• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • marmuro granulės ir milteliai

Rezultatai

Marmuro granulės ir milteliai - Importas–eksportas

 1. GRAN SAGRO SRL

  Italija

  Įmonė GRAN SAGRO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia interior design, bei carrara marble pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Massa, Italija.

 2. ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL

  Italija

  Įmonė ARTIERI DELL'ALABASTRO SOC. COOP. A RL, – tai Venditore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia furnishing lamps, statues, personalised proposals, bei indoor furnishings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Volterra, Italija.

 3. SKZ MINING

  Japonija

  Įmonė SKZ MINING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia natural talc pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hiroshima, Japonija.

 4. SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD

  Kinija

  Įmonė SHIJIAZHUANG HUIHUANGYUAN TRADE C., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Calcium carbonate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shijiazhuang, Kinija.

 5. DANABAS MOZAIK

  Turkija

  Įmonė DANABAS MOZAIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia calcite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manisa, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BNB MADENCİLİK

  Turkija

  Įmonė BNB MADENCİLİK, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalnakasybos paslaugos, calcium carbonate, calcite, fodder, bei Kalnakasybos paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manisa Akhisar, Turkija.

 2. MABRIK

  Ispanija

  Įmonė MABRIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia machinery and equipment for fur skins, machines and equipment for furriers, furs, bei small metal parts for leather goods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 3. OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turkija

  Įmonė OKUTAN MADENCILIK SAN.TIC.LTD.ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marble dust pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aksaray, Turkija.

 4. TUNA MINING CO.LTD

  Turkija

  Įmonė TUNA MINING CO.LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marble blocks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO

  Turkija

  Įmonė YUKSELEN MARBLE IMP. EXP. IND. LTD. CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mugla, Turkija.

 1. MIEN TRUNG MINERAL JSC

  Vietnamas

  Įmonė MIEN TRUNG MINERAL JSC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vinh, Vietnamas.

 2. AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT

  Vokietija

  Įmonė AGROMASHPROM IMPORT-EXPORT, – tai Distributore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nagold, Vokietija.

 1. CANTERAS EL CERRO

  Ispanija

  Įmonė CANTERAS EL CERRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi IGEA, Ispanija.

 2. TURMET MADENCILIK LTD

  Turkija

  Įmonė TURMET MADENCILIK LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia micronised products, bei marble agglomerates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eskisehir, Turkija.

 3. VISNES KALK AS

  Norvegija

  Įmonė VISNES KALK AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuro granulės ir milteliai, bei Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lyngstad, Norvegija.

 4. PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE

  Italija

  Įmonė PANTAMARMI DI PANTALEONE MICHELE, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Marmuro granulės ir milteliai, Marmuras, bei Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Severo, Italija.

 5. ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C.

  Italija

  Įmonė ROTA CAV. PIERINO DI ROTA ALDO & C. S.N.C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia marble granulates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zandobbio, Italija.

 6. STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES

  Tunisas

  Įmonė STE GLE D'EXPLOITATION DES CARRIERES, – tai Distributore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oueslatia Riadh, Tunisas.

 7. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE

  Tunisas

  Įmonė STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE, – tai Distributore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bouargoub Riadh, Tunisas.

 8. STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES

  Tunisas

  Įmonė STE TNNE DE TRAITEMENT DE SABLE POUR VERRERIES, – tai Distributore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bouargoub Riadh, Tunisas.

 1. STE TNNE DE CARRIERES

  Tunisas

  Įmonė STE TNNE DE CARRIERES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Raoued Riadh, Tunisas.

 2. STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX

  Tunisas

  Įmonė STE MARWA D'EXPLOITATION ET TRAITEMENT DES MINERAUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oueslatia Riadh, Tunisas.

 3. J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A.

  Portugalija

  Įmonė J.A.L.-SOCIEDADE GESTORA DE PARTICIPAÇOES SOCIAIS, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuro granulės ir milteliai, bei Marmuro granulės ir milteliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chaves, Portugalija.

 4. LIAM LYNCH (QUARRIES) LTD

  Airija

 5. GREENALL LIFE-RECICLAGEM, ATERRO E AMBIENTE, LDA

  Portugalija

 6. MINERALI INDUSTRIALI TUNISIA

  Tunisas

 7. CHIANTI MARMO DI CHECCUCCI GIACOMO E C. S.N.C.

  Italija

 8. GRANITOS PLEVEN - GICQUEL PORTUGAL, S.A.

  Portugalija

 9. BLOMARMORE-INDUSTRIA DE MARMORES, LDA.

  Portugalija

 10. HARRYSTONE SOCIEDAD ANONIMA.

  Ispanija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai