• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • mašinos ir įrengimai- naudotos ir patikrintos

Rezultatai

Mašinos ir įrengimai- naudotos ir patikrintos - Importas–eksportas

 1. MYSCRAPMACHINE

  Liuksemburgas

  Verified by europages badge

  Įmonė MYSCRAPMACHINE, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Perdirbimo mašinos ir įrengimai, Griovimo mašinos ir įrengimai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Smulkinimo ir malimo mašinos, Automobiliniai kranai, Perdirbimo mašinos ir įrengimai, Collection, recycling, elimination waste, building work, bei Recycling equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Luxembourg, Liuksemburgas.

 2. KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KORTHO KENNZEICHNUNGSSYSTEME VERTRIEBS-GMBH, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Paderborn, Vokietija.

 3. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Banderolių klijavimo mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Plastikinė pakuotė, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, strap tightener, automatic wrapping machine, bei Fully automatic strapping machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Goldkronach, Vokietija.

 4. SKS MACHINES

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė SKS MACHINES, – tai Fornitore servizi, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naudotos mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, Plytų gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Metalai - mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Naudotos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Willebroek, Belgija.

 5. TRIMEX

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė TRIMEX, – tai Distributore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sandėlių nuoma, Drabužiai - dėvėti, Tekstilė - išsaugojimas ir perdirbimas, second hand clothing, second-hand clothing for professionals, manufacture and collection of rags and used clothing, used textile sorted rugs, Used Contarini baler, bei bale gripper for forklift pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nimes, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SOPEM

  Belgija

  Įmonė SOPEM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popieriaus gamybos mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriaus pjaustymo mašinos ir įrengimai, Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Popieriaus pjaustymo mašinos ir įrengimai, Popieriaus ir kartono gamybos mašinos ir įrengimai, Machines - import-export, bei Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soignies, Belgija.

 2. APT INTERNATIONAL

  Belgija

  Įmonė APT INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Deinze, Belgija.

 3. A+P SERVICE E.K

  Vokietija

  Įmonė A+P SERVICE E.K, – tai Multi-Category, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jork, Vokietija.

 4. IT DISCOUNT

  Belgija

  Įmonė IT DISCOUNT, – tai Distributore, veikianti Nešiojamieji kompiuteriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mobilieji telefonai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Importas–eksportas - informatika, Mobilieji telefonai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Importas–eksportas - informatika, bei smartphone accessory pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 5. DMG MORI SEIKI EUROPE AG

  Šveicarija

  Įmonė DMG MORI SEIKI EUROPE AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Frezavimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, milling machines, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, CNC router, bei machining centres pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Winterthur, Šveicarija.

 1. M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH

  Austrija

  Įmonė M.T. HYDRAULIKEXPRESS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rohr Im Gebirge, Austrija.

 2. TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING

  Vokietija

  Įmonė TUERER MACHINERY BROKERS & CONSULTING, – tai Venditore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Homburg Vor Der Höhe, Vokietija.

 1. KAZI TANI

  Prancūzija

  Įmonė KAZI TANI, – tai Distributore, veikianti Dailidžių mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, Importas - eksportas, mechanika, Aliuminio statinių gamybos mašinos ir įrengimai, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, Importas - eksportas, mechanika, Aliuminio statinių gamybos mašinos ir įrengimai, bei Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nevers, Prancūzija.

 2. ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE

  Vokietija

  Įmonė ULRICH KOPP MASCHINENSERVICE, – tai Distributore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neuwied, Vokietija.

 3. MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MERLIN CONTROL SYSTEMS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Richmond, North Yorks, Jungtinė Karalystė.

 4. MICROTEC GMBH

  Vokietija

  Įmonė MICROTEC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bobingen, Vokietija.

 5. MEL CANMAKING MACHINERY

  Ispanija

  Įmonė MEL CANMAKING MACHINERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Arrubal, Ispanija.

 6. ASSET-TRADE

  Vokietija

  Įmonė ASSET-TRADE, – tai Venditore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tools and machinery for metalworking, bei industrial assessors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Krefeld, Vokietija.

 7. WEBER GMBH

  Vokietija

  Įmonė WEBER GMBH, – tai Multi-Category, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tikrinimo įranga, Ypatingos konstrukcijos transporto priemonės ir įrengimai, Tikrinimo įranga, bei Ypatingos konstrukcijos transporto priemonės ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aschaffenburg, Vokietija.

 8. PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė PTF MASCHINENHANDELSGESELLSCHAFT MBH, – tai Distributore, veikianti Pramoninės štampavimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimas, staklių dalys ir reikmenys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Metalų apdorojimas, staklių dalys ir reikmenys, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, used machines, bei shearing machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gammertingen, Vokietija.

 1. SCOLARI SRL

  Italija

  Įmonė SCOLARI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Paderno F.c. (bs), Italija.

 2. MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO.

  Turkija

  Įmonė MAKIK MACHINERY CONSULTANCY FOREIGN TRADE IND. LTD. CO., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia construction of gas-fired power plants, used generator units, bei International trade pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 3. APER DIAMOND SL

  Ispanija

  Įmonė APER DIAMOND SL, – tai Distributore, veikianti Metalų poliravimo staklės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Naudotos mašinos ir įrengimai, Poliravimo medžiagos, Abrazyvinės medžiagos metalų šlifavimui, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Naudotos mašinos ir įrengimai, Poliravimo medžiagos, bei Abrazyvinės medžiagos metalų šlifavimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leganes, Ispanija.

 4. AKW APPARATE + VERFAHREN GMBH

  Vokietija

  Įmonė AKW APPARATE + VERFAHREN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai, Plant construction, bei Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hirschau, Vokietija.

 5. AMANN WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė AMANN WERKZEUGMASCHINEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, Metalų apdorojimo staklės, milling machines, bei sanding machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Unterschleißheim, Vokietija.

 6. WIKO PALETTIER UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė WIKO PALETTIER UND FÖRDERTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medicininiai ir chirurginiai prietaisai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Remontas - pramonės įranga, Tekstilės ir drabužių importas - eksportas, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Remontas - pramonės įranga, Tekstilės ir drabužių importas - eksportas, bei Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwarzenfeld, Vokietija.

 7. DIPL. ING. RENÉ REICHENBACH

  Vokietija

  Įmonė DIPL. ING. RENÉ REICHENBACH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Grimmen, Vokietija.

 8. STEREMAT GALVANIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė STEREMAT GALVANIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų terminis apdorojimas, bei Plieno ir metalų terminis apdorojimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 9. SINGER & SOHN GMBH

  Vokietija

  Įmonė SINGER & SOHN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto pramonės mašinos ir įrengimai, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, Maisto pramonės mašinos ir įrengimai, Prekių apdorojimo sistemos, konvejerinės, bei systems and equipment for processing meat and sausages pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erasbach, Vokietija.

 10. PRESSMETALL GUNZENHAUSEN GALSTERER & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė PRESSMETALL GUNZENHAUSEN GALSTERER & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštinis metalas štampavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pramoniniai produktai, Remontas - pramonės įranga, Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos, Plastmasės - pramoniniai produktai, Remontas - pramonės įranga, bei Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gunzenhausen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Mašinos ir įrengimai- naudotos ir patikrintos - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

1 374 Įmonės