• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MORITZ-MACHINING INH. THOMAS MORITZ, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wermelskirchen, Vokietija.

 2. SKS MACHINES

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė SKS MACHINES, – tai Fornitore servizi, veikianti Mašinos ir įrengimai, naudotos ir patikrintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naudotos mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalų pramonės mašinos ir įrengimai, Medienos apdorojimo mašinos ir įrengimai, Plytų gamybos mašinos ir įrengimai, Stiklo ir keramikos gamybos mašinos ir įrengimai, Metalai - mašinos ir įrengimai, Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai, bei Naudotos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Willebroek, Belgija.

 3. KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KONSTRUKTIONSBÜRO MARIO ZIMMERMANN, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bruchsal, Vokietija.

 4. JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JOKA WERKZEUG- UND MASCHINENBAU GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidrauliniai įrankiai, Tool manufacturing, Stamping tools, bending presses, Stamping presses, Hidrauliniai įrankiai, Die design, cutting tools, bei Machines and systems for tube punching pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hövelhof, Vokietija.

 5. BAUMERT (GROUPE GORGÉ)

  Prancūzija

  Įmonė BAUMERT (GROUPE GORGÉ), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Priešgaisriniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schaeffersheim, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD

  Turkija

  Įmonė EBR METAL MACHINERY&FOREIGN TRADE CO LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žirklės, pramoninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, hydraulic presses for forming metals, Metalų apdorojimo staklių dalys ir reikmenys, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei metal cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 2. ALUMINIUM - SERVICE GMBH

  Vokietija

  Įmonė ALUMINIUM - SERVICE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, aluminised sheet metal, bei Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freigericht, Vokietija.

 3. CERRAJERÍA MACORT

  Ispanija

  Įmonė CERRAJERÍA MACORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laiptai ir turėklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Meninė kalvystė, Langinės, uždengiamos, forged iron, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Meninė kalvystė, bei Langinės, uždengiamos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Palma-Illes Balears, Ispanija.

 4. DIINCOX

  Ispanija

  Įmonė DIINCOX, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal structures, iron welding, aluminium welding, bei tig welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gondomar-Pontevedra, Ispanija.

 5. SOCALU

  Prancūzija

  Įmonė SOCALU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia doors, water chiller bottles for institutions, bei custom staircases pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vieux-Thann, Prancūzija.

 1. ABEL TECHNOLOGIES CNC FRÄSMASCHINEN

  Vokietija

  Įmonė ABEL TECHNOLOGIES CNC FRÄSMASCHINEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia CNC router, bei CNC finishing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilshofen, Vokietija.

 2. ALU BRETAGNE SERVICES

  Prancūzija

  Įmonė ALU BRETAGNE SERVICES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, roller shutters, canopy, bei windows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pommeret, Prancūzija.

 1. M4 SECURITE

  Prancūzija

  Įmonė M4 SECURITE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spynos, sklendės ir raktai, Signalinės apsaugos sistemos, Spynos, sklendės ir raktai, Signalinės apsaugos sistemos, windows, bei armoured door pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 2. SARL OCEANE DE SERRURERIE

  Prancūzija

  Įmonė SARL OCEANE DE SERRURERIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langinės, susukamos, Durys, garažų, Metalinės verandos, Langinės, susukamos, Durys, garažų, safety rails, bei Metalinės verandos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grandchamps-Des-Fontaines, Prancūzija.

 3. MESA METALL-STAHLBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė MESA METALL-STAHLBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Carlow, Vokietija.

 4. SOM INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė SOM INDUSTRIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spynos, sklendės ir raktai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Spynos, sklendės ir raktai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, engineering consulting, bei industrial consulting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aix-En-Provence Cedex 3, Prancūzija.

 5. BM

  Prancūzija

  Įmonė BM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langai, Durys, namų, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Langai, Durys, namų, bei Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sèvremoine, Prancūzija.

 6. SARL FERRONNERIE BUCHWALTER

  Prancūzija

  Įmonė SARL FERRONNERIE BUCHWALTER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Kalvystė, Grotelės, metalinės, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Kalvystė, bei Grotelės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fontvieille, Prancūzija.

 7. JAKOB HÜLSEN GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė JAKOB HÜLSEN GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium sheets, Pipe-bending work, Aluminium tubing elbows, bei Welded pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tönisvorst, Vokietija.

 8. JANIN HUBERT SARL

  Prancūzija

  Įmonė JANIN HUBERT SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spynos, sklendės ir raktai, Spynos, sklendės ir raktai, special machines, bei construction, metal pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balbins, Prancūzija.

 1. VIKOMAR CARPINTERIA METALICA

  Ispanija

  Įmonė VIKOMAR CARPINTERIA METALICA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron working pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Massanasa, Ispanija.

 2. MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES

  Prancūzija

  Įmonė MÉTALLERIE FERRONNERIE CHARPENTE MÉTALLIQUE SALMON FRÈRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai, metal structural work, bei Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Morangis, Prancūzija.

 3. ALUVAIR

  Prancūzija

  Įmonė ALUVAIR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spynos, sklendės ir raktai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Spynos, sklendės ir raktai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, bei aluminum facades pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La-Guerche-De-Bretage, Prancūzija.

 4. MONDIAL ACCESSORI S.R.L.

  Italija

  Įmonė MONDIAL ACCESSORI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durys ir langai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, window frames, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Aluminium joinery, bei doors and windows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casoria, Italija.

 5. AZUR VOLETS

  Prancūzija

  Įmonė AZUR VOLETS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, Grotelės, kretilai ir vielos tinklai, safety rails, portals, bei roller shutters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Farlède, Prancūzija.

 6. BERNARD FIEUX ALUMINIUM

  Prancūzija

  Įmonė BERNARD FIEUX ALUMINIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, safety rails, roller shutters, bei garage doors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montmorot, Prancūzija.

 7. MENTOR SOCIETE NOUVELLE

  Prancūzija

  Įmonė MENTOR SOCIETE NOUVELLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia windows, roller shutters, canopy, bei arbours pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Toulon, Prancūzija.

 8. SOBRIMA

  Prancūzija

  Įmonė SOBRIMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, doors, bei windows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoerdt Cedex, Prancūzija.

 9. BRIT'ALU

  Prancūzija

  Įmonė BRIT'ALU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spynos, sklendės ir raktai, Grotelės, metalinės, Spynos, sklendės ir raktai, windows, Grotelės, metalinės, bei scroll doors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guipavas, Prancūzija.

 10. METALLERIE 2000

  Prancūzija

  Įmonė METALLERIE 2000, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Spynos, sklendės ir raktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai, construction, metal, doors, bei roller shutters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moreuil, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai