• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • metalo lakštai ir vamzdžiai

Rezultatai

Metalo lakštai ir vamzdžiai - Importas–eksportas

 1. EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO

  Portugalija

  Verified by europages badge

  Įmonė EUROPONTEX IMPORTAÇÂO & EXPORTAÇÂO, – tai Multi-Category, veikianti Plieno ir metalų suvirinimas - darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės medžiagos, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Statybinės medžiagos, steel for construction, steel for metal construction, Profiled sheets, bei Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lisboa, Portugalija.

 2. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Kinija

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Industry Co., Ltd is a group of manufacturing facilities over 18 years, offering one-stop solution for quality mechanical products with total lower cost in China. We can make all kinds of metal parts, such as Sheet metal fabrication, CNC machining parts, Tube bending parts, Welding parts, especially Assembly parts. Product market range covers auto industry, medical industry, agricultural machinery, sport industry and so on. Our products have mainly been exported to Europe and America, and Australia. We almost have all the process in house, including machining(cnc milling, cnc turning, grinding), sheet metal fabrication(laser cutting, stamping, deep draw, bending, tube bending, welding). So we are very suitable for the production of finished products, assembly parts in house, such as elevator parts, lift parts, trailer parts, ATV/UTV parts, forklift truck parts, tractor parts, machine housing, club car/golf cart parts and so on. which can have better price and better control on quality also. Meanwhile, we have strong capability of design, development and manufacture of tooling and we can produce the products according to buyers'drawings and samples. Our main manufacturing services including laser cutting service, welding service, assembly service, turnkey assemblies, contract manufacturing, machining service, machine and equipment assembly, mechanical assembly service, supply chain solution and so on.

 3. DOGRAR METAL

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė DOGRAR METAL, – tai Subfornitore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Profiliai iš juodųjų metalų, Plieno ir metalų lankstymas, Lenkimo staklės, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metal work, Laser cutting, bei Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 4. BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė BENE INOX - RACCORDS & ROBINETTERIE, – tai Distributore, veikianti Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Santechninė armatūra, pramoninė, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Pramoniniai vožtuvai, aptarnavimo įrenginiai, stainless steel connections, Valves, solenoid, Piping accessories, stainless steel flanges, tightening clamps, bei butterfly valves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Priest, Prancūzija.

 5. CESAL ELEKTRO S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Verified by europages badge

  Įmonė CESAL ELEKTRO S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheet metal, welding, bending, cnc punching, CNC, Sheet metal processing, metal sheet, metal sheet parts, bei metal sheet welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Blovice , Čekijos Respublika.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DF LOCHBLECHE GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Perforuota skarda iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo lakštai ir vamzdžiai, Aluminium profile sheets for walls, Profiled sheets, Compact construction, Machining of sheet metal, Prefabricated perforated sheet metal parts, custom-made perforated plates, punched plate, bei Filter pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dillingen, Vokietija.

 2. GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GDH METALLVERARBEITUNGS GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Marienberg, Vokietija.

 3. HERKULES WETZLAR GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HERKULES WETZLAR GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Solms, Vokietija.

 4. JEHLE AG

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė JEHLE AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Etzgen, Šveicarija.

 5. ADRIAN MICHEL GROUP AG

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė ADRIAN MICHEL GROUP AG, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schmiedrued, Šveicarija.

 1. COLDEX

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė COLDEX, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Unterägeri, Šveicarija.

 2. GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GUSTAV MASSOPUST GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alfdorf, Vokietija.

 1. PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PELCZ METALLVERARBEITUNGS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stetten, Vokietija.

 2. HUWER MASCH-TEC GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HUWER MASCH-TEC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberreidenbach, Vokietija.

 3. ERNST VOGELSANG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ERNST VOGELSANG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Herscheid, Vokietija.

 4. THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė THOMAN BIEGEMASCHINEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Breisach, Vokietija.

 5. CMM MECCANICA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė CMM MECCANICA, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Lucia Di Piave, Italija.

 6. FEINBLECH FESTL GBR

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FEINBLECH FESTL GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Scheyern, Vokietija.

 7. NEUMETALL AG

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė NEUMETALL AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Erschwil, Šveicarija.

 8. KAISER PROTOTYPENBAU GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė KAISER PROTOTYPENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Erndtebrück, Vokietija.

 1. SINCON TECHNOLOGY GMBH

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  Įmonė SINCON TECHNOLOGY GMBH, – tai Distributore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Einsiedeln, Šveicarija.

 2. GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GMAK KALTFORMTEILE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wuppertal, Vokietija.

 3. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Inconel, Strypai iš spalvotųjų metalų, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, bei cobalt alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amblainville, Prancūzija.

 4. PROMEX BG

  Bulgarija

  Verified by europages badge

  Įmonė PROMEX BG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas, Iškirtimas plieno ir metalų, Plieno ir metalų lankstymas, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Lenkimo staklės, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Lakštinis metalas štampavimui, Metalų štampavimo ir pjovimo staklės, bei Frezavimo staklės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 5. HUSTER & SANTENBERG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HUSTER & SANTENBERG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chemnitz, Vokietija.

 6. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Įmonė BALTIC TUBE SERVICE, UAB, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 7. SOTRAFA

  Prancūzija

  Įmonė SOTRAFA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninis lakštinio metalo apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo lakštai ir vamzdžiai, stamping, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei laser cutting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Trivier De Courtes, Prancūzija.

 8. VOESTALPINE ROTEC GMBH

  Austrija

  Įmonė VOESTALPINE ROTEC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia precision steel pipes, bei cold drawn pipes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Krieglach, Austrija.

 9. RICOS S.R.L.

  Italija

  Įmonė RICOS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tube bending pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vi, Italija.

 10. SOPROMET

  Prancūzija

  Įmonė SOPROMET, – tai Grossista, veikianti Vamzdžiai, plieno pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalo lakštai ir vamzdžiai, steel welding accessories, welded pipes, special alloys, bei Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Senlis, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Metalo lakštai ir vamzdžiai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

6 399 Įmonės