• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • marinuota žuvis

Rezultatai

Marinuota žuvis - Importas–eksportas

 1. SUSHISMAK

  Ukraina

  Įmonė SUSHISMAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tobacconists, pizzas, ready-to-serve fresh fish dishes, bei fish and processed fish products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kharkov, Ukraina.

 2. ECO FISH SAS

  Italija

  Įmonė ECO FISH SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktų perdirbimas, packaged salmon, salmon specialties, Salmon bellies, bei Maisto produktų perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gravina In Puglia, Italija.

 3. D. VISSER FROZEN SEAFOOD B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė D. VISSER FROZEN SEAFOOD B.V., – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, wholesale of fish, Marinuota žuvis, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, bei Frozen Salmon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urk, Nyderlandai.

 4. VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė VISHANDEL JAN VAN AS EN ZONEN B.V., – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Rūkyta ir sūdyta žuvis, Marinuota žuvis, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Rūkyta ir sūdyta žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amsterdam, Nyderlandai.

 5. GENDREAU

  Prancūzija

  Įmonė GENDREAU, veikianti Konservuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Marinuota žuvis, bei Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Gilles Croix De Vie, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ANDREW RACE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ANDREW RACE, – tai Grossista, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, akvariumo, Rūkyta ir sūdyta žuvis, Žuvys, akvariumo, bei Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mallaig, Jungtinė Karalystė.

 2. NORD EST FOOD CATERING S.R.L.

  Italija

  Įmonė NORD EST FOOD CATERING S.R.L., – tai Grossista, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rovigo, Italija.

 3. CAPITAINE COOK

  Prancūzija

  Įmonė CAPITAINE COOK, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konservuota žuvis, Rūkyta ir sūdyta žuvis, Konservuota žuvis, bei Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Clohars Carnoët, Prancūzija.

 4. NEGRO 2000

  Rumunija

  Įmonė NEGRO 2000, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucuresti, Rumunija.

 5. BARDET LE GRAND LARGE

  Prancūzija

  Įmonė BARDET LE GRAND LARGE, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Marinuota žuvis, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gennevilliers, Prancūzija.

 1. GEIROM OÜ

  Estija

  Įmonė GEIROM OÜ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta žuvis, Marinuota žuvis, Rūkyta ir sūdyta žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Estija.

 2. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DENHOLM FISHSELLING LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys, gėlavandenės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis - importas-eksportas, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Marinuota žuvis, Žuvis - importas-eksportas, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Glasgow, Jungtinė Karalystė.

 1. UNIMEDIA. SRL

  Italija

  Įmonė UNIMEDIA. SRL, – tai Distributore, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia anchovies, sardines and mackerel pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cilavegna., Italija.

 2. SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL

  Rumunija

  Įmonė SC PASTRAVIORUL IMPEX SRL, – tai Grossista, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marinated fish, bei smoked fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ploiesti, Rumunija.

 3. CAMARCO BROS A D

  Bulgarija

  Įmonė CAMARCO BROS A D, – tai Grossista, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa, džiovinta, Marinuota žuvis, Mėsa, džiovinta, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 4. HEINRICH ABELMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė HEINRICH ABELMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremerhaven, Vokietija.

 5. NORDSEE GMBH

  Vokietija

  Įmonė NORDSEE GMBH, – tai Grossista, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bremerhaven, Vokietija.

 6. HUBCO

  Prancūzija

  Įmonė HUBCO, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chevilly Larue, Prancūzija.

 7. STE IMMOBILIERE ROQUE

  Prancūzija

  Įmonė STE IMMOBILIERE ROQUE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Collioure, Prancūzija.

 8. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE REKIN JERZY CIELAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūkyta ir sūdyta žuvis, bei Rūkyta ir sūdyta žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brzeznica Debicka, Lenkija.

 1. HOMARD ATLANTIQUE

  Prancūzija

  Įmonė HOMARD ATLANTIQUE, – tai Grossista, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roscoff, Prancūzija.

 2. RAPS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė RAPS GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kulmbach, Vokietija.

 3. ZMK DELIKATES SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė ZMK DELIKATES SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marinuota žuvis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis - perdirbimas, bei Žuvis - perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ostrow Wielkopolski, Lenkija.

 4. WILHELM GOEDEKEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WILHELM GOEDEKEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. DREWS FEINKOST GMBH

  Vokietija

  Įmonė DREWS FEINKOST GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 6. IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA

  Airija

  Įmonė IASCAIGH OILEAIN IOLAIR (EIRE) TEORANTA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marinuota žuvis, bei Marinuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ballina, Airija.

 7. KÄLID

  Estija

 8. DUBRUL

  Belgija

 9. ERNST UND DICK FISCHFEINKOST GMBH

  Vokietija

 10. HEINZ RINNER LACHSRÄUCHEREI INH.: UWE RINNER E.K.

  Vokietija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai