• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • marmuro granulės ir milteliai

Rezultatai

Marmuro granulės ir milteliai - Importas–eksportas

 1. GRAN SAGRO SRL

  Italija

  Įmonė GRAN SAGRO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia interior design, bei carrara marble pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Massa, Italija.

 2. MABRIK

  Ispanija

  Įmonė MABRIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia machinery and equipment for fur skins, machines and equipment for furriers, furs, bei small metal parts for leather goods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 3. TUNA MINING CO.LTD

  Turkija

  Įmonė TUNA MINING CO.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marble blocks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Turkija

  Įmonė YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mugla, Turkija.

 5. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turkija

  Įmonė OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marble dust pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aksaray, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DANABAS MOZAIK

  Turkija

  Įmonė DANABAS MOZAIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia calcite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manisa, Turkija.

 2. BNB MADENCİLİK

  Turkija

  Įmonė BNB MADENCİLİK, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalnakasybos paslaugos, calcium carbonate, calcite, fodder, bei Kalnakasybos paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manisa Akhisar, Turkija.

 3. CANTERAS EL CERRO

  Ispanija

  Įmonė CANTERAS EL CERRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi IGEA, Ispanija.

 4. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Vokietija

  Įmonė AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, – tai Distributore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nagold, Vokietija.

 5. TURMET MADENCILIK LTD

  Turkija

  Įmonė TURMET MADENCILIK LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia micronised products, bei marble agglomerates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eskisehir, Turkija.

 1. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Italija

  Įmonė ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marble granulates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zandobbio, Italija.

 2. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Italija

  Įmonė PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Marmuro granulės ir milteliai, Marmuras, bei Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Severo, Italija.

 1. VISNES KALK AS

  Norvegija

  Įmonė VISNES KALK AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuro granulės ir milteliai, bei Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lyngstad, Norvegija.

 2. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugalija

  Įmonė J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuro granulės ir milteliai, bei Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chaves, Portugalija.

 3. MOTAMINERAL, MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalija

 4. ANTONIO MOCHO, LDA

  Portugalija

 5. ROCHA VERDE-SOCIEDADE TRANSFORMADORA DE MARMORES, LDA

  Portugalija

 6. BLOMARMORE-INDUSTRIA DE MARMORES, LDA.

  Portugalija

 7. GREENALL LIFE-RECICLAGEM, ATERRO E AMBIENTE, LDA

  Portugalija

 8. HARRYSTONE SOCIEDAD ANONIMA.

  Ispanija

 1. BRITAL - BRITAS, MARMORES, CONSTRUCAO CIVIL E OBRAS PUBLICAS, LDA

  Portugalija

 2. GRANITOS Y ARIDOS DE ATIOS SL

  Ispanija

 3. GRANITOS PLEVEN - GICQUEL PORTUGAL, S.A.

  Portugalija

 4. CHIANTI MARMO DI CHECCUCCI GIACOMO E C. S.N.C.

  Italija

 5. BOULOGNE ETS

  Prancūzija

 6. SENESI CLAUDIO

  Italija

 7. LIAM LYNCH (QUARRIES) LTD

  Airija