• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai

Rezultatai

Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. APSIS TECHNOLOGIES

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė APSIS TECHNOLOGIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valymo mašinos, pramoninės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Pramoninis purkštuvas metalų paviršiaus apdorojimui, bei Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vannes Cedex, Prancūzija.

 2. PIRPED INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė PIRPED INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai su sriegiu, Flanšai santechniniai, Kniedės, forged parts, Strypai su sriegiu, Flanšai santechniniai, Automobile fastening device, ANSI/ASME flanges, bei Flat flange pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chatou, Prancūzija.

 3. HAISEL MASCHINENTEILE

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HAISEL MASCHINENTEILE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kamen, Vokietija.

 4. IDROJET SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė IDROJET SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gas production equipment, heat exchangers, systems and equipment for drilling for the extraction of natural gas, bundle extractor, systems and equipment for the production of petroleum gases, aerial bundle extractor, oil extraction drilling systems and equipment, heat exchangers and tube transport systems, bei extractor systems for heat exchangers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Camporotondo Etneo, Italija.

 5. SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI

  Turkija

  Įmonė SONMEZ MAKINA OTOMOTIV ELEKTRONIKSANAYI TICARET LIMITED SIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skystų naftos dųjų pramoniniai įrengimai, Skystų naftos dųjų pramoniniai įrengimai, electronic scales, industrial conveyor chains, bei gas bottle filling systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. REMU S.R.L.

  Italija

  Įmonė REMU S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Kosmetikos pramonės mašinos ir įrengimai, Farmacijos pramonės mašinos ir įrengimai, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Kosmetikos pramonės mašinos ir įrengimai, bei Farmacijos pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manoppello, Italija.

 2. PANTEXTRADE

  Turkija

  Įmonė PANTEXTRADE, – tai Grossista, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pantextrade, Turkija.

 3. PROCESS SYSTEMS

  Prancūzija

  Įmonė PROCESS SYSTEMS, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gas treatment, bei biogas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 4. YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė YK MAKINA KIMYA INS TAAH ITH IHR SAN VE TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia manifold heat exchangers, industrial mixers, bei tanks for warehousing and storage pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kocaeli, Turkija.

 5. ANOTECH ENERGY

  Prancūzija

  Įmonė ANOTECH ENERGY, – tai Fornitore servizi, veikianti Pramonės projektavimo-konstravimo biurai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Inžinerijos - pramonės projektavimo - konstravimo biurai, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei Extraction, water, gas, oil - equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Labege, Prancūzija.

 1. I.P.C. EUROPE

  Belgija

  Įmonė I.P.C. EUROPE, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia process control, electrical engineering, bei Automation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-georges-sur-meuse, Belgija.

 2. SARGON + TECNORING

  Italija

  Įmonė SARGON + TECNORING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial gaskets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carpaneto, Italija.

 1. IREMAS UAB

  Lietuva

  Įmonė IREMAS UAB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių įrengimų montavimas ir išmontavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Remontas - pramonės įranga, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei Remontas - pramonės įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jonavos Raj., Lietuva.

 2. WORKS L&W GROUP S. R. O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė WORKS L&W GROUP S. R. O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalinės konstrukcijos, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninių įrengimų montavimas ir išmontavimas, Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai, Metalinės konstrukcijos, Pramoniniai vamzdynai, Pramoninių įrengimų montavimas ir išmontavimas, bei Kalti gaminiai - pramoniniai ir statybiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hradec Králové, Čekijos Respublika.

 3. HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES

  Nyderlandai

  Įmonė HEERTECH INDUSTRIAL SERVICES, – tai Subfornitore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Breda, Nyderlandai.

 4. PRONOR

  Belgija

  Įmonė PRONOR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Telekomunikacijos - įranga ir sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Radiokomunikacinė įranga ir sistemos, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Radiokomunikacinė įranga ir sistemos, engineering service, steel, bei Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 5. INFO SERVICE BELGIUM

  Belgija

  Įmonė INFO SERVICE BELGIUM, – tai Fornitore servizi, veikianti Kultūrinės paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Universitetai, maritime brokerage, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei Universitetai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gent, Belgija.

 6. CÖLNER BENZIN RAFFINERIE

  Vokietija

  Įmonė CÖLNER BENZIN RAFFINERIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos kuras ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Tirpikliai ir skiedikliai, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei Tirpikliai ir skiedikliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 7. TANQUID GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė TANQUID GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia management services for own stores, equipment for the petrochemical industry, storage tanks, bei Vertical storage tanks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 8. LISAM SYSTEMS

  Belgija

  Įmonė LISAM SYSTEMS, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Saugumo kontrolė pramonės įmonėse, Informacinių tinklų valdymas ir priežiūra, data processing security, Saugumo kontrolė pramonės įmonėse, bei Informacinių tinklų valdymas ir priežiūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ecaussinnes, Belgija.

 1. DELTA PROJECT ENGINEERING

  Belgija

  Įmonė DELTA PROJECT ENGINEERING, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juodųjų metalų gamyba, importas ir eksportas, industrial pipes, industrial filters, Juodųjų metalų gamyba, importas ir eksportas, bei refractory concrete pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ivoz-ramet, Belgija.

 2. TPF CONTRACTING

  Belgija

  Įmonė TPF CONTRACTING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Inžinerija - pramonės rangovai, bei Inžinerija - pramonės rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moustier-sur-sambre, Belgija.

 3. PERNIN EQUIPEMENTS

  Prancūzija

  Įmonė PERNIN EQUIPEMENTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Matavimo ir reguliavimo įranga ir prietaisai - padėtis ir atstumas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, diesel transfer pumps, level indicators, bei volumetric meters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montreuil, Prancūzija.

 4. COLASSE

  Belgija

  Įmonė COLASSE, veikianti Bylos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, project management, Site referencing, Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seraing, Belgija.

 5. PIGNAT

  Prancūzija

  Įmonė PIGNAT, – tai Fornitore servizi, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklas, pramoninis, Naftos valymo įrengimai, Stiklas, pramoninis, bei Naftos valymo įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genas Cedex, Prancūzija.

 6. DEFITEC

  Belgija

  Įmonė DEFITEC, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Waterloo, Belgija.

 7. PETROPREMA

  Belgija

  Įmonė PETROPREMA, – tai Grossista, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Talpos, metalinės, Šildymo pramoniniai įrengimai, Talpos, metalinės, Piping accessories, heater cables, thermoresistors, bei Šildymo pramoniniai įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 8. WYCOTEC

  Belgija

  Įmonė WYCOTEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalinių statinių ir geležies kalimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai, bei Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alleur, Belgija.

 9. NORMALAB BELGIUM

  Belgija

  Įmonė NORMALAB BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Naninne, Belgija.

 10. MANGIAROTTI SPA

  Italija

  Įmonė MANGIAROTTI SPA, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skystų naftos dųjų pramoniniai įrengimai, Naftos gavybos sistemos ir įrengimai, systems, machinery and equipment for the chemicals industry, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, Skystų naftos dųjų pramoniniai įrengimai, bei Naftos gavybos sistemos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sedegliano, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Naftos cheminio perdirbimo pramonės įranga ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

301 Įmonės