O.

  Lenkija

 5. INTERMIK SP. Z O.O.

  Lenkija

 1. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Prancūzija

  Įmonė STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, veikianti Mėsos kapojimo ir malimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsos sūdymo įrengimai, Sausainių gamybos mašinos ir įrengimai, Skerdyklų mašinos ir įrengimai, Dešrų virimo ir rūkymo įrengimai, Mėsos sūdymo įrengimai, Sausainių gamybos mašinos ir įrengimai, Skerdyklų mašinos ir įrengimai, bei Dešrų virimo ir rūkymo įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solesmes, Prancūzija.