• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • miltelių kompaktoriai

Rezultatai

Miltelių kompaktoriai - Importas–eksportas

 1. METAL COATING SYSTEMS

  Belgija

  Įmonė METAL COATING SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Miltelių kompaktoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia powder-coating lines, bei powder painting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Turnhout, Belgija.

 2. ECO SERVICE

  Italija

  Įmonė ECO SERVICE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Minturno, Italija.

 3. G.A.I.A. S.P.A.

  Italija

  Įmonė G.A.I.A. S.P.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Asti, Italija.

 4. MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė MIL - TEK NORDEST ITALIA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bovolone, Italija.

 5. IRIS MEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė IRIS MEC S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poviglio, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EDIL MARE S.R.L.

  Italija

  Įmonė EDIL MARE S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tortora, Italija.

 2. BANO RECYCLING S.R.L.

  Italija

  Įmonė BANO RECYCLING S.R.L., veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Campodarsego, Italija.

 3. ECOMITO S.R.L.

  Italija

  Įmonė ECOMITO S.R.L., – tai Grossista, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fiano Romano, Italija.

 4. ITALREC S.R.L.

  Italija

  Įmonė ITALREC S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Spirano, Italija.

 5. VENDRAME S.R.L.

  Italija

  Įmonė VENDRAME S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Silea, Italija.

 1. IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO

  Italija

  Įmonė IMPIANTO RECUPERO INERTI MANNOCCHI LUIGINO, – tai Fornitore servizi, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montefiore Dell'aso, Italija.

 2. AMBITEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė AMBITEC S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nonantola, Italija.

 1. TEUMAN S.R.L.

  Italija

  Įmonė TEUMAN S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alseno, Italija.

 2. COGESA S.P.A.

  Italija

  Įmonė COGESA S.P.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sulmona, Italija.

 3. VETROPLAST S.R.L.

  Italija

  Įmonė VETROPLAST S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fano, Italija.

 4. S.M.E.A. S.R.L.

  Italija

  Įmonė S.M.E.A. S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Miltelių kompaktoriai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, bei Miltelių kompaktoriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 5. CORIPET

  Italija

 6. MINNELLA MICHELANGELO SOCIETA A RESPONSABILITA LIMITATA

  Italija

 7. CITY NET ECOLOGIA & AMBIENTE S.R.L.

  Italija

 8. FORNI ENGINEERING S.R.L.

  Italija

 1. ECOFACE INDUSTRY S.R.L.

  Italija

 2. SANTUNIONE S.R.L.

  Italija

 3. BMCR S.R.L.

  Italija

 4. PIROMAK TD S.R.L.

  Italija

 5. ECOLOGIA INFORMATICA S.R.L.

  Italija

 6. COMIMEC S.R.L.

  Italija

 7. PROMECO S.P.A.

  Italija

 8. ECOFAST ITALIA TECNOLOGIE AMBIENTALI S.R.L.

  Italija

 9. RENERGY SAN MARCO S.R.L.

  Italija

 10. 4SERVICE EUROPE

  Italija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai