• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • margarinas

Rezultatai

Margarinas - Importas–eksportas

 1. ROYALE LACROIX

  Belgija

  Verified by europages badge

  Since 1930 Royale Lacroix has provided margarines and fats for the dining table, cooking and for professionals, including the food industry, biscuits, confectionery, traditional and industrial bread making as well as an organic range. In our consumer range, margarines for the dining table and cooking, as well as a whole range for spreading on bread and sandwiches. Unbeatable organoleptic qualities. Indisputable taste and flavour.

 2. SCHEDRO LLC

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė SCHEDRO LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistinis aliejus ir riebalai, Saldumynai be šokolado, Maistiniai riebalai, Augalinis aliejus, sunflower oil, ketchup, mayonnaise, Refined sunflower oil, bei Tomato sauce pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 3. AIGREMONT

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė AIGREMONT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistinis aliejus ir riebalai, Augalinis aliejus, fats, Maistinis aliejus ir riebalai, Augalinis aliejus, food lubricant, release agent, beef fat, bei Green energy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Awirs-Flemalle, Belgija.

 4. ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė ZAKLADY TLUSZCZOWE BIELMAR SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bielsko-Biala, Lenkija.

 5. BEKO GMBH

  Vokietija

  Įmonė BEKO GMBH, – tai Grossista, veikianti Maistiniai riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Margarinas, bei sunflower oil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN

  Belgija

  Įmonė VANDEMOORTELE BAKERY PRODUCTS GHISLENGHIEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistiniai riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Vienos pyragas ir bandelės, sauces, frozen bakery products, Margarinas, bei Vienos pyragas ir bandelės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ghislenghien, Belgija.

 2. SIA

  Prancūzija

  Įmonė SIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jogurto gamybos įrengimai, bei Jogurto gamybos įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Louviers, Prancūzija.

 3. KOMPLET BENELUX

  Liuksemburgas

  Įmonė KOMPLET BENELUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cukrus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bakery products, sesame seeds, Margarinas, bei moulds for sweets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Drinklange, Liuksemburgas.

 4. VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė VANDEMOORTELE DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Margarinas, frozen desserts, frozen pastries, bei greases pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 5. OCEAN

  Turkija

  Įmonė OCEAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 1. FUJI OIL EUROPE

  Belgija

  Įmonė FUJI OIL EUROPE, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalinis aliejus, Margarinas, Augalinis aliejus, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 2. PAL MÓS INMUEBLES,S.L

  Ispanija

  Įmonė PAL MÓS INMUEBLES,S.L, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mós (sta.eulalia), Ispanija.

 1. DRAGSBAEK A/S

  Danija

  Įmonė DRAGSBAEK A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, margarine for bakeries, Margarinas, organic margarine, bei margarine for pastrymaking pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thisted, Danija.

 2. ZO NOS PPP - SETUZA A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė ZO NOS PPP - SETUZA A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pieno produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, Maistinis aliejus ir riebalai, Šampūnai, Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės, Margarinas, Maistinis aliejus ir riebalai, Šampūnai, bei Valymo ir priežiūros priemonės, buitinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Usti Nad Labem-Strekov, Čekijos Respublika.

 3. BIOBALKANICA

  Bulgarija

  Įmonė BIOBALKANICA, – tai Grossista, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia edible oils and fats, bei margarine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 4. DAUNIA ALIMENTI S.R.L.

  Italija

  Įmonė DAUNIA ALIMENTI S.R.L., – tai Grossista, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Margarinas, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foggia, Italija.

 5. MOBEC A S

  Estija

  Įmonė MOBEC A S, – tai Grossista, veikianti Skalbimo priemonės, buitinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kosmetika, Margarinas, Kosmetika, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 6. NOVICOM PRAHA S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė NOVICOM PRAHA S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalinis aliejus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 4 , Čekijos Respublika.

 7. GROENDANSK APS

  Danija

  Įmonė GROENDANSK APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vejen, Danija.

 8. OLFOOD S.R.L.

  Italija

  Įmonė OLFOOD S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Margarinas, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borgo San Giacomo, Italija.

 1. LEVO PRODUKTENMAATSCHAPPIJ B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė LEVO PRODUKTENMAATSCHAPPIJ B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Franeker, Nyderlandai.

 2. GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C.

  Italija

  Įmonė GHIO E GALLI DI GHIO PAOLA E C. S.N.C., – tai Venditore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Margarinas, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 3. MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS

  Danija

  Įmonė MAGARINEFABRIKEN GRØNVANG, GRØNDANSK APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vejen, Danija.

 4. VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE

  Lietuva

  Įmonė VILNIAUS MARGARINO GAMYKLA UAB UZDAROJI AKCINE BENDROVE, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 5. EREDI DI RUIU PIETRO DI MURA LUISA&C S.A.S.

  Italija

  Įmonė EREDI DI RUIU PIETRO DI MURA LUISA&C S.A.S., veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, Margarinas, Gyvulinės kilmės aliejus ir riebalai, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sassari, Italija.

 6. TECASA ISI KONTROL A.S.

  Turkija

  Įmonė TECASA ISI KONTROL A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 7. ERYAG ERCIYES YAG SANAYI A S

  Turkija

  Įmonė ERYAG ERCIYES YAG SANAYI A S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kayseri, Turkija.

 8. BOLERO GRUPP OÜ

  Estija

  Įmonė BOLERO GRUPP OÜ, – tai Grossista, veikianti Maistinis aliejus ir riebalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Margarinas, bei Margarinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maardu, Estija.

 9. GRACOMSA ALIMENTARIA SSAU

  Ispanija

  Įmonė GRACOMSA ALIMENTARIA SSAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Catarroja-Valencia, Ispanija.

 10. HILL FARM LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HILL FARM LTD, veikianti Margarinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Halesworth, Jungtinė Karalystė.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai