• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wermelskirchen, Vokietija.

 2. KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bruchsal, Vokietija.

 3. SKS MACHINES

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė SKS MACHINES, – tai Fornitore servizi, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naudotos mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, Plytų gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Metalai - mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Naudotos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Willebroek, Belgija.

 4. JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidrauliniai įrankiai, Tool manufacturing, Stamping tools, bending presses, Stamping presses, Hidrauliniai įrankiai, Die design, cutting tools, bei Machines and systems for tube punching pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hövelhof, Vokietija.

 5. EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD

  Turkija

  Įmonė EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žirklės, pramoninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, hydraulic presses for forming metals, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei metal cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BAUMERT (GROUPE GORGÉ)

  Prancūzija

  Įmonė BAUMERT (GROUPE GORGÉ), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Priešgaisriniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schaeffersheim, Prancūzija.

 2. ALUMINIUM - SERVICE GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALUMINIUM - SERVICE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, aluminised sheet metal, bei Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freigericht, Vokietija.

 3. CERRAJERÍA MACORT

  Ispanija

  Įmonė CERRAJERÍA MACORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laiptai ir turėklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Meninė kalvystė, Langinės, uždengiamos, forged iron, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Meninė kalvystė, bei Langinės, uždengiamos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Palma-Illes Balears, Ispanija.

 4. DIINCOX

  Ispanija

  Įmonė DIINCOX, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal structures, iron welding, aluminium welding, bei tig welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gondomar-Pontevedra, Ispanija.

 5. ANUDAL INDUSTRIAL

  Ispanija

  Įmonė ANUDAL INDUSTRIAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, squares, bei Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Badalona, Ispanija.

 1. SOCALU

  Prancūzija

  Įmonė SOCALU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia doors, water chiller bottles for institutions, bei custom staircases pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vieux-Thann, Prancūzija.

 2. ABEL TECHNOLOGIES CNC FRÄSMASCHINEN

  Vokietija

  Įmonė ABEL TECHNOLOGIES CNC FRÄSMASCHINEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia CNC router, bei CNC finishing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilshofen, Vokietija.

 1. ONAL SARL

  Prancūzija

  Įmonė ONAL SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spynos, sklendės ir raktai, Spynos, sklendės ir raktai, Cladding in stainless steel, industrial coverings, bei Asbestos removal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montargis, Prancūzija.

 2. OMBRE ET CONFORT

  Prancūzija

  Įmonė OMBRE ET CONFORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, roller shutters, bei pre-fabricated verandahs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La-Grande-Motte, Prancūzija.

 3. ALU GLASS

  Prancūzija

  Įmonė ALU GLASS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langinės, susukamos, Aluminium joinery, doors, Langinės, susukamos, bei portals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Yrieix-La-Perche, Prancūzija.

 4. SOCIETE NOUVELLE LEBLANC SCENIQUE

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE NOUVELLE LEBLANC SCENIQUE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei stands pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nancois-Sur-Ornain, Prancūzija.

 5. CASTEL ET FROMAGET ALUMINIUM

  Prancūzija

  Įmonė CASTEL ET FROMAGET ALUMINIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Seifai ir nedegiosios (saugos) spintos, Spynos, sklendės ir raktai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Seifai ir nedegiosios (saugos) spintos, bei Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fleurance, Prancūzija.

 6. CLOTURES FRANCE METAL

  Prancūzija

  Įmonė CLOTURES FRANCE METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, fencing, main gates, grilles, bei Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Flers-En-Escrebieux, Prancūzija.

 7. TELLIER GERARD SAS

  Prancūzija

  Įmonė TELLIER GERARD SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminio statinių gamybos mašinos ir įrengimai, bei Aliuminio statinių gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chemillé, Prancūzija.

 8. ETABLISSEMENTS PASQUIER FAVRE

  Prancūzija

  Įmonė ETABLISSEMENTS PASQUIER FAVRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Spynos, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Spynos, Locksmithing, bei stainless steel door furniture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arnas, Prancūzija.

 1. IREKI LEIHOAK

  Ispanija

  Įmonė IREKI LEIHOAK, veikianti Aliuminio statinių gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, PVC joinery, railings, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei pvc verandas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vera De Bidasoa (bera)-Navarra, Ispanija.

 2. SARL ETABLISSEMENT THOMAS

  Prancūzija

  Įmonė SARL ETABLISSEMENT THOMAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Steel construction, agricolutural sheds, bei sheet metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chemille, Prancūzija.

 3. SARL RES

  Prancūzija

  Įmonė SARL RES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, gates, roller shutters, bei joinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cugnaux, Prancūzija.

 4. MENUPRO

  Prancūzija

  Įmonė MENUPRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Biot, Prancūzija.

 5. CARPINTERIA DE ALUMINIO FANNY SL

  Ispanija

  Įmonė CARPINTERIA DE ALUMINIO FANNY SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Coloured aluminium joinery, bei shower screens pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rubí, Ispanija.

 6. SOBRIMA

  Prancūzija

  Įmonė SOBRIMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, doors, bei windows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoerdt Cedex, Prancūzija.

 7. MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES

  Prancūzija

  Įmonė MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai, metal structural work, bei Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Morangis, Prancūzija.

 8. ATEC

  Prancūzija

  Įmonė ATEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, custom made staircases, safety rails, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ambares & Lagrave, Prancūzija.

 9. RADKOWSKI METALLBAU

  Vokietija

  Įmonė RADKOWSKI METALLBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ahrensburg, Vokietija.

 10. PONT EQUIPEMENT

  Prancūzija

  Įmonė PONT EQUIPEMENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tiltai - statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, ledges, bei safety rails pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Droue-Sur-Drouette, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai