• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • molis ir kaolinas

Rezultatai

Molis ir kaolinas - Importas–eksportas

 1. GRAVINA TUFI SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė GRAVINA TUFI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tufas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Magnezitai, Molis ir kaolinas, Miesto įrengimai ir įranga, Magnezitai, Molis ir kaolinas, bei Miesto įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gravina In Puglia, Italija.

 2. ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ADOLF GOTTFRIED TONWERKE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Großheirath, Vokietija.

 3. BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BASSERMANN MINERALS GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Titanium dioxide (anatase, rutile), Carbon black, alumina, kaolin, Slate flour, Calcium carbonate, aluminium hydroxide, Quartz flour, bei Inorganic and organic pigments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mannheim, Vokietija.

 4. MUSA YAPI DIS TICARET

  Turkija

  Įmonė MUSA YAPI DIS TICARET, – tai Fornitore servizi, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cement articles, Limestones, basalt, bei dolomite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kocaeli, Turkija.

 5. PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT

  Ukraina

  Įmonė PRIVATE JOINT STOCK COMPANY WEIGHTING AGENTS PLANT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bentonite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konstantinovka, Ukraina.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė THEODOR STEPHAN KG GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Marmuras ir natūralus akmuo, Žaliavos keramikos pramonei, Molis ir kaolinas, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Marmuras ir natūralus akmuo, Žaliavos keramikos pramonei, bei Molis ir kaolinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Burbach, Vokietija.

 2. LES ARGILES DU SOLEIL

  Prancūzija

  Įmonė LES ARGILES DU SOLEIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šampūnai, Natural cosmetic products, Šampūnai, Raw Materials for Natural soaps, bei Raw Material for Cosmetics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mons, Prancūzija.

 3. CEYLAN MINERAL MINING

  Turkija

  Įmonė CEYLAN MINERAL MINING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia litter box sand, bei bentonite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 4. JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR

  Ispanija

  Įmonė JUAN DIEGO BUITRAGO MAYOR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Fortuna, Ispanija.

 5. ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A.

  Portugalija

  Įmonė ADELINO DUARTE DA MOTA, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, Molis ir kaolinas, Feldspar, bei quartz pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meirinhas, Portugalija.

 1. SILMIN IBERICA S.L.

  Ispanija

  Įmonė SILMIN IBERICA S.L., – tai Distributore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rubi, Ispanija.

 2. DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH

  Vokietija

  Įmonė DOMINIK GEORG LUH TECHNOGRAFIT GMBH, – tai Grossista, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, graphite, kaolin, Molis ir kaolinas, bei refractory graphite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eltville, Vokietija.

 1. LEHM EIDER

  Vokietija

  Įmonė LEHM EIDER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bisterschied, Vokietija.

 2. COMMERCE-INVEST

  Ukraina

  Įmonė COMMERCE-INVEST, – tai Grossista, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Odesa, Ukraina.

 3. STORIVIA

  Prancūzija

  Įmonė STORIVIA, – tai Multi-Category, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Barium sulfate, bei bentonite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Metz, Prancūzija.

 4. DAL CIN SPA

  Italija

  Įmonė DAL CIN SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Concorezzo, Italija.

 5. CLAYS OF UKRAINE

  Ukraina

  Įmonė CLAYS OF UKRAINE, – tai Grossista, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Porcelain clay pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiev, Ukraina.

 6. TURBOV KAOLIN COMPANY

  Ukraina

  Įmonė TURBOV KAOLIN COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Silica sand pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Turbov, Ukraina.

 7. SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė SIBELCO DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Molis ir kaolinas, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, bei Chemija, organinė - žaliavos ir produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ransbach-Baumbach, Vokietija.

 8. EGAP SRL

  Italija

  Įmonė EGAP SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, muds for the body, Natural cosmetic products, Molis ir kaolinas, bei Raw Material for Cosmetics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rosà, Italija.

 1. CLAYSERVER GMBH

  Vokietija

  Įmonė CLAYSERVER GMBH, – tai Grossista, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, Smėlis ir žvyras, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Molis ir kaolinas, Smėlis ir žvyras, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, bei Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ostercappeln, Vokietija.

 2. E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE)

  Italija

  Įmonė E.T.A.S. SRL (ESTRAZIONE E TRASFORMAZIONE ARGILLE SARDE), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūdų gavyba, Rūdų gavyba, bentonite, bei granular absorbents pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villanova Tulo, Italija.

 3. ARGILETZ SA

  Prancūzija

  Įmonė ARGILETZ SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lizy-Sur-Ourcq, Prancūzija.

 4. EUROMINERAL LLC

  Ukraina

  Įmonė EUROMINERAL LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia clay, bei raw materials for refractory ceramics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Donetsk, Ukraina.

 5. AJOS SL

  Ispanija

  Įmonė AJOS SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Albacete, Ispanija.

 6. DECOMAN

  Ispanija

  Įmonė DECOMAN, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia civil decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi BENIPARRELL - VALENCIA, Ispanija.

 7. S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH

  Vokietija

  Įmonė S&B INDUSTRIAL MINERALS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, bei Molis ir kaolinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oberhausen, Vokietija.

 8. SM&K LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SM&K LTD, – tai Distributore, veikianti Molis ir kaolinas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St Newlyn East, Jungtinė Karalystė.

 9. H.J. BRAUN TONBERGBAU

  Vokietija

  Įmonė H.J. BRAUN TONBERGBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, bei Molis ir kaolinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alfter, Vokietija.

 10. LEIMERSDORFER TONWERKE JAKOB LINDEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė LEIMERSDORFER TONWERKE JAKOB LINDEN GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Molis ir kaolinas, bei Molis ir kaolinas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grafschaft, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai