• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • margarinas

Rezultatai

Margarinas - Importas–eksportas

 1. ROYALE LACROIX

  Belgija

  Verified by europages badge

  Since 1930 Royale Lacroix has provided margarines and fats for the dining table, cooking and for professionals, including the food industry, biscuits, confectionery, traditional and industrial bread making as well as an organic range. In our consumer range, margarines for the dining table and cooking, as well as a whole range for spreading on bread and sandwiches. Unbeatable organoleptic qualities. Indisputable taste and flavour.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė SCHEDRO LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistinis aliejus ir riebalai, Saldumynai be šokolado, Maistiniai riebalai, Augalinis aliejus, sunflower oil, ketchup, mayonnaise, Refined sunflower oil, bei Tomato sauce pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 3. AIGREMONT

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė AIGREMONT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistinis aliejus ir riebalai, Augalinis aliejus, fats, Maistinis aliejus ir riebalai, Augalinis aliejus, food lubricant, release agent, beef fat, bei Green energy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Awirs-Flemalle, Belgija.

 4. ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bielsko-Biala, Lenkija.

 5. KOMPLET BENELUX

  Liuksemburgas

  Įmonė KOMPLET BENELUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cukrus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bakery products, sesame seeds, Margarinas, bei moulds for sweets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Drinklange, Liuksemburgas.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SARL MATEG

  Alžyras

  Įmonė SARL MATEG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia margarine, organic margarine, margarine for bakeries, bei margarine for pastrymaking pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oran, Alžyras.

 2. BEKO GMBH

  Vokietija

  Įmonė BEKO GMBH, – tai Grossista, veikianti Maistiniai riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Margarinas, bei sunflower oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 3. VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Margarinas, frozen desserts, frozen pastries, bei greases pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 4. SIA

  Prancūzija

  Įmonė SIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jogurto gamybos įrengimai, bei Jogurto gamybos įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Louviers, Prancūzija.

 5. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgija

  Įmonė VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistiniai riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Vienos pyragas ir bandelės, sauces, frozen bakery products, Margarinas, bei Vienos pyragas ir bandelės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ghislenghien, Belgija.

 1. DRAGSBAEK A/S

  Danija

  Įmonė DRAGSBAEK A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, margarine for bakeries, Margarinas, organic margarine, bei margarine for pastrymaking pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thisted, Danija.

 2. OCEAN

  Turkija

  Įmonė OCEAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 1. ZO NOS PPP - SETUZA A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė ZO NOS PPP - SETUZA A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Maistinis aliejus ir riebalai, Šampūnai, Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės, Margarinas, Maistinis aliejus ir riebalai, Šampūnai, bei Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Usti Nad Labem-Strekov, Čekijos Respublika.

 2. PAL MÓS INMUEBLES,S.L

  Ispanija

  Įmonė PAL MÓS INMUEBLES,S.L, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mós (sta.eulalia), Ispanija.

 3. FUJI OIL EUROPE

  Belgija

  Įmonė FUJI OIL EUROPE, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalinis aliejus, Margarinas, Augalinis aliejus, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 4. GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C.

  Italija

  Įmonė GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C., – tai Venditore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Margarinas, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 5. DAUNIA ALIMENTI S.R.L.

  Italija

  Įmonė DAUNIA ALIMENTI S.R.L., – tai Grossista, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Margarinas, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foggia, Italija.

 6. BIOBALKANICA

  Bulgarija

  Įmonė BIOBALKANICA, – tai Grossista, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia edible oils and fats, bei margarine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 7. MOBEC A S

  Estija

  Įmonė MOBEC A S, – tai Grossista, veikianti Skalbimo priemonės, buitinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kosmetika, Margarinas, Kosmetika, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 8. TRAKYA YAGLI TOH TAR SAT KOOP

  Turkija

  Įmonė TRAKYA YAGLI TOH TAR SAT KOOP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistinis aliejus ir riebalai, Margarinas, Maistinis aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Edirne, Turkija.

 1. MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS

  Danija

  Įmonė MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vejen, Danija.

 2. VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Lietuva

  Įmonė VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 3. OLFOOD S.R.L.

  Italija

  Įmonė OLFOOD S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Margarinas, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borgo San Giacomo, Italija.

 4. LEVO PRODUKTENMAATSCHAPPIJ B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė LEVO PRODUKTENMAATSCHAPPIJ B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Franeker, Nyderlandai.

 5. TECASA ISI KONTROL A.S.

  Turkija

  Įmonė TECASA ISI KONTROL A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 6. GROENDANSK APS

  Danija

  Įmonė GROENDANSK APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vejen, Danija.

 7. STE GLE IND ALIMENTAIRE SLAMA

  Tunisas

  Įmonė STE GLE IND ALIMENTAIRE SLAMA, – tai Distributore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieno produktai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bouargoub Riadh, Tunisas.

 8. TOP OIL S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė TOP OIL S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalinis aliejus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cáslav, Čekijos Respublika.

 9. IREKS ENZYMA S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė IREKS ENZYMA S.R.O., – tai Multi-Category, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalinis aliejus, bei Augalinis aliejus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brno - Horní Herspice, Čekijos Respublika.

 10. ALIMENTOS ALPROVEN C.A

  Venesuela

  Įmonė ALIMENTOS ALPROVEN C.A, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barquisimeto, Venesuela.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai