• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • marcipanai

Rezultatai

Marcipanai - Importas–eksportas

 1. CARAMBELLE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė CARAMBELLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, confectioner's products, Utensils, dyes, Food colourings, moulds, forms for biscuits, moulds for sweets, bei Kitchenware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fondettes, Prancūzija.

 2. HWB NUSSWELT GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HWB NUSSWELT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Pakavimas, almonds, hazelnuts, pistachios, macadamia nuts, pine nuts, Marcipanai, bei crunchy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Husum, Vokietija.

 3. PASTICCERIA FRANCALANZA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė PASTICCERIA FRANCALANZA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Keksai, panettone, doved-shaped easter cakes, Marcipanai, almond pastries, Keksai, pastry making workshop, bei confectionery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gravina Di Catania, Italija.

 4. SÜSS & LECKER BEATRIX NEEGE E.K.

  Vokietija

  Įmonė SÜSS & LECKER BEATRIX NEEGE E.K., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gelsenkirchen, Vokietija.

 5. MACLEAN ALMENDRAS HELLÍN SL

  Ispanija

  Įmonė MACLEAN ALMENDRAS HELLÍN SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia almonds, bei nibbed almonds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hellín, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FRISCHMANN - MARZIPAN GMBH

  Vokietija

  Įmonė FRISCHMANN - MARZIPAN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duonos ir pyrago gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Marcipanai, marzipan decorations, chocolate, bei liquors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Liebenzell, Vokietija.

 2. RUTH GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė RUTH GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kepinių presformos ir padėklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakavimo medžiagos, popierius ir kartonas, Marcipanai, Pakavimo medžiagos, popierius ir kartonas, Food colourings, chocolate, bei Marcipanai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bochum-Wattenscheid, Vokietija.

 3. PÉCHÉS GOURMANDS

  Prancūzija

  Įmonė PÉCHÉS GOURMANDS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, Konditerija, Marcipanai, Keksai, Konditerija, bei Marcipanai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Six Fours Les Plages, Prancūzija.

 4. TRIAS GALETES-BISCUITS

  Ispanija

  Įmonė TRIAS GALETES-BISCUITS, veikianti Sausainių gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, Marcipanai, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, twice-baked, bei biscuit factory pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi SANTA COLOMA DE FARNERS - GIRONA, Ispanija.

 5. ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH

  Vokietija

  Įmonė ODENWÄLDER MARZIPAN KONDITOREI GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saldumynai su šokoladu, Saldainiai su karamele, marzipan decorations, Saldumynai su šokoladu, bolts, bei Saldainiai su karamele pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weilbach, Vokietija.

 1. J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė J. G. NIEDEREGGER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nuga, bei Nuga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lübeck, Vokietija.

 2. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nuga, Nuga, chocolate, bei almonds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stockelsdorf, Vokietija.

 1. SCHELSHORN-FOODLINE

  Vokietija

  Įmonė SCHELSHORN-FOODLINE, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Džiovinti vaisiai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Marcipanai, Žuvys, Džiovinti vaisiai, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, bei Marcipanai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freiburg, Vokietija.

 2. ALATURKA KURUYEMIS SEKERLEME GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turkija

  Įmonė ALATURKA KURUYEMIS SEKERLEME GIDA SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, pistachios, pumpkin seeds, solar blankets, bei Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gaziantep, Turkija.

 3. CAFE-KONDITOREI - SECKAUER LEBKUCHEN - REGNER GMBH & CO KG

  Austrija

  Įmonė CAFE-KONDITOREI - SECKAUER LEBKUCHEN - REGNER GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Kakava ir šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Reklaminės dovanėlės ir reikmenys, Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje, Kakava ir šokoladas, Saldumynai su šokoladu, bei Reklaminės dovanėlės ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seckau, Austrija.

 4. WOLF-DIETMAR EIBENSTEINER GES.M.B.H.

  Austrija

  Įmonė WOLF-DIETMAR EIBENSTEINER GES.M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, Kakava ir šokoladas, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, bei Kakava ir šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 5. BACKTRAUM

  Vokietija

  Įmonė BACKTRAUM, – tai Distributore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Marcipanai, Duonos ir pyrago gaminiai, Žuvys, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Marcipanai, bei Duonos ir pyrago gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eggenthal, Vokietija.

 6. MOLL MARZIPAN GMBH

  Vokietija

  Įmonė MOLL MARZIPAN GMBH, – tai Grossista, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marzipan decorations, marzipan, bei crunchy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 7. ADORATIO SCHOKOLADENKUNST NASCHWERK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ADORATIO SCHOKOLADENKUNST NASCHWERK GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, Kakava ir šokoladas, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, bei Kakava ir šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Struppen Ot Thürmsdorf, Vokietija.

 8. SCHOKOLADENA

  Vokietija

  Įmonė SCHOKOLADENA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, Kakava ir šokoladas, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, bei Kakava ir šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mechernich, Vokietija.

 1. MAISTER KG

  Austrija

  Įmonė MAISTER KG, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Marcipanai, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Žuvys, Marcipanai, Duonos ir pyrago gaminiai, bei Kepiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waidhofen An Der Thaya, Austrija.

 2. BETTY ´S SUGAR DREAMS GMBH

  Vokietija

  Įmonė BETTY ´S SUGAR DREAMS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Duonos gaminiai, kepti kepykloje, Marcipanai, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, bei Duonos gaminiai, kepti kepykloje pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 3. MARZIPANSTUDIO RIEGER

  Vokietija

  Įmonė MARZIPANSTUDIO RIEGER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, Kakava ir šokoladas, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, bei Kakava ir šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 4. HANSE BONBON GMBH

  Vokietija

  Įmonė HANSE BONBON GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Marcipanai, Cukrus, Žuvys, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Marcipanai, bei Cukrus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weyhe, Vokietija.

 5. LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė LÜBECKER MARZIPAN-FABRIK V. MINDEN & BRUHNS GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nuga, Nuga, almonds, bei hazelnuts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stockelsdorf / Lübeck, Vokietija.

 6. WIEBOLD CONFISERIE GMBH &CO KG

  Vokietija

  Įmonė WIEBOLD CONFISERIE GMBH &CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, Kakava ir šokoladas, Duonos ir pyrago gaminiai, Kepiniai, Cukrus, bei Kakava ir šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elmshorn, Vokietija.

 7. CONFISERIE ISABELLA KARL BLÖCHL

  Austrija

  Įmonė CONFISERIE ISABELLA KARL BLÖCHL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marcipanai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Cukrus, Kakava ir šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Duonos ir pyrago gaminiai, Cukrus, Kakava ir šokoladas, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Linz, Austrija.

 8. BAYERN-HASELNUSS MAYER

  Vokietija

  Įmonė BAYERN-HASELNUSS MAYER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Džiovinti vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Maisto produktai - importas-eksportas, Marcipanai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neumarkt-Sankt Veit, Vokietija.

 9. AVELLANA GMBH HASELNUSSGROSSHANDEL

  Vokietija

  Įmonė AVELLANA GMBH HASELNUSSGROSSHANDEL, – tai Grossista, veikianti Džiovinti vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Maisto produktai - importas-eksportas, Marcipanai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frechen, Vokietija.

 10. HOFGUT UNTERBACH

  Vokietija

  Įmonė HOFGUT UNTERBACH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Džiovinti vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marcipanai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Maisto produktai - importas-eksportas, Marcipanai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Owingen, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai