• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. BSN TRADING

  Belgija

  Verified by europages badge

  BSN TRADING is a company that specializes in wholesale sales of electrical appliances, tooling, children's toys and kitchen items. Since it was set up, BSN TRADING has committed to supply its customers with high quality products at keen prices. It has a full product catalogue, ranging from small electrical goods to major appliances, as well as DIY tools, children’s toys and kitchen accessories. The breadth of this range ensures that customers can find everything they need in one spot, offering a practical solution for their procurement needs. For further details, don't hesitate to contact us!

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Italija

  Verified by europages badge

  Slicer model S220/AF, made in an anodized aluminium alloy makes for fast cleaning and absolute hygiene. The cutting thickness regulator ranges from 0 to 15 mm and is very precise allowing decimal adjustments. The sharpener is easy to assemble, which thus simplifies the user's work and guarantees perfect cutting and product efficiency over time.

 3. FRAMACO SERVICES

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRAMACO SERVICES, – tai Fornitore servizi, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Frepillon, Prancūzija.

 4. HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Eutin Ot Neudorf, Vokietija.

 5. KID CATERING EQUIPMENT

  Jungtinė Karalystė

  Verified by europages badge

  Įmonė KID CATERING EQUIPMENT, – tai Distributore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Gėrimų automatai, Mikrobangų krosnelės, Gėrimų pramonės mašinos ir įrengimai, Gėrimų automatai, bei Mikrobangų krosnelės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ness, Jungtinė Karalystė.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, – tai Grossista, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kepykla - Mašinos ir įranga, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Parduotuvių įranga, Patalpų valymo sistemos ir procesas, kepykla - Mašinos ir įranga, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Parduotuvių įranga, bei Patalpų valymo sistemos ir procesas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 2. SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH, – tai Grossista, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Emmerich, Vokietija.

 3. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė A.Z HORECA EQUIPEMENTS, – tai Distributore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Kavos virimo aparatai, profesionalūs, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, bei Kavos virimo aparatai, profesionalūs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lodelinsart (charleroi), Belgija.

 4. SAT GRANDI CUCINE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SAT GRANDI CUCINE, – tai Fornitore servizi, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Viryklės, bei Viryklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Perugia, Italija.

 5. ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C., – tai Grossista, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Figline E Incisa Valdarno, Italija.

 1. ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Breitenfurt Bei Wien, Austrija.

 2. LAVANGO ENGINEERING LT

  Lietuva

 1. FRANKELIA SRL

  Italija

  Įmonė FRANKELIA SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Baldai - viešbučiams, barams, kavinėms ir restoranams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, industrial refrigerators, industrial refrigeration plant and equipment, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, bei shop furnishings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giuseppe Vesuviano, Italija.

 2. ETS ROUSSEL

  Prancūzija

  Įmonė ETS ROUSSEL, – tai Distributore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Baillet En France, Prancūzija.

 3. PANEM INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Įmonė PANEM INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, kepykla - Mašinos ir įranga, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, bei kepykla - Mašinos ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Crèche, Prancūzija.

 4. CLERINOX

  Belgija

  Įmonė CLERINOX, – tai Grossista, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Virtuviniai garų surinktuvai, Baldai viešojo maitinimo įstaigoms, Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai, Virtuviniai garų surinktuvai, installation of professional kitchens, bei Baldai viešojo maitinimo įstaigoms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beauraing, Belgija.

 5. MATORECA

  Belgija

  Įmonė MATORECA, – tai Distributore, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Kavinių ir barų mašinos ir įrengimai, Restoranų įranga, refrigerated cabinet, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Kavinių ir barų mašinos ir įrengimai, bei Restoranų įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Namur, Belgija.

 6. CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES

  Turkija

  Įmonė CAFE RESTAURANT DISPLAYCASE INDUSTRIAL KITCHEN SHOWCASES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen utensils for institutions, industrial freezing equipment, bei display windows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. MCR EQUIPEMENTS

  Prancūzija

  Įmonė MCR EQUIPEMENTS, – tai Distributore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia professional kitchens, supplies for bread manufacturers, equipment for bakeries, bei machines for bakeries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Lambert De La Potherie, Prancūzija.

 8. YAMANLAR METAL INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Turkija

  Įmonė YAMANLAR METAL INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Restoranų įranga, grill ovens, burner, bei Restoranų įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 1. PAELLERAS EL CID

  Ispanija

  Įmonė PAELLERAS EL CID, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia braziers, bei household items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torrent-Valencia, Ispanija.

 2. SOLEM MAKINE DANISMANLIK VE DIS TIC AS

  Turkija

  Įmonė SOLEM MAKINE DANISMANLIK VE DIS TIC AS, – tai Distributore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maišikliai (mikseriai), gas burners for bakers' ovens, Maišikliai (mikseriai), bei pasta makers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 3. DC PRODUCTS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DC PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial dishwashers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wells, Jungtinė Karalystė.

 4. PINHA, LDA

  Portugalija

  Įmonė PINHA, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skrudintuvės (buitinės), electric fryers, bei Skrudintuvės (buitinės) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Águeda, Portugalija.

 5. M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS

  Graikija

  Įmonė M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Namų apyvokos prietaisai (elektriniai), importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, small electrical appliances, bei wholesale electrical appliances pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stavroupoli, Graikija.

 6. TELFER

  Ispanija

  Įmonė TELFER, – tai Fornitore servizi, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen hoods for communities, bei wok cookers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 7. HOTELIS - HENRIQUES & CAMPELO, LDA.

  Portugalija

  Įmonė HOTELIS - HENRIQUES & CAMPELO, LDA., – tai Distributore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial kitchens, industrial laundries, bei food sector distribution pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Braga, Portugalija.

 8. ERSOZ MUTFAK

  Turkija

  Įmonė ERSOZ MUTFAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia kitchen utensils for institutions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 9. SOMEPRODUCTS

  Belgija

  Įmonė SOMEPRODUCTS, – tai Fornitore servizi, veikianti Viešbučių, barų, kavinių ir restoranų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės, Indų plovimo mašinos įstaigoms, Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai, Cleansing products - industrial, Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės, bei Indų plovimo mašinos įstaigoms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 10. DRN ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Turkija

  Įmonė DRN ENDÜSTRIYEL MUTFAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Viryklės, industrial kitchens, fryers for institutions, bei Viryklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Maisto gamybos cechų mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

2 473 Įmonės