• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • metaliniai kretilai gelžbetoniui

Rezultatai

Metaliniai kretilai gelžbetoniui - Importas–eksportas

 1. MACHMER DRAHT GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MACHMER DRAHT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Radevormwald, Vokietija.

 2. FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRIEDRICH SIGMUND DRAHTWARENFABRIK GMBH, – tai Distributore, veikianti Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kohlberg, Vokietija.

 3. WIECHA SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė WIECHA SP. Z O.O., – tai Multi-Category, veikianti Restauravimas ir atnaujinimas - rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Griovimo mašinos ir įrengimai, Pamatai - darbai, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Griovimo mašinos ir įrengimai, façade scraping, bei Pamatai - darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Słowik, Lenkija.

 4. SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH

  Vokietija

  Įmonė SÜDDEUTSCHE DRAHTÖSENINDUSTRIE KARL HOSS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vielos ir kabeliai, plieniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, drawn iron and steel wires, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, bei Vielos tinklas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trochtelfingen, Vokietija.

 5. SOFERLI

  Belgija

  Įmonė SOFERLI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Plieno ir metalų - suvirinimas ir litavimas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Plieno ir metalų - suvirinimas ir litavimas, Mesh for reinforced concrete, bei metal reinforcements for the building trade pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Battice, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. T.M.J. GRAND OUEST

  Prancūzija

  Įmonė T.M.J. GRAND OUEST, – tai Fornitore servizi, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Restauravimas ir atnaujinimas - rangovai, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, concrete reinforcements, Restauravimas ir atnaujinimas - rangovai, bei Building pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vay, Prancūzija.

 2. PLAKA FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė PLAKA FRANCE, – tai Grossista, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Civil engineering, prefabricated products, bei Aggregate - building and public works pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi L Union, Prancūzija.

 3. ARMA TECH SAS

  Prancūzija

  Įmonė ARMA TECH SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Plieno ir metalų lankstymas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, metal scaffolding, Plieno ir metalų lankstymas, bei concrete reinforcements pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Rove, Prancūzija.

 4. ANKA METAAL

  Belgija

  Įmonė ANKA METAAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, metal warping, metal welding, bei Metal lids pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St-Niklaas, Belgija.

 5. LES ATELIERS DU GRANIER

  Prancūzija

  Įmonė LES ATELIERS DU GRANIER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Viešieji darbai, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, metal scaffolding, reinforced concrete, bei Viešieji darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chapareillan, Prancūzija.

 1. PRECON POLSKA SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė PRECON POLSKA SP. Z O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Betono produktai ir jo dariniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sandėliavimo talpos ir dėžės, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Sandėliavimo talpos ir dėžės, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 2. SIA - MPL S.R.L.

  Italija

  Įmonė SIA - MPL S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brescello, Italija.

 1. SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L.

  Italija

  Įmonė SOVATEC INDUSTRIALE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stazzano, Italija.

 2. PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO WIELOBRANZOWE EKOMET SPOLKA JAWNA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, bei Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ozorkow, Lenkija.

 3. BORGOFIL

  Italija

  Įmonė BORGOFIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fontaneto D'agogna, Italija.

 4. HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė HEBEI HUA YU METAL WIRE MESH PRODUCTS CO.,LTD, veikianti Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 5. NUOVA FERRACCIAIO S.R.L.

  Italija

  Įmonė NUOVA FERRACCIAIO S.R.L., veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 6. ROP RETI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ROP RETI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caselette, Italija.

 7. RETI SUD S.R.L.

  Italija

  Įmonė RETI SUD S.R.L., veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Simeri Crichi, Italija.

 8. EDILGRIL S.R.L.

  Italija

  Įmonė EDILGRIL S.R.L., – tai Grossista, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manerbio, Italija.

 1. SAVAS, SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė SAVAS, SPOL. S R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Betono produktai ir jo dariniai, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, bei Betono produktai ir jo dariniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beroun, Čekijos Respublika.

 2. CANEPARI ENEA & C.

  Italija

  Įmonė CANEPARI ENEA & C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Medesano, Italija.

 3. VIDIMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė VIDIMA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valmadrera, Italija.

 4. METALRETI S.R.L.

  Italija

  Įmonė METALRETI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Parma, Italija.

 5. ANTICAT PET SCREEN COMPANY

  Kinija

  Įmonė ANTICAT PET SCREEN COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 6. TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY

  Kinija

  Įmonė TELAS EXTRUDER SCREENS COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 7. C.T.M. S.R.L.

  Italija

  Įmonė C.T.M. S.R.L., veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Vendemiano, Italija.

 8. B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN

  Nyderlandai

  Įmonė B.V. CONSMEMA VOORHEEN B. VAN VEEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metaliniai kretilai gelžbetoniui, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hattem, Nyderlandai.

 9. ALBATROSS PLASTUNION IPARI ES RT

  Vengrija

  Įmonė ALBATROSS PLASTUNION IPARI ES RT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastmasės - pakavimas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Plastmasės - pakavimas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kunszentmarton, Vengrija.

 10. METALL LECCO S.R.L.

  Italija

  Įmonė METALL LECCO S.R.L., veikianti Grotelės, kretilai ir vielos tinklai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vielos tinklas, Metaliniai kretilai gelžbetoniui, Vielos tinklas, bei Metaliniai kretilai gelžbetoniui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valmadrera, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai